قطع عضو در حال افزایش در دلتا در میان سیاه بیماران دیابتی است. یک دکتر است که در تلاش برای پایان دادن به آن

لدگر | No comments

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است.

این بود یک شب جمعه در بیمارستان پس از یک ویژه هفته خسته کننده زمانی که دکتر Foluso Fakorede تنها متخصص قلب و عروق در شهرستان بولیوار می سی سی پی, راه می رفت به اتاق 336. هنری Dotstry ذخیره کردن بر روی یک تخت خاکستری خود را فر اغراق در بالش. Fakorede بوی شرایطی — فاسد بوی مانند موش مرده. او یک پرستار به undress زخم در Dotstry چپ پا و سپس تضعیف دستکش, دستکش, بررسی آسیب. Dotstry گوساله تا به حال دارای عقاید نزدیک به اندازه ران او. تاپس از انگشتان خود بودند تاریک; او تنها بود و زرد و تراوش. Fakorede روده گره. F—, او فکر می کردم. آن را فاسد.

Fakorede که می خواهم خواسته شده است برای مشورت در مورد پوست کنده دستکش خود را و خواندن بیش از Dotstry نمودار: او 67 هرگز دودی. خود سونوگرافی نتایج نشان داد که گردش خون در پاهای خود را ضعیف بود. دیابت کنترل نشده و به نظر می رسید تا به حال تنگ که جریان خون به پای خود و بدون آن عفونت را بهبود نمی یابد. یک جراح حال تایپ کردن خود را توصیه. از آن آغاز شد: “آقای Dotstry دارای گزینه های محدود.”

Fakorede اسکن اتاق. او سریع, پیرسینگ, چشم, سر تراشیده و در 38 قاب از یک تازه کار, بدنسازان. Dotstry بود هنوز. دهان خود قوسی رو به پایین و ضعف نشسته ابرو بالا خود را درب به او نگاه ناباوری. کنار تخت ایستاده بود و یک رنگی پروتز تعادل در یک کفش کتانی.

“چگونه می خواهم به شما از دست دادن که پای دیگر?” Fakorede پرسید. Dotstry خسته شده بود و یک سکته مغزی کرده بود آهسته خود را به یاد بیاورید. دیابت به تازگی گرفته شده پای راست خود را در زیر زانو. یک قطع چپ او را ترک او را در یک صندلی چرخدار.

آمریکای جنوبی: COVID-19 شیوع بیماری در یخ بازداشتگاه افزایش نگرانی بیش از کافی تست

Fakorede توضیح داد که او این نوع از کاهش. او وجود دارد چرا که او می تواند آزمون گردش خون جریان سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه قطع بود که لازم است. او منفور است که پزشکان تا به حال به نمایش Dotstry قبل از آن — زمانی که او می خواهم تا به حال سکته مغزی و یا از دست رفته خود را پا. “پاهای خود را در حال, دوقلو,” او گفت:. “چه اتفاق می افتد در یک اتفاق دیگر است.”

Dotstry نیاز فوری angiogram یک تست تصویربرداری است که نشان می دهد انسداد در شریان ها است. او همچنین نیاز به یک عروق روش برای تمیز کردن آنها را با نازک کاتتر که shaves پلاک و کوچک بالن به گسترش عروق خونی. پا شد و پوسیدگی سریع. هر چند Fakorede زد سرپایی عمل نزدیکی زمانی که پزشکان مشورت او در بيماران بستری در بولیوار مرکز پزشکی بیمارستان محلی از او می رود برای استفاده از امکانات آن است.

او خواسته خود را پرستار به برنامه روش. اما در زمان او رانده بود خانه به خانه در مرتع پرورش احشام در لبه شمال شهر او را دریافت نکرده ، و نه تا به حال او هنگامی که او از خواب بیدار در روز شنبه در 3:30 a. m. به عنوان او هر روز صبح. توسط sunrise او بی قرار در آشپزخانه, پیام کوتاه بیمارستان رادیولوژی مدیر توضیح نیاز برای مداخله در دوشنبه مارتین لوتر کینگ جونیور در روز است. در عرض چند ساعت او در پاسخ: “من اصلا به کارکنان و یا منابع. من متاسفم.”

در حال حاضر Fakorede دیوانه بود, پیاده روی سریع به دفتر خود شماره گیری دوستان در بلندگوی تلفن به قدم زدن در اطراف اتاق کنفرانس. او می خواهم مطرح شده در نیجریه به نیوجرسی نقل مکان کرد به عنوان یک نوجوان و آمده بود به عمل در می سی سی پی و پنج سال قبل. او می خواهم با وسواس, پاهای, خشم تلفات از قطع عضو در آمریکایی های آفریقایی تبار. او تابلوهای تبلیغاتی در بزرگراه 61 در حال اجرا دلتا جاه طلبی های خود را اعلام کرد: “قطع عضو پیشگیری موسسه.”

هیچ کس نمی دانست آن در ماه ژانویه اما در سال جدید کروناویروس خواهد رفت و برگشت ایالات متحده کشتار ده ها هزار نفر از مردم نامتناسب بالا تعدادی از آنها سیاه و دیابتی. آنها در یک نقطه ضعف را در معرض خطر توسط آرایه ای از عوامل از نابرابر دسترسی به مراقبت های بهداشتی به تعصبات نژادپرستانه به کاهش بودجه بهداشت عمومی. این عناصر به مدت طولانی رانده اختلافات به خصوص در سراسر جنوب. یکی از روشن ترین راه برای دیدن آنها با ردیابی که دچار ديابت قطع عضو که با یک اندازه گیری قابل پیشگیری ترین عمل جراحی در کشور است.

ارائه دهندگان خدمات بیمه را پوشش نمی آزمون

نگاه از نزدیک به اندازه کافی و کسانی که به ظاهر مقاوم موانع ساخته شده از مهم تصمیم گیری است که لایه بر روی یکدیگر: پانل از کارشناسان تصمیم می گیرد به تایید غربالگری برای بیماری عروق در پاها; بنابراین قانون اجازه می دهد تا ارائه دهندگان خدمات بیمه به پوشش آزمون. دولت فدرال می بخشد وام های دانشجویی از برخی از پزشکان در مناطق محروم, اما برخی از متخصصان; بنابراین پزشکان مهم برای درمان عوارض ديابت در تامین کوتاه مدت هستند. سیاست نوشته شده توسط بیمارستان های بیمه و دولت نیازی به جراحان به نظر اندام-صرفه جویی در گزینه های قبل از استفاده از یک تیغه; قطع دست و پا افزایش و به خصوص در میان فقرا.

با وجود بزرگ علمی گام در مراقبت از دیابت, نرخ قطع عضو در سراسر کشور رشد 50 درصد بین سال های 2009 و 2015. بیماران دیابتی تحت 130,000 قطع عضو در هر سال اغلب در کم درآمد و underinsured محله. سیاه بیماران از دست دادن اندام در نرخ سه گانه است که از دیگران. آن است که گناه کبیره از آمریکا نظام سلامت در یک عمل جراحی: صرفه جویی در مراقبت های پیشگیرانه پرداخت در باطن و اجازه مزمن بیمار و محروم احساس شدید عواقب.

Fakorede خود را برداشت کلید ماشین و به سمت بیمارستان. او رفت و مستقیما به آزمایشگاه. به او مشکوک آن را تا به حال تمام منابع است که او مورد نیاز است. چرا نمی خواهد آنها را به من بدهد کارکنان ؟ او تعجب. آنها نمی خواهد انجام دهد که به یک جراح.

