کمین قاضی شات در بازگشت با تفنگ قوی همکار قاضی می گوید

لدگر | No comments

این شهرستان Lauderdale قاضی بود که کمین در مقابل دادگاه روز شنبه به ضرب گلوله کشته شد در پشت با یک تفنگ قوی با توجه به یک همکار قاضی است.

خزانه قاضی چارلی اسمیت (به انگلیسی: Lauderdale شهرستان به ضرب گلوله کشته شد زمانی که او از کامیون خود را به داخل مرکز شهر دادگاه نصف النهار پلیس سرهنگ ریتا جک گفت WTOK-تلویزیون دوشنبه.

با توجه به آسوشیتد پرس قاضی گرفته بود به یک بیمارستان در شرایط بحرانی با زخم گلوله در نزدیکی شکم او. پلیس باور یک شات از کار اخراج شد, جک گفت.

نصف النهار رئیس پلیس بنی Debose نمی تواند نظر رسیده است.

خزانه قاضی لری Primeaux روز دوشنبه گفت که اسمیت تا به حال ظهور از عمل جراحی شد و انتظار می رود انتقال به دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی جکسون.

در یک Facebook پست که شب Primeaux ارائه به روز رسانی در اسمیت وضعیت و جزئیات اطراف تیراندازی گفت: اسمیت بود پایدار دوشنبه اما در شرایط بحرانی در UMMC.

با توجه به پست اسمیت “کمین و به ضرب گلوله در پشت با یک تفنگ قوی صبح امروز به عنوان او خارج شد وسیله نقلیه خود را در دادگاه در راه خود را به کار می کنند.”

“او چندین عمل جراحی پیش رو” Primeaux نوشت. “او آسیب های جدی هستند. دادگاه مختل خواهد شد برای ماه هر چند که کمتر مورد توجه از قاضی اسمیت بهبود است.”

Primeaux توصیف اسمیت به عنوان “یکی از مهربان ترین فروتن ترین نجیبانه مردم من تا کنون ملاقات کرد.”

“من نمی توانم تصور کنید که او را تحریک یک واکنش خشونت آمیز از هر کسی” او نوشت: قبل از تماس برای “جامعه برای محافظت از ما و همه کسانی که در دادگاه از غیر منطقی مردم است.”

با استناد به این واقعیت است که اسلحه در حال حاضر مجاز در courthouses او گفت: “ما حتی امن وجود دارد. این نیاز به تغییر. اگر شما می خواهید ما را به رعایت قانون برای شما, شما باید آن را امن برای ما به انجام این کار است.”

“خدا نگهدار صدراعظم اسمیت و خانواده اش” Primeaux نوشت. “من امیدوارم که او تصمیم به بازگشت به خدمات عمومی اما هیچ یک از ما می تواند او را سرزنش اگر او گفت که هزینه بیش از حد بالا است.”

اسمیت منطقه شامل Lauderdale و کلارک شهرستانهای استان است. در میان مواردی که به خزانه قضات در رسیدگی می سی سی پی در حال طلاق و حضانت موارد فرزندخواندگی و guardianships.

اسمیت شد یک قاضی در ماه ژانویه 2019 پس از بیش از 20 سال به عنوان یک جوان دادگاه و دادگاه دادستان.

این داستان ممکن است به روز رسانی.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>