جایگزین فارغ التحصیلی: MS مدارس خلاق در ارج نهادن به سالمندان است. ‘کامل نیست’

لدگر | No comments

مدارس سراسر می سی سی پی به دنبال راه های جایگزین برای جشن سالمندان فارغ التحصیلی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

بسیاری از مدارس در جکسون مترو و همچنین در سراسر کشور را اعلام کرد قصد دارد به مراسم فارغ التحصیلی که به دنبال دستورالعمل از می سی سی پی وزارت بهداشت. دیگران هنوز هم بدانند برنامه. برخی در حال گرفتن خلاق است.

این داستان به روز خواهد شد.

Hinds شهرستان

کلینتون

کلینتون دبیرستان را در سه شب مراسم فارغ التحصیلی به آن افتخار فارغ التحصیل از سالمندان. این مراسم شامل بسیاری از امضای سنت مانند الگار را “پمپ و شرایط” را به عنوان به خوبی به عنوان کلاه و لباس.

فارغ التحصیلی تشکیل شده است از یک درایو از طریق مراسم که در آن سالمندان خواهد شد تا در یک رژه اتومبیل های اطراف CHS پردیس. هر خودرو خواهد بود رانده شده توسط یک عضو ارشد خانواده. سالمندان خواهد بود از هم جدا شده خود را به نام گذشته به سه گروه.

دانش آموزانی که نام گذشته با شروع به گرم خود را در مراسم فارغ التحصیلی در مارس 18. دانش آموزانی که نام آخرین begin H O به خود را داشته باشد مراسم در مارس 19. دانش آموزانی که نام آخرین begin با P تا Z خود را در مراسم, on May 20.

“ما متاسف است که کلاس 2020 دهکدهای از دست داد خیلی عادی تشخیص داده شده به فارغ التحصیل از سالمندان” گفت: کلینتون عمومی سرپرست منطقه مدرسه دکتر Tim Martin. “ما کار کرده اند بسیار سخت را امتحان کنید و تشخیص آنها در انجام مراسم فارغ التحصیلی در این شیوه است.”

در حالی که فارغ التحصیلی معمولا برگزار شد A. E. چوب سالن بزرگ در می سی سی پی, کالج دانشگاه, این سال فارغ التحصیلی برگزار خواهد شد در مقابل CHS. هر مراسم آغاز خواهد شد در 5 p. m. و خواهد بود زنده جریان در منطقه سایت و همچنین به عنوان منطقه کانال یوتیوب.

گروه هشت به 10 سالمندان را خروج وسایل نقلیه خود را به راه رفتن در سراسر مرحله به دریافت گواهینامه های خود را به نام آنها نامیده می شود. اعضای خانواده اجازه خواهد داشت برای تماشای از وسایل نقلیه خود را. فارغ التحصیل سالمندان خواهد شد و سپس دوباره با خانواده خود را در وسایل نقلیه خود را پس از خروج از مرحله.

مارتین همچنین اضافه شده است که روش ها برای به رسمیت شناختن ارشد جوایز بودند در حال کاوش و همچنین به عنوان روش شناخت عمومی.

“ما می خواهیم به افتخار این کلاس با عنوان احترام زیاد ما را از هر گونه دیگر خود را برای کار سخت و دستاوردهای آنها به عنوان فارغ التحصیل” دکتر مارتین گفت. “حمایت از ما قدردانی ما را دریافت کرده اند از والدین و دانش آموزان در این فرایند است.”

جکسون مدارس دولتی

این منطقه است که هنوز هم کاوش در گزینه های جایگزین به افتخار فارغ التحصیلی سالمندان است.

شروین Johnson, JPS, سخنگوی, گفت: روز شنبه در یک مصاحبه تلفنی که تصمیم گیری ساخته خواهد شد در هفته های آینده با توجه به افتخار فارغ التحصیلی سالمندان است.

ریموند

روز جمعه لورنزو Grimes اصلی از ریموند دبیرستان و دستیار اصول دکتر سیندی تیمز و چارلز ویلیس اعلام کرد در ارسال ویدئو در مدرسه در Facebook صفحه ای که فارغ التحصیلی بود که برنامه ریزی شده برای ماه مه خواهد بود به تعویق افتاد و آنها در حال بررسی جایگزین خرما برای مراسم.

Rankin County

Rankin County Schools

روز جمعه دکتر سو تاونسند سرپرست Rankin County School District اعلام کرد که این منطقه در حال کار بر روی یک فارغ التحصیلی برنامه ریزی برای کلاس 2020 در آزادی مطبوعات. تاونسند گفت وجود ندارد تاریخ دقیق تنظیم برای زمانی که مراسم فارغ التحصیلی برگزار خواهد شد.

“ما می خواهیم شما را به می دانم که شما معلمان, مدیران, و منطقه رهبری متعهد به فکر “خارج از جعبه” برای پیدا کردن راه خود را برای جشن فارغ التحصیلی و موفقیت های خود را.” دکتر تاونسند گفت.

برندن

روز شنبه, Brandon دبیرستان اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی که در آن سال 2020 آغاز خواهد گرفت هفته مه 11 تا 15 از 12 p. m. به 8 p. m. در بولداگ ورزشگاه.

در این مراسم نیز زندگی می کنند جریان از طریق مختلف BHS سیستم عامل است.