او تحمل کمی برای این نوع از گناه. او نظامی به افراطی. به او nonhealing زخم مانند حملات قلبی است. “زمان عضلانی” او تکرار می کند. او خواستار huddles زمانی که پرستاران فراموش نکنید که برای بررسی یک بیمار مچ پا: “اگر شما در میانهی شب در ارزیابی هر دو پا من نمی خواهم به راه رفتن به آن اتاق است.” به نظر او هر یک از مراحل خود را یک عمل جنگ. هنگامی که مردم در راه خود ایستاده او می فرستد یک مجموعه از پیام های متنی مربوط توسط علامت تعجب. و او با استفاده از تلفن همراه خود را به جمع آوری شواهدی وجود دارد که سیستم در حال کار است در برابر بیماران خود و تلاش های خود را.

او از جیبش آی فون خود را و عکس بیمارستان سیم و کاتتر, IVs و پورت محافظ. او این تصاویر را به بیمارستان رادیولوژی مدیر. Fakorede خصوصی عمل بسته برای تعطیلات آخر هفته. او محاسبه کرد که او تنها چند روز به انجام برخی از برنامه ریزی قبل از Dotstry باقی مانده پا قطع شد.

اسپورت: بن ویلیامز اولین آفریقایی-آمریکایی بازیکن فوتبال در Ole Miss تاریخ می میرد 65

دو نقشه توضیح دهد که چرا Fakorede مانده است در می سی سی پی دلتا. یکی را نشان می دهد امریکا قطع عضو از بیماری های عروقی. دوم نشان می دهد که به بردگی گرفته شده جمعیت قبل از جنگ های داخلی او را دیدم آن را در کشت و زرع موزه و مبهوت بود که چگونه نزدیک آنها را دنبال کرده. بر روی تلفن خود را او می کشد تا, تصاویر, نشان, پزشکان یا علاقمندان تاریخ و یا هر کسی که می خواهد گوش دادن. “نگاه آشنا” او می پرسد: toggling بین نقشه ها. او به تماشای تحقق مجموعه که در قطع عضو در حال شکل نژادی و ظلم و قدمت آن به برده داری.

بد به نوبه خود منجر به فرصت در دلتا

Fakorede در ابتدا وسوسه به حرکت به دلتا در حالی که تمرین در تنسی است. او دوست یک دستگاه پزشکی هرزه فروش به نام Maurice همتون که تا به حال رشد در منطقه می سی سی پی. همپتون در مورد نحوه صحبت سیاه و سفید خانواده بودند leery از بیمارستان های محلی و چند سیاه پزشکان در دلتا تخصصی در عروق کار می کنند. “این هنجار برای رفتن به خارج و دیدن یک قطع عضو و یا یک permacath در گردن” او می گفت Fakorede. “اگر شما نمی بینید, یکی, سپس شما نمی ماند اما دو دقیقه.”

سپس کمی بیش از یک سال به تنسی کار Fakorede در بر داشت خود را در سست به پایان می رسد. او می خواهم نگرانی که او بود که برای صورتحساب هزینه های که خود نبودند و خواسته برای ممیزی; هر چند ممیزی بعد متوجه شد که این کلینیک که در آن او تا به حال ادعا کرد بیش از $314,000 در نامناسب هزینه های او به سرعت خاتمه یافته است. Fakorede شکایت درمانگاه برای تلافی تحت ادعاهای دروغین عمل و از دست داد. (کلینیک وکیل گفت: مشتری خود را تا به حال هیچ نظر اما وجود دارد “متعدد” دلایل Fakorede خروج.) در بهار 2015, او تا به حال یک وام مسکن یک چهارم از یک میلیون دلار در بدهی های دانشجویی و چهار ماه از قطع پرداخت. او همچنین یک ضربه به درک دلتا.

Fakorede صرف چهار روز رانندگی از طریق آن بلند, تخت, امتداد زمین های کشاورزی خال خال با شهرهای کوچک و تفنگ ساچمهای خانه. چوب-پرتاب شدن خانه ها و جاده پر از دست انداز به یاد او از پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ ایجاد کرد در نیجریه دولت از اندو که در آن او می خواهم به صرف تابستان به عنوان یک بچه. او سوار نمرات مایل در می سی سی پی بزرگراه بدون دیدن یک فروشگاه مواد غذایی; فست فود زنجیره ای روشن شلوغ ترین تقاطع ها. او مبهوت نشانگر بیماری — گمشده اندام و نورد صندلی چرخدار دست-ساخته شده از تخته سه لا رمپ فلزی ریل. او از معلولان با پاهای مصنوعی جدید مانند “ساعت شنی” او گفت: “که تبدیل شده بود روز آنها تا به حال خود را قطع.” مرگ و میر افزایش نرخ پس از عمل جراحی در بخش, از آنجا که بسیاری از توقف راه رفتن. ورزش باعث بهبود گردش خون و کنترل قند خون و وزن. کمتر فعالیت یک فرد بالاتر از خطر ابتلا به حملات قلبی و سکته مغزی است. ظرف پنج سال این بیماران به احتمال زیاد مرده است.

Fakorede وزن گرفتن یک شغل پردرآمد تا شمال در نزدیکی پدر و مادر او که هر دو تشخیص داده شده مبتلا به دیابت است. او تا به حال حرفه ای اتصالات وجود دارد; او را به راتگرز رابرت وود جانسون دانشکده پزشکی انجام می شود و اقامت در نیویورک-پروتستان ویل کرنل مرکز پزشکی. اما در جنوب, او احساس نیاز او. حدود 30 میلیون نفر در امریکا در حال, دیابت و می سی سی پی به حال برخی از بالاترین نرخ. اکثریت قریب به اتفاق تا به حال نوع 2; از بدن خود را در برابر انسولین و یا لوزالمعده تولید نمی کند به اندازه کافی ساخت سطح قند خون افزایش یابد. ژنتیک نقش مهمی در این وضعیت اما آیا چاقی و تغذیه دسترسی: بالا-چربی وعده های غذایی و غذاهای شیرین و به اندازه کافی فیبر همراه با کمی تمرین. فقر می تواند دو برابر شانس ابتلا به دیابت و همچنین دیکته احتمال قطع عضو. یکی از عمده مطالعه نقشه برداری ديابت قطع عضو در سراسر کالیفرنیا و آن را یافت که پایین ترین درآمد محلات تا به حال قطع نرخ 10 برابر بالاتر از ثروتمندترین.

دلتای می سی سی پی بود فقیرترین منطقه با بدترین سلامت است. Fakorede تا به حال سال ها وقت صرف مطالعه سلامت و نابرابری: آمریکایی های آفریقایی تبار توسعه بیماری های مزمن یک دهه زودتر از همتایان سفید; آنها دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از دیابت; آنها زندگی می کنند به طور متوسط سه سال کمتر. در دلتا Fakorede می تواند در درمان بیمارانی که شبیه او می تواند پیدا کردن یکی دیگر سیاه و مداخله ای قلب و عروق در کل کشور. بدن در حال رشد از شواهد نشان داده است که چگونه تعصبات نژادی در سراسر سیستم پزشکی به معنای بدتر نتایج جستجو برای آمریکایی های آفریقایی تبار. و او می دانست که پژوهش — سیاه بيماران بیشتر پاسخگو و اعتماد تر از سیاه پزشکان. او تصمیم گرفت پس از سفر خود را که او می خواهم شروع موقت عمل در می سی سی پی و او در یک آپارتمان اجاره ای در دلتا.

او در مورد رویا پردازی ساختمان قلب و عروق موسسه و استخدام یک تیم چند رشته ای از electrophysiologists به podiatrists. اما به عنوان او در تحقیق آن چه را او در بر داشت یک مانع عمده. متخصصان پزشکی با بدهی های دانشجویی که فارغ التحصیل بنگاه متوسط از $200,000, به طور کلی نمی تواند بهره مند از وام های فدرال بخشش برنامه مگر اینکه آنها به مشاغل در سازمان های غیر انتفاعی و یا امکانات عمومی. تنها چند نوع تمرین خصوصی ارائه دهندگان — مراقبت های اولیه و دندانپزشکان و روانپزشکان واجد شرایط برای وام ملی بخشش. دلتا مورد نیاز بسیاری دیگر از پزشکان است. هر چند بولیوار شهرستان بود که در مرکز یک اپیدمی دیابت وجود ندارد تنها, دیابت, متخصص, فوق تخصص غدد درون 100 مایل است.

Fakorede اجاره یک پنجره در فضا در کلیولند پزشکی مرکز سابق مرکز خرید که تا به حال تبدیل شده به دفاتر پزشکان. مردم به او آمد با قلب شکایات اما او نیز خواسته آنها را حذف و جوراب خود را. پاهای خود را نگران او. انگشتان پای خود شد و خود را به پالس های ضعیف است. گوساله ها سرد و بی مو. برخی زخم ها اما نمی دانم آن ديابت تا به حال numbed پای خود را. بسیاری تا به حال تشخیص داده شده است با ورم مفاصل و نقرس اما زمانی که Fakorede آنها را آزمایش متوجه بیماری عروق محیطی است که در آن شریان های مسدود شده در پاها محدود کردن جریان خون است.

این چیزی است که دیابت کنترل نشده می کند و به بدن شما بدون انسولین به اندازه کافی و یا زمانی که سلول های خود را نمی تواند استفاده از آن را به درستی و شکر و دوره های آموزشی از طریق جریان خون خود را. پلاک می سازد تا سریع تر در عروق’ دیوار کاهش خون در حال حرکت به چشم خود و مچ پا و انگشتان پا است. کوری می توانید دنبال و یا بافت مرده. بسیاری نمی توانند احساس درد از خون-گرسنگی اندام; بیماری از بین می برد و اعصاب. اگر عروق در گردن آن می تواند باعث سکته مغزی ، اگر آنها در قلب یک حمله قلبی. و اگر آنها در پاها گانگرن.

ظرف یک ماه بولیوار مرکز پزشکی تا به حال credentialed Fakorede اجازه می دهد او را به مشورت در موارد و انجام مراحل در بیمارستان است. خود پیچیده ترین بیماران در آمد از طریق اتاق اورژانس. برخی از وارد بدون هیچ اگاهی که آنها تا به حال گانگرن. یکی از کرمهای نقب در زخم. دیگر نشان داد تا پس از توجه به خود و سگ خوردن گوشت مرده خاموش و راهنمایی از انگشتان خود را. Fakorede در زمان یک عکس برای اضافه کردن به مجموعه خود را. “این یک بحران بهداشت عمومی” او به من گفت. “و هیچ کس صحبت کردن در مورد قطع عضو و واقعیت این است که آنچه اتفاق می افتد جنایی بود.”

در تعطیلات آخر هفته Fakorede شده بود رانندگی به پنج خوابه در تنسی اما در ماه اوت 2015, او تصمیم به رفتن تمام در شهرستان بولیوار. او به فروش خانه خود را و مرسدس بنز G-واگن و کاربردی برای کمک های مالی برای ساخت یک تمرین در دلتا: راه حل های قلبی و عروقی مرکزی می سی سی پی. او تن به تن خود را به عنوان یک قلب و یک لوله کش, از بین بردن تجمع در شریان ها است. چهار بانک را تکذیب کرد او وام پس از او پول قرض گرفته شده از دوستان است. او به خود دو سال و پنجره برای کاهش قطع عضو و انتشار نتایج.

می سی سی پی دلتا: مراقبت های بهداشتی کویر

دلتا سیل ساده اجرا می شود 7,000 کیلومتر مربع در امتداد شمال غربی لبه دولت با خوشبو مانند رس خاک محاصره بین bluffs و بانک ها از رودخانه می سی سی پی. توسط قرن 19 جنگل های بسیار کهن تا به حال تبدیل شده به یک پنبه امپراتوری; در آغاز جنگ داخلی بیش از 80 درصد از مردم در بسیاری از دلتا شهرستانهای برده بودند. Sharecropping پدید آمده پس از رهایی و کشاورزان کشت قطعات کوچک در ازای بخشی از محصول خود را. آنها زندگی می کردند و اعتباری — برای غذا و خوراک و پوشاک — تا برداشت اما حتی پس از آن درآمد خود را به ندرت تحت پوشش هزینه های خود را.

برای دهه های آفریقایی تبار در جنوب تلاش برای پیدا کردن و پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی. انجمن پزشکی آمریکا حذف شدند, سیاه, پزشکان, آیا به عنوان تشکیل دهنده آن جوامع است. برخی از بیمارستان ها بستری سیاه بیماران از طریق پشت درب قرار دارد و آنها را در شلوغ زیرزمین. بسیاری از آنها را ملزم را خود ورق و قاشق و یا حتی پرستاران. قبل از قانون فدرال موظف خدمات اورژانس همه بیمارستان ها به طور منظم تبدیل به دور آفریقایی آمریکایی ها و برخی در لحظات پایانی از زندگی است.

Fakorede کشیده شد به بولیوار County, در بخشی به دلیل تاریخ آن است. او می خواهم اجرا از گاز وجود دارد زمانی که او برای اولین بار سراغ این منطقه و بعد از آن شب او می خواهم گوگل پس زمینه آن است. برای یک لحظه کوتاه بولیوار مرکز یک جنبش عمومی برای مراقبت های بهداشتی رانده شده توسط این اعتقاد است که برابری نژادی امکان پذیر نیست و بدون عدالت در سلامت است. در سال 1964 زمانی که یک گروه از پزشک فعالان سفر به دلتا رابرت اسمیت, سیاه, دکتر, از جکسون دیدم موشک نرخ انگل های روده ای و مرگ و میر مادران. “من درک برای اولین بار آنچه در آن واقعا به معنای سیاه و سفید در می سی سی پی” گفت: یک مجله. تحت ریاست جمهوری لیندون جانسون فقر بوستون دکتر امن سرمایه گذاری برای باز کردن یک جامعه مرکز بهداشت در بولیوار که او با کمک اسمیت. پزشکان مشغول به کار با ساکنان را در مسکن و بهداشت و ورزش و تغذیه. موفقیت آن باعث یک پروژه ملی بیش از یک هزار و فدرال واجد شرایط به مراکز بهداشتی درمانی برای محروم. اما بودجه کاهش تحت ریاست جمهوری ریچارد نیکسون و مراکز ابتکارات شد مدرج به اساسی مراقبت های اولیه.