دانش آموزان خواهد شد ارائه شده با زمان حافظه خود را برای به رسمیت شناختن. به محض ورود هر فارغ التحصیل خواهد شد اجازه داده می شود حداکثر دو اتومبیل برای صفوف منظم که در آن آنها خواهد شد که تعیین شده رها کردن نقاط در ورزشگاه برای فارغ التحصیلان را انتخاب کنید تا کابل.

اتومبیل پس از آن خواهد شد به کارگردانی به نقطه پارکینگ برای مراسم. بلافاصله پس از مراسم فارغ التحصیلان را به عکس های رسمی.

مروارید

مروارید دبیرستان را در دو روز مراسم فارغ التحصیلی در مدرسه در مرکز هنرهای نمایشی.

اولین مراسم برگزار خواهد شد مارس 15, به دنبال, دوم, مراسم, on May 16. یک دانشجو اجازه خواهد داشت در PAC با خانواده خود در یک زمان در طول ارائه دیپلم.

کریس Chism اصلی مروارید مدرسه گفت: مدرسه برنامه ریزی زمان برای دانش آموزان و خانواده هایی هستند که شرکت.

“کامل نیست اما این طرح هنوز هم به دانش آموزان و خانواده ها به عنوان بسیاری از “سنتی” فارغ التحصیلی به عنوان ما می تواند احتمالا به آنها” Chism گفت.

تمام سخنرانی ها ثبت خواهد شد زندگی می کنند در مقابل خانواده خود را.

مدیسون کانتی

روز جمعه شارلوت A. مهر سرپرست Madison County School District اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی که منطقه را با همکاری مديران مدارس متوسطه به بررسی گزینه برای جایگزین فارغ التحصیلی است.

“در حال حاضر ما از مديران مدارس متوسطه در حال بررسی پدر و مادر و کار به تعیین که مراسم فارغ التحصیلی فرصت ممکن است بهترین کار برای هر دبیرستان جامعه” ژن رایت, Madison County مدارس مدیر ارتباطات گفت. “پس از فارغ التحصیلی طرح نهایی ما خواهد شد را اعلام کرد.”

با تشکر از شما برای صبر خود را به عنوان ما همچنان به نظارت بر سلامت و ایمنی وضعیت در جامعه ما به عنوان دولت سفارشات قبل از قطعی برنامه. ما در این با هم و ما همه ایستاده با کلاس از سال 2020 است.”

Lamar County

این Lamar County School District دیدار خواهد کرد و در ساعت 8 صبح روز شنبه برای تصمیم گیری گزینه خود را برای تجلیل از فارغ التحصیلی سالمندان است.

فارست شهرستان

فارست شهرستان متوسطه کشاورزی در حال انتظار برای شنیدن از دانش آموزان است. “ما در حال جمع آوری اطلاعات از سالمندان ما قبل از ما حرکت رو به جلو” سرپرست دانا بون در بیانیه ای گفت. “ما احساس می کنیم ورودی خود را مهم است.”

هتیزبرگ

در هتیزبرگ مدرسه دولتی منطقه تصمیم گرفته است بر روی این گزینه آن را به رسمیت شناختن آن فارغ التحصیل از سالمندان. این منطقه است که هنوز تصمیم گیری با توجه به Facebook صفحه.

Hancock County

خلیج دبیرستان

مدرسه تصمیم به خود اجازه می دهد تا 127 فارغ التحصیلان و پدر و مادر خود را به سوار شدن در خارج به تماشای سخنرانی از پارکینگ ورزشگاه خورشید هرالد گزارش شده است. والدین و دانش آموزان خواهد درایو گذشته یک پایه برای دریافت مدرک و عکس حرفه ای و رژه گذشته چادر در آمریکا 90.

جیپ انجام خواهد داد تا 10 دوستان و اعضای خانواده برای هر فارغ التحصیل.

Harrison County

گولفپرت دبیرستان

هر دانش آموز خواهد شد عکس و ضبط آنها به عنوان خود را انتخاب کنید تا دیپلم در طول هفته از مارس 11 آوریل 15.

با توجه به سان هرالد هر فارغ التحصیل ارشد و چهار تا اعضای خانواده — پدر و مادر حقوقی نگهبان — را به ری اسقف سالن که در آن هر یک فارغ التحصیل خواهد شد که یک زمان برنامه ریزی شده به یک کلاه و لباس شب عکس گرفته شده است.

دانش آموز خواهد شد و سپس راه خود را به مرحله و قدم به دریافت دیپلم.

ساحل طولانی

مدرسه به تعویق افتاد سنتی آن تاریخ فارغ التحصیلی تا 7 بعد از ظهر ژوئن 26 در مدرسه فوتبال ورزشگاه. در یک نظرسنجی از دانش آموزان خواسته شد اگر آنها می خواستند برای برگزاری یک غیر سنتی در مراسم اصلی تاریخ — May 20 — اما 78.9 درصد از سالمندان رای به فشار این مراسم بازگشت.

اگر سنتی فارغ التحصیلی نمی گیرد ژوئن 15, غیر سنتی مراسم برگزار خواهد شد و خورشید هرالد گزارش شده است.

تماس با Italiana اندرسون در [email protected] و ویلتون جکسون در [email protected] Follow @ItalianaAnders2 و @WiltonReports در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>