زمان Fakorede نقل مکان کرد و به دلتا در سال 2015 دولت تا به حال این کشور کمترین تعداد از پزشکان سرانه. آن را به حال گسترش مدیکید شامل کار ضعیف است. در سراسر کشور 15 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار هنوز بیمه در مقایسه با 9 درصد از سفید آمریکایی است. که در سال جنیفر اسمیت استاد در Florida A&M University College of قانون نوشت: در National Lawyers Guild بررسی آنچه Fakorede دیدم دست اول: “در حالی که ریشه های نابرابر و نابرابر مراقبت های بهداشتی برای آمریکایی های آفریقایی تبار در تاریخ به روز از برده داری مدرن مکانیسم تبعیض در مراقبت های بهداشتی از تغییر قانونی تحریم تفکیک به پایین تر یا غیر موجود تجهیزات پزشکی با توجه به نیروهای بازار.”

Fakorede قابل درک است که برای رسیدن به بیماران مورد نیاز او ارجاع بنابراین او با ارائه دهندگان مراقبت های اولیه در بیمارستان ها و درمانگاه ها. او از آنها خواست تا به صفحه عروقی, اندازه گیری فشار خون در مچ پا و بازو. بسیاری از زمان نداشته; با توجه به کمبود محلی و پزشکان و برخی از آنها دیدن به 70 نفر در روز است. دیگران را نمی دانم زیادی در مورد بیماری عروق محیطی و یا چرا از آن مهم است برای تشخیص است. برخی از آنها جرم توسط Fakorede درخواست. مایکل Montesi یک دکتر خانوادگی بود سپاسگزار برای کمک به, اما او در بر داشت آن را عجول و بی پروا برای دکتر جدید در شهر شروع به گفتن جانبازان چه باید بکنید. او به یاد می آورد تفکر “جایی که شما برای اولین بار 12 سال از زمانی که من نیاز به یک متخصص قلب و عروق از زمانی که من نیاز به یک OB-GYN زمانی که من نیاز به یک جراح وقتی که من تا به حال برای انجام یک قطع عضو در ER یا تحویل یک نوزاد بود که 23 هفته و به تماشای مرگ نوزاد به دلیل وجود دارد هیچ کس وجود دارد که می تواند مراقبت از او را؟”

این brushoffs آشفته Fakorede اما زمانی که او حفر عمیق تر او متوجه شد که پزشکان نیست تنها ضعف آنها تا به حال هیچ تضمین پرداخت برای این عروقی غربالگری. قانون مراقبت مقرون به صرفه داشتیم که شرکت های بیمه تحت پوشش قرار دادن تمام مراقبت های اولیه نمایش توصیه می شود که توسط U. s. Preventive Services Task Force, پانل مستقل از مراقبت های پیشگیرانه کارشناسان. این گروه هر چند تا به حال توصیه نمی شود تست هر کسی بدون علائم حتی مردم بیشتر احتمال ابتلا به بیماری های عروقی — افراد مسن مبتلا به دیابت یا افراد سیگاری است. (تا 50 درصد از افرادی که به این بیماری هستند که بدون علامت.) به عنوان متخصص قلب و عروق بازپرداخت هستند اگر آنها را روی صفحه نمایش بيماران با عوامل خطر. اما در زمان بیماران رو به Fakorede بیماری بود و گاهی اوقات بیش از حد در طول درمان. بسیاری از در حال حاضر nonhealing زخم از آنچه شناخته شده به عنوان “مرحله نهایی” بیماری عروق محیطی آخرین مرحله قبل از قطع عضو.

برخی از پزشکان دریافت مشوق های بیشتر برای قطع عضو از آزمون است که می تواند صرفه جویی اندام

زمانی که Luvenia استوکس آمد به Fakorede او در حال حاضر از دست و پای راست خود را در سن 48. مانند بسیاری از دلتا ساکنان او در یک غذا کویر و بدون پول برای تولید تازه او می خواهم توسعه دیابت در سنین جوانی است. او گفت که یک pedicurist nicked او پا و برش کوچک طراحی و توسعه یک عفونت است. بدون خوب جریان خون آن شروع متلاطم با چرک. استوکس گفت Fakorede که هیچ دکتر تا به حال انجام angiogram به یک نگاه خوبی در گردش خون یا عروق برای تمیز کردن شریان ها است. یک جراح برداشته دوم خود پا. بدون پاک عروق اگر عفونت گسترش یافته است. در عرض چند هفته یک جراح برداشته می شود پای او.

استوکس در یک زندگی تک گسترده و تریلر ، او بر روی صندلی چرخدار می تواند مناسب نیست و در درگاه او inched از طریق وری با واکر. چرا که او به سختی می تواند ورزش های او به دست آورده 48 پوند در دو سال است. این قطع نشده بود تحت درمان بیماری عروقی و درد چاقو به زودی فرا گرفته او باقی مانده پا “مثل چیزی است که چنگ بر شما” او گفت:. هنگامی که او در نهایت آن را به Fakorede او به او گفت که یک دکتر تجویز کرده بود نوروپاتی دارو و دیگری تا به حال تشخیص داده شد او با ورم مفاصل است. “من نه اجازه دادن به آنها را دریافت کنید که دیگر پا” Fakorede به او گفت. استوکس مادر بزرگ آنی که زندگی در نزدیکی یک تریلر از دست داده بود هر دو از پاهای خود را بالاتر از زانو به دیابت است. پسر عموی او Elmore از دست داده بود و پای راست خود را بیش از حد.

جراحان عمومی باید انگیزه های مالی به قطع; آنها نمی پرداخت می شود به کار گیرند اگر آنها توصیه صرفه جویی در یک اندام. و بسیاری از بیمارستان ها نمی مستقیم پزشکان به منظور angiograms قابل اعتماد ترین تصویربرداری به نشان می دهد اگر و دقیقا جایی که جریان خون مسدود شده است به روشن ترین تصویر از اینکه قطع لازم است و چقدر نیاز به برش. بیمه نیازی به تصویربرداری یا نه. (یک سخنگوی امریکا برنامه های بیمه درمانی پیشرو در صنعت تجارت ارتباط گفت: “این یک منطقه که در آن وجود دارد به احتمال زیاد عمل جراحی غیر ضروری.”) به Fakorede این بود از بین بردن سینه یک زن پس از او احساس یک توده بدون سفارش یک ماموگرام.

در سراسر کشور بیش از نیمی از بیماران دریافت نمی یک angiogram قبل از قطع; در دلتا Fakorede یافت که اکثریت قریب به اتفاق این افراد دارای نقص عضو او درمان می شود هرگز به حال یک. در حال حاضر او مصمم به مطمئن شوید که هیچ کس دیگری از دست داده و اندام قبل از گرفتن آزمون. این بود بحث برانگیز مشخصات: حرفه ای راهنمای عروقی متخصصان هر دو جراحان و قلب و عروق — توصیه تصویربرداری از عروق قبل از برش هر چند بسیاری از جراحان معتقدند که در شرایط اضطراری آزمون غیر تهاجمی مانند فراصوت هستند به اندازه کافی. ماری گرهارد-هرمان استادیار پزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد و متخصص قلب و عروق در Brigham و بیمارستان زنان ریاست کمیته دستورالعمل برای کالج آمریکایی قلب و عروق و انجمن قلب آمریکا. او به من گفت که آنژیوگرافی قبل از قطع عضو “بود که برخی از ما فکر بود بنابراین آشکار است که آن را نمی باید اظهار داشت.” او افزود: “اما پس از آن من تو را دیدم که در جیب کشوری که در آن هیچ یک از گرفتن angiograms و آن را به نظر می رسید به همراه نژادی و اجتماعی و اقتصادی خطوط. از آن ساخته شده به من ضربه زد.”

استوکس نبود در معرض خطر فوری از دست دادن او پای چپ زمانی که او ملاقات Fakorede اما درد او مانع از راه رفتن. او تا به حال یک فرم شدید این بیماری و Fakorede رزرو خود را برای یک angiogram و عروق. او وارد یک سیم به شریان ها و تمیز کردن مسدود شدن عروق اجازه خون غنی از اکسیژن با عجله به او باقی مانده ، در حالی که او دوره نقاهت در Fakorede آزمایشگاه او در مورد همسایگان خود که همان مشکلات. “من واقعا نمی مانند آنچه برای ما اتفاق می افتد” او به من گفت. “آنها در حال انجام آزمایشات بر روی ما را به دیدن اگر آنها می تواند ما را نجات دهد. آنها فقط برش ما است.”

بیماران نمی دانم در مورد بیماری های عروقی و یا چرا پاهای خود را دید و یا پای خود را از سیاه شدن پس Fakorede به کلیسا رفت. هرزه فروش, Hampton, معرفی او به شبان و چندین بار در هر ماه او ایستاده بود قبل از منبر. او گفت: جمعیت که آنچه اتفاق می افتد یک بی عدالتی است که آنها نمی نیاز به قبول آن است. او گفت: آنها را به نمایش در می آیند و اگر هر یک جراح می خواستم به قطع اندام خود را برای دریافت نظر دوم. در رفیع زائر بقیه کلیسای باپتیست در گرین ویل او خواسته جماعت “چگونه بسیاری از شما می دانید کسی و یا می دانم کسی که تا به حال قطع?” تقریبا همه مطرح شده دست خود را.

در ابتدا Fakorede در زمان یک رویکرد مقابله با همکاران است. برخی به نظر می رسید شک و تردید است که او می تواند “جلوگیری از” قطع دست و پا; این قد ادعا می کنند برای یک بیماری پیچیده. هنگامی که یک دکتر تا به حال نادیده گرفته و توصیه های خود را, او می خواهم وارد شده آن را در پرونده سلامت الکترونیک بنابراین نظارت خواهد بود بر روی صفحه نمایش برای هر کسی که نگاه کردن بیمار خود را نمودار. Fakorede می دود که مردم را مورد سوال اقتدار خود را; اعتماد به نفس انجام, او, اما آن را گاهی اوقات کور او را به اشتباه. در طول زمان هر چند Fakorede سعی در مهار استکبار. “شما پوست یک لایه است که ممکن است متشکل از: من از شمال, من می دانم آن همه شما باید خدا را شکر ما در اینجا به ارائه خدمات است که شما احتمالا نمی توانید قبل از.” او را برداشت تا برخی از جنوب رفتار. Fakorede شروع به ارسال پیامک به پزشکان با عکس از خود بيماران پا همراه با اشعه ایکس از خود شریان قبل از مداخله و پس از آن. معارفه برداشت و در عرض یک سال, او می خواهم دیده می شود بیش از 500 نفر.

اما بولیوار مرکز پزشکی او آموخته تبدیل شد مردم دور است که نمی تواند پرداخت بخشی از عروق لایحه در صف مقابل. چندین کارمندان سابق به من گفت همان است. “این به سود بیمارستان این هیچ راز آن است که نام بازی” Fakorede گفت. “اما برای سود بیمارستان تنها بازی در شهر در یکی از مهمترین مناطق محروم. پس چه اتفاقی می افتد زمانی که یک بیمار در می آید و نمی توانیم یک روش که اندام نجات? آنها در نهایت از دست دادن اندام خود را. آنها در حال حاضر به اورژانس با فاسد پا.” و یک جراح که هیچ چاره ای جز به قطع. (یک سخنگوی بیمارستان گفت که در سال گذشته آن را به 25 میلیون دلار در موسسه خیریه, مراقبت, مراقبت جبران نشده و بیمه تخفیف. پرسید: اگر آن را تبدیل به دور بیمارانی که نمی تواند پرداخت هزینه برای عروق و او پاسخ داده: “ما در حال اختصاص داده شده به ارائه مراقبت برای همه مردم بدون در نظر گرفتن توانایی خود را به پرداخت.”)

این عمل تبعیض آمیز او استدلال و هم از نظر مالی عقب مانده است. در $237 میلیارد دلار در هزینه های پزشکی در هر سال دیابت پرهزینه ترین بیماری مزمن در کشور; یکی از هر چهار مراقبت های بهداشتی دلار صرف یک فرد با این بیماری است. رها شود, هزینه های توده ای ، مدیکر صرف بیش از $54,000 یک سال برای یک معیوب از جمله پیگیری و مراقبت از زخم و بستری شدن در بیمارستان; برنامه های دولت است که این کشور بزرگترین پرداخت کننده. سپس بیا uncounted عوارض: مشاغل از دست رفته یک وابستگی به ناتوانی چک بستگان که قربانی دستمزد برای کمک به پخت و پز و حمام کردن و رانندگی.

اقتصاد: UMMC می توانید ببینید $150 میلیون ضرر و زیان در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

زمان کارولین ویلیامز آمد برای دیدن Fakorede در سال 2016 از او می خواهم بیمه مبتلا به دیابت برای 20 سال; او می خواهم مشغول به کار در یک مسکن غیر انتفاعی و برای یک برنامه کمک غذایی, اما نه به حال ارائه پوشش. در سن 36 او می خواهم نیاز به یک سه گانه عمل جراحی بای پس و در 44, او تا به حال سه انگشت قطع شد. درمان پا درد در سمت چپ او نیاز به یک صندلی چرخدار; او از جیبش دلتا دانشگاه دولتی که در آن او به دنبال مدرک در کار اجتماعی. Fakorede بازسازی جریان خون در پاهای او را و او راه رفتن. اما بیماری دیابت او در حال حاضر او را از بین بردن کلیه ها. او پیوست و دولت ناتوانی رول. او همچنین در ادامه دياليز در هزینه سالانه برای مدیکر از 90000 دلار.

در روز هنگامی که Fakorede می خواستم به رها کردن و ترک او سوار به یک امت تا یادبود پول در می سی سی پی. پس از 14 سال تا بود مثله و قتل در سال 1955 مادر او را به حال اصرار بر باز کردن تابوت خود را. “اجازه دهید که مردم آنچه را که من دیده ام” او گفت:, و تصویر او به ارمغان آورد ملی خشم به نژادپرستانه و خشونت در جنوب. Fakorede فکر اغلب در مورد چگونه است که تصمیم موجب جنبش حقوق مدنی. او در مورد آن فکر به عنوان او به نمایش عکس های خود را فاسد و بی شاخه بدن خود را اثبات آنچه او در نظر گرفته مدرن قساوت. او نمی خواست به زندگی می کنند بولیوار پزشکی سیاست های. او تصمیم گرفت که به منظور درمان به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است بدون در نظر گرفتن درآمد و یا بیمه و او نیاز به ساخت یک آزمایشگاه خود را.

یک خانواده در تلاش برای صرفه جویی در زندگی و اندام

این مه که آزمایشگاه در حال حاضر Dotstry بهترین شات. بیمارستان مشاوره جراح رود به قطع پا زیر زانو. او نوشته بود که به دلیل Dotstry کلیه شد اختلال کنتراست رنگ در یک angiogram خطرناک خواهد بود. اما Fakorede می تواند جایگزین رنگ با یک گاز بی رنگ است که نمی خواهد به خطر اندازد Dotstry سلامت.

آن را ساخته اند بیشتر حس برای انجام این روش در بیمارستان; Dotstry پذیرفته شده بود و اشغال تخت. اما پس از Fakorede خود را باز کرد سرپایی آزمایشگاه و استخدام و دور دو techs و یک پرستار سخنگوی گفت: این بیمارستان متوقف به انجام برخی از مداخلات. او به من گفت آن نباید تعجب Fakorede که آنها نمی تواند برنامه Dotstry مورد و این که اگر او تا به حال شده است قادر به درمان یک بیمار در آزمایشگاه بیمارستان می تواند با او کار می کرد برای پیدا کردن یکی دیگر. Fakorede به من گفت که او هرگز مانند دریافت یک پیام است. هنگامی که دکتر از او می پرسد که برای درمان بستری و با حاد بیماری و مسئولیت خود را به عنوان او آن را می بیند این است که برای انجام آن در بیمارستان است. “اگر من یک بیمارستان است که می خواهد به مختصات” او پرسید: “چه کنم؟”

پاسخ حداقل در این زمان بود که بیمار خود را از وجود دارد. او به نام Dotstry دکتر و او را متقاعد به ترشحات او را برای مداخله. سپس در ظهر روز شنبه Fakorede رفت و برگشت به اتاق 336. Dotstry خواهر جودی ایستاده بود با تخت خود را. او قد بلند, چرم, چکمه های بیش از اسید شسته شلوار جین با ضخامت کلاه گیس سیاه و سفید در یک نوار پایین خود را به عقب.

Fakorede تحویل کارت خود را. “من به بیمارستان برای دیدن اگر ما می توانید انجام دهید این مورد روز دوشنبه گفت:” و آنها گفتند: نه”.

جودی استنشاق. “چه در حال حاضر؟”

Fakorede گذاشته شد این طرح به صورت یک شنبه صبح angiogram در خود روش ، او را به باز کردن به عنوان بسیاری از کشتی به عنوان او می تواند. اگر او می تواند گردش خون به Dotstry پای او ممکن است قادر به آن را ذخیره کنید. او مطمئن بود در مورد انگشتان پا.

زمانی که Dotstry دچار سکته چندین سال به عقب جودی تبدیل شده بود خود را مراقب. او متوقف می خواهم گرفتن شغل در خانه مراقبت و حمایت برادر خود را بدون پرداخت رفت او را به پزشکان قرار ملاقات خود را کنترل قند مدیریت داروها. پس از قطع عضو او می خواهم به او کمک کرد تا یادگیری به راه رفتن دوباره. در جایی از حقوق و دستمزد او را می کشیده ناتوانی برای یک کار صدمه; او شده است می خواهم برق در حالی که عامل یک ماشین و اعصاب در بازوی او آسیب دیده بودند ساخت دست او لرزید. اما او نمی تواند باقی بماند بیکار برای همیشه لطفا برای. این پاییز گذشته او رفته بود بازگشت به کار تمیز کردن دفتر پست محلی.

پس از Fakorede چپ جودی بیش از نگاه او که نشسته سقوط بیش از, کنار تخت یک شب آبی لیز کردن استخوانی خود شانه. پدر خود بوده است sharecropper و Dotstry کاهش یافته بود از مدرسه ابتدایی برای کمک در مزرعه برداشت سویا و برنج و پنبه است. از 10 بچه ها او قدیمی ترین پسر او در زمان مراقبت از دیگران در آوردن پول نقد و پخت و پز آنها را به شام. آنها تقریبا هرگز تو را دیدم یک دکتر. در عوض, آنها می خواهم با تکیه بر روغن کبد ماهی کاد یا چای از گراز hoofs آفتاب سوختگی بیش از یک آتش سوزی.

Dotstry تا به حال خود را صرف حرفه ای رانندگی تراکتور, تخلیه محصولات زراعی و شخم زمینه, اما او نبود بیمه و هنوز هم به ندرت دیدم پزشکان. در 60 زمانی که او مبتلا به نوع 2 و تجویز انسولین او نمی دانست که چگونه برای مدیریت دارو به درستی و با او آموخته هرگز به عنوان خوانده شده. انسولین پمپ بیش از حد گران قیمت — بیش از 6000 دلار. قند خون خود را به سطح اغلب کاهش یافته و او گاهی اوقات گذشت یا سقوط در کار است. کم کم خود را از کارفرما قطع وظایف خود را. در 2015, او تا به حال سکته مغزی; دیابت تا به حال خود را مطرح معرض خطر است. یک سال بعد پای راست خود را سیاه و قطع شد در مچ پا. عفونت نگهداری كردن و خود را به پایین پا رفت. او دیگر نمی تواند کار کند.

دو خواهر خود را کشته شده بود پس از عوارض ناشی از دیابت است. جودی بود بر تخت خود را مانند او در حال حاضر ایستاده بیش از Dotstry است. او هنوز هم در اینجا او به خودش است.

او از جیبش تلفن و نام دیگر برادر. “آنها تو قطع پا, علت بد است,” او گفت:. “پا را دچار پوسیدگی می گردند.”

Dotstry نگاه کرد تا از تخت. “هیچ!” او فریاد زد. “آنها می توانند آن را خاموش. چرا؟”

“چرا شما فکر می کنم پای خود را مانند نگاه ؟ چرا شما فکر می کنم که بوی? آن بدبو است!” او گفت:. Dotstry رسیده به باز کردن از پیچ گاز. جودی تعجب که چرا او تا به حال به او گفتم که پای خود را آلوده شد هر چه زودتر. او کاهش صدای او را. “شما خیلی خوب است. اگر شما نیست, من می توانستم سعی کردم به عقب بر گردیم در آن وجود دارد و کاری انجام دهد.”

او دختر Shequita زد به اتاق huffing. او با صدای بلند و عصبانی کردن. “که پا است ؟” او فریاد می زد. او kneeled کنار تخت و کمک Dotstry لیز خوردن بر روی بالش خود کشش پاهای خود را. او معمولا کسیکه شوخی زننده کند یک سخت سر contrarian این عمو که می خواهم او را برداشت و چرخید و او را مانند یک هواپیما. او به پایین پرتاب شده توسط آرام چگونه او می خواهم تبدیل شده است.

“دختر خود را می خواهد به دانستن اگر شما می خواهید به ماندن با او, اگر شما می خواهید برای آمدن به تگزاس” Shequita به او گفت.

Dotstry می دانستم که این پیشنهاد روی میز بود, اما او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است پذیرفته شده است. چند روز قبل در یک گردباد پاره کرده بود سقف از تریلر و او برای لحظه ای بدون یک خانه.

او گفت: “این خیلی بهتر از پزشکان وجود دارد” Shequita ادامه داد: “و اگر او باید کار خود را به مراقبت از شما او می تواند انجام این کار است.” او گریبانگیر دست در اطراف قاب تخت و تکیه بر آن قفل کردن چشم خود را با او. “من باید شما را به فکر کردن در این مورد سخت است ، This ain’t شما. من نیاز به شما را به عقب بر گردیم به شما.”

“او نیست عاشق رفتن به تگزاس” جودی قطع شود.

Shequita شات برگشت: “میخوای مراقبت از او را؟”

جودی خاموش بود. او می دانست که او نمی تواند نه مثل قبل. او نیاز به او چک برای تعمیرات خانه; یک سیل بود پیچانده شده خود را طبقه های چوبی. اما Dotstry دختر جوان بود و جودی فکر می کردم که اگر او با ترک شغل خود را در خارج او می خواهم بی قرار است. علاوه بر Dotstry می دانست هیچ کس در تگزاس است. او در تصویر او را در یک صندلی چرخدار خیره خاموش اشتباه در مورد که در آن او بود. جودی که اگر او رفت و از او می خواهم و می میرند.

او اسلحه خود را عبور. “او خواهید بود همه حق است اگر آنها مجبور به قطع که پای” او گفت:.

Shequita نگاه مادرش. او راه می رفت به جایی که او ایستاده بود با یک سایه پنجره انداخت اسلحه خود را در اطراف گردن او. سپس او به سمت چپ اتاق. جودی برافراشتند خودش بر روی پا از تخت. او در چرخش پاهای او به طوری که او رو او و او گذاشته خودش پایین.

‘شواهد’ مانع از تغییرات در دستورالعمل غربالگری

در مورد هر پنج سال پزشکان و محققان که ایالات متحده خدمات پیشگیرانه نیروی کار خود را ارزیابی مجدد دستورالعمل غربالگری. در سال 2018 اعضای بازگشت به بیماری عروق محیطی و جریان خون آزمایش که Fakorede خواسته بود محلی مراقبت های اولیه پزشکان به انجام. یک بار دیگر پنل کاهش یافته و به حمایت از آنها گفت: وجود نبود شواهد کافی که آزمون بهره مند متوسط بدون علامت آمریکایی است.

در بیانیه خود آنها اذعان کرد که نظر به حال نگرانی که بیماری “است بسیار بالاتر در میان نژادی/اقلیت های قومی و پایین اجتماعی و اقتصادی جمعیت” و این توصیه “می تواند تداوم نابرابری در درمان و نتایج.” در پاسخ به این پنل گفت: این نیاز بهتر شواهد. اما به عنوان موسسه ملی بهداشت نشان داده است اقلیت در امریکا را تشکیل می دهند کمتر از 10 درصد از بیماران در آزمایشات بالینی.

دکتر جاشوا بکمن مدیر عروقی پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت شد یک کارشناس بازبین از شواهد پایه برای نیروی کار و گزارش نهایی خود را زده و او را به عنوان غیر مسئولانه است. آن را به سختی با اشاره به مزایای استفاده از درمان پس از غربالگری; مزایای راست وجود دارد در داده ها است که او را دیدم. این پنل با تخفیف قویترین مطالعه یک کارآزمایی بالینی تصادفی شده است که نشان داد که عروق غربالگری برای مردان سنین 65 تا 74, کاهش مرگ و میر و بیمارستان روز. (مطالعه همراه بیماری عروق محیطی غربالگری با تست های دیگر اما در بکمن, چشم, نتایج باقی مانده است قابل توجه است.) او گیج شده بود در مورد اینکه چرا نیروی کار به حال خود منتشر ارزیابی غربالگری عموم مردم هنگامی که آن را روشن است که این وضعیت بر جمعیت های خاص. چند آمریکایی و اروپایی حرفه ای جامعه دستورالعمل های غربالگری توصیه می شود افراد با خطر بالاتر است. “شما نمی خواهد آزمون 25 ساله برای سرطان پستان” او به من گفت. “غربالگری هدفمند برای این گروه از زنان که به احتمال زیاد به آن را دریافت.”

دکتر الکس Krist صندلی از نیروی کار تکرار این گروه ها در یک ایمیل که داده شد به اندازه کافی قوی برای حمایت غربالگری حتی برای بیماران در معرض خطر. “نیروی کار نمی کند و انجام تحقیقات خود را دارد بنابراین ما نمی توانیم رفع این پژوهش شکاف, اما ما می توانیم — و را — ring the alarm bell به منظور بالا بردن آگاهی از این مسئله حیاتی در میان محققان و مالی.”

جراحان عروق که صرف حرفه خود مشغول به تحصیل اندام نجات آمده اند به مراقبت های پیشگیرانه که شاید مهم تر از خود اخرین تلاش ها برای باز کردن رگ های خونی. دکتر فیلیپ Goodney یک جراح عروق و پژوهشگر در دارتموث و سفید River Junction VA مرکز پزشکی ساخته شده یک نام برای خود را با تحقیق نشان داد که چگونه مناطق کشور با بالاترین سطح عروق مانند دلتا نیز بالاترین نرخ از قطع. اما revascularizations نیست گلوله نقره ای; بیماران هنوز هم باید مدیریت سلامت خود را به نگه داشتن عروق باز است. در حال حاضر Goodney معتقد است انرژی خود را صرف بهتر مطالعه اقدامات پیشگیرانه پیش از آن در پیشرفت مرض مانند تست قند خون پا چک و عروقی غربالگری. بسیاری از بیماران خفیف یا متوسط بیماری و آنها را می توان با درمان های پزشکی, توصیه برای ترک نیکوتین, ورزش و تماشای رژیم غذایی خود را. “ما نیاز به ساخت یک سیستم بهداشت و درمان است که پشتیبانی از مردم هنگامی که آنها در معرض خطر هستند زمانی که آنها در حال انجام است و زمانی که آنها می توانید نگه داشتن خطر از آمدن” او به من گفت. “و که در آن وجود دارد یک نقطه که در آن ما نیاز به تمرکز است.”

Fakorede میگردین از طریق نیروی کار ، “شما می خواهید اطلاعات بیشتر? واقعا ؟ که کمترین قطع نرخ در امریکا؟” “که داده های خود را.” او تا به حال گرفته شده و به مرحله ملی در سخنرانی خود در کنفرانس ها در مورد آنچه که او می خواهم شاهد در بولیوار. از طرف انجمن از قلب او شهادت قبل از کنگره قانع کننده در کنگره ایالات متحده Donald M. Payne جونیور یک دموکرات از نیوجرسی همراه با کنگره ایالات متحده گاس Bilirakis یک جمهوری خواه از فلوریدا به شروع کنگره بیماری عروق محیطی حزبی. این گروه فشار برای نیروی کار به ارزیابی شواهد در غربالگری بیماران در معرض خطر برای فدرال بیمه برای شروع یک قطع برنامه های پیشگیری و مدیکر به اطمینان حاصل شود که هیچ قطع مجاز است قبل از ارزیابی شریان ها است. گروه های دیگر در حال دفاع از قانون که نیاز به بیمارستان ها به صورت عمومی گزارش خود را قطع نرخ.

در بولیوار, Fakorede دیده بود بیش از 10 ، 000 قلبی و عروقی بیماران از سراسر دلتا. دکتر DeGail هدلی یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه در شهر به من گفت که قبل از Fakorede وارد او مطمئن نیستید که چه چیزی بهترین را برای بیماران مبتلا به پوسیدگی ، “این همیشه یک فرآیند انتقال بیماران به جکسون یا ممفیس که می تواند مشکل باشد.” هر دو شهرستانها شد و دو ساعت به دور است. در حال حاضر Fakorede انجام شد حدود 500 angiograms سالانه در شهر. سال گذشته او به چاپ مقاله در Cath Lab هضم توصیف یک 88 درصد کاهش عمده قطع عضو در بولیوار مرکز پزشکی از 56 تا هفت. (Fakorede فراهم نیست من با تمام منابع خود را.) بیمارستان های مختلف داخلی و ارقام آن نیز بازتاب قابل توجهی کاهش می دهد. بین 2014 و 2017, بیمارستان ثبت شده است که عمده قطع دست و پا افتاده بود 75% — از 24 تا شش.

برخی از جنگ ها به دست آورد و از دست داد اما جنگ می رود

Fakorede نمی گرفتن هر کس در زمان او خالی از سکنه شده توسط بیمارانی که به او بیش از حد دیر است. یک هفته قبل از او می خواهم ملاقات Dotstry ساندرا وید آمده بود با یک زخم باز بر او راست پا است. او از یک خانواده از بیماران دیابتی است. مادر او مرده بود پس از کما دیابتی. پسر عموی او تا به حال فقط از دست یک پا. او قدیمی ترین خواهر که می خواهم مطرح او داده بود تا در هنگام راه رفتن خسته سوزش احساس خارش مصرف شده است. در حال حاضر در اب راه رفتن آن را احساس بیش از حد.

“من نمی خواهم به مانند این که” وید گفته بود خمیده در یک تخت در Fakorede را قبل از روش اتاق. “من می خواهم انگشتان پا من. من نمی خواهم به از دست دادن نیست یک اندام. من زندگی را انتخاب کنید.” او دراز او درجه است. او 55 و تا به حال یک نسیم تا حدی صدای یک لبخند و فر مژه تحت سست فر مو. او صرف بیشتر از زندگی حرفه ای خود را در خدمت مواد غذایی و خرده فروشی به تازگی مدیریت خانواده, دلار, اما پس از دیابت در زمان بینایی خود او می خواهم به ترک. او تعجب اگر نوشابه و چیپس بود که سوخت خود را در فروشگاه به حال شتاب او بیماری است. و یا اگر او می خواهم با تمرکز بسیار بر او پسر بود که معلولین رشدی که او می خواهم غفلت خودش. او نمی خواهم به offload سرزنش بر روی ژن های خود را. “کسی باید سعی کنید برای تغییر چرخه,” او گفت:. “من واقعا می خواهم به یکی.”

Fakorede درج یک چهارم به بالای پای او. او از باز کردن هر یک از شریان های مسدود شده در یک زمان تا زمانی که او به یکی از مهم ترین, که زد کنار درونی گوساله. قرار بود آن را برای تامین خون به زخم باز و او نیاز به آن را به زخم التیام یابد. بدون آن او می خواهم به احتمال زیاد از دست دادن او پا. اگر او نمی او را کنترل قند, او می تواند از دست دادن او پایین پای بعدی. Fakorede امیدوار بود که او داخل است و فقدان یک سیم از طریق کشتی در زانو و به آن بسیار مهم عروق در گوساله. اما پس از آن حدود یک سوم از راه را به پایین آن را متوقف کرد. این بود که اگر کشتی خود را تبخیر کرده بود.

تحت یک ترد گسترده ای آسمان بر مارتین لوتر کینگ جونیور بعد کلیساها در اطراف شهر باز شد درهای خود را برای خدمات. Fakorede دفتر برنامه ریزی شده بود بسته شود اما او می خواهم نام خود را در پرستاران و تکنسین رادیولوژی حتی کسانی که به شکار گوزن به کارکنان Dotstry است.

“چه خبر ، Fakorede استقبال Dotstry بود که به آرامی محو شدن به Ambien و او دست جودی نمودار پای. “نماز این است که ما می توانید پیدا کردن بسیاری از این عروق به او گفت:” با اشاره به مقاله. “به عنوان به زودی به عنوان من انجام داده من به شما اجازه شما می دانید آنچه که من پیدا کنید.”

در روش اتاق او قرار داده و خود را استتار-الگو منجر صحن و دستیار او درج یک چهارم نزدیکی Dotstry کمر. او زخم یک سیم در سراسر Dotstry را شریان ایلیاک به بالای پای چپ خود را. شريان فمور باز بود حتی اگر آن را تا به حال سخت در اطراف لبه های یک عارضه شایع دیابت است. آنها گلوله گاز پایین شریان ها در Dotstry پایین پا پس X-ray می تواند ضبط جریان آن است. Fakorede لوپ خود را شست به بالا از جلیقه اش انتظار برای تصویر. دیگر از انسداد گردش خون به پا خوب بود. “آنها نمی نیاز به ضربت سخت زدن کردن زانو,” او گفت: خیره در روی صفحه نمایش. Dotstry خواهد از دست دادن یک پا.

پس از آنها می خواهم تمیز کردن پلاک Fakorede به نام جودی به آزمایشگاه و کشیده اشعه ایکس. Dotstry خروپف در پس زمینه. دکتر نشان داد جودی یک پخش خون در حال حرکت از طریق عروق. او می تواند بگوید که پای خود را به اندازه کافی در جریان است. او خورده بیش از در حال اجرا خود را کف دست همراه او ران. “خانواده انجام داده اند یک معجزه عیسی مسیح.”

Dotstry نیاز تهاجمی مراقبت از زخم کمک به کنترل خود قند و یک ماه در نوتوانی زیر پا خود را قطع. در ضمن جودی و دختر او را به یاد بگیرند که برای مدیریت آنتی بیوتیک ها و پیدا کردن او یک آپارتمان. او هنوز هم قادر به سرهم بندی کردن با اتومبیل های خود را به عنوان او را بیشتر بعد از ظهر. و تا آنجا که جودی نگران او بود در حال حرکت به تگزاس.

Fakorede پاک کردن. او نشسته در میز خود را برای به روز رسانی Dotstry را پزشکان. به نام او یک متخصص بیماری های عفونی در 35 مایلی جنوب برای بررسی اینکه آیا او می تواند Dotstry صبح روز بعد. سپس او تماس گرفته شده بیمارستان و در خواست یکی از پرستاران. او توضیح داد که آنچه که او می خواهم یافت: که Dotstry نمی نیاز به قطع پا.

“خدای بزرگ” پرستار پاسخ داد. “جراح خواستار شد و درخواست در مورد آن است. به نام او و تلاش برای برنامه یکی است.”

Fakorede شده بود تایپ کردن یادداشت در همان زمان, اما در حال حاضر او متوقف شده است. “او در تلاش بود به آن برنامه که از او پرسید:.

“او در تلاش بود به آن برنامه امروز است.”

در مورد گزارش

این داستان لیز پايه بلند كن بادي صرف بیش از یک ماه در می سی سی پی در دسامبر و ژانویه صحبت با ده ها تن از بیماران و سایه پزشکان در درمانگاه و در روش. او در مصاحبه بیش از یک دوجین پزشکی حرفه ای که کار تلاقی با Fakorede را از جمله پرستاران اندام-نجات متخصصان ارائه دهندگان مراقبت های اولیه و بیمارستان مشاوره جراح دکتر راجر بلیک که موید همه حقایق مربوط به خود را طرح درمان به صورت هنری Dotstry. او خواسته بولیوار مرکز پزشکی اگر آن را اعتقاد بر آن ارائه شده Dotstry با مراقبت کافی. حتی با Dotstry اجازه بیمارستان کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد او با استناد به حریم خصوصی بیمار.

صحنه در داستان مطلع هستند توسط خود او مشاهدات و مصاحبه با افراد به پر کردن در جزئیات از جمله افکار خود را در زمان.

به او قرار داده و مشاهده گزارش به ملی زمینه او بررسی برجسته تحقیقات پزشکی و مصاحبه با بیش از یک دوجین کارشناسان در تمام گوشه و سیستم مراقبت های بهداشتی از کسانی که درمان بیماران دیابتی به کسانی که اطلاع و تنظیم سیاست های اطراف مراقبت.

لیز پايه بلند كن بادي را پوشش می دهد, سلامت, نابرابری و چگونه سیاست را تجربه کرده است برای ProPublica.

بنیامین هاردی کمک تحقیقات به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>