آنا الهام صحرا عمده LPGA مسابقات لغو شد با توجه به coronavirus نگرانی

مایدزرت | No comments

در سراسر جهان coronavirus تهدید وادار به لغو یکی دیگر از رویداد های ورزشی و این بار آن را عمده گلف قهرمانی.

LPGA پنج شنبه اعلام کرد که ارتش ملی افغانستان (ANA الهام بخش عمده مسابقات قهرمانی گلف فصل است که به توان در ماموریت هیلز باشگاه کشور در رانچو مایراج در مارس 2-5 شده است به تعویق افتاد با توجه به نگرانی های بهداشتی و Riverside County محدودیت در تجمعات بیش از 250 نفر است.

به تعویق افتادن آنا الهام بخش و دو رویداد دیگر در آریزونا و حفرههای یک ضربه عمده به صورت LPGA که در اوایل سال جاری لغو فوریه مسابقات در تایلند و سنگاپور و مسابقات برای هفته اول ماه مارس در چین است.

“امروز LPGA مطلع بازیکنان خود را که در تلاش برای به حداقل رساندن خطرات با شیوع جهانی از COVID-19 و زیر کالیفرنیا دولت بخشنامه در مورد رویدادهای آینده سه رویداد در تور LPGA برنامه ها به تعویق افتاد: این Volvik بنیانگذاران جام در شهر فینیکس, Ariz., که برنامه ریزی شده بود به محل مارس 19-22; کیا کلاسیک در کارلسبد کالیفرنیا که برنامه ریزی شده بود به محل مارس 26-29; و آنا الهام در رانچو میراژ کالیفرنیا که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 2-5. این طرح برای برنامه ریزی مجدد این وقایع برای تاریخ بعد در سال 2020 فصل” تور در بیانیه ای گفت.

“من به طور کامل متعهد به تغییر زمان این وقایع مهم ما در سال 2020 برنامه به خصوص ما عمده ارتش ملی افغانستان (ANA الهام” LPGA کمیسر مایک Whan در بیانیه ای گفت:.

ارتش ملی افغانستان (ANA الهام لغو می آید تنها چند روز پس از BNP Paribas مسابقات تنیس لغو شد در چاه. هر دو Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی در Indio برنامه ریزی شده برای ماه آوریل موکول شده است. – اکتبر. رویدادهای دیگر در سراسر صحرا لغو شده است و یا موکول پس از بهداشت عمومی اورژانس اعلام شد Riverside County بالا سلامت رسمی در 8 مارس. این شهرستان در روز پنج شنبه ممنوع بوده و برخی از 250 نفر یک حرکت که به نظر می رسید که آخرین مانع LPGA نمی تواند غلبه بر.

بیشتر: تغییر زمان ارتش ملی افغانستان (ANA الهام بخش برای بعد از آن در سال 2020 حس می کند و بازیکنان به آن نیاز دارید

بیشتر: پاسخ به 400 میلیون دلار سوال: لغو شد BNP Paribas Open مناسب تماس بگیرید ؟

“من فکر می کنم آن است که حق تصمیم گیری را از نظر حفاظت و آن را منطبق با هر چیز دیگری در این شهر تصمیم گرفته است برای انجام” رانچو مایراج عضو شورای شهر تد ویل گفت: خورشید صحرا.

قبلا در این هفته مسابقات مقامات تا به حال این ایده از بازی این مسابقات بدون یک گالری.

شده اند وجود دارد هشت مورد تأیید از coronavirus در کنار رودخانه شهرستان از صبح روز پنج شنبه. دو نفر در حال درمان در خارج از شهرستان دو نفر در حال درمان در بیمارستان در Coachella Valley و سه نفر از آنها جدا شده و در خانه در Coachella Valley.

بیشتر: BNP Paribas Open مسابقات تنیس لغو میان coronavirus نگرانی های بهداشت عمومی اورژانس

بیشتر: Riverside County health رسمی اعلام coronavirus عمومی اورژانس

ارتش ملی افغانستان (ANA الهام بود که برای 49 سال متوالی در Dinah Shore مسابقات دوره در تپه ماموریت. این رویداد برای اولین بار از پنج اصلی قهرمانی در زنان مسابقات گلف و بهترین و شناخته شده برای سنت برنده پریدن به دریاچه آینده به 18 سوراخ – شناخته شده به عنوان Poppie برکه – برای جشن پیروزی.

استرس در LPGA ممکن است بیش از با لغو و یا به تعویق افتادن سه بعدی حوادث. خاموش-هفته برنامه ریزی شده است پس از ANA الهام به دنبال مسابقات در هاوایی لس آنجلس و سان فرانسیسکو. هر سه از این وقایع اما در خصوص این مسابقات در لس آنجلس و سان فرانسیسکو در معرض خطر هستند چرا که از coronavirus و محدودیت در کالیفرنیا در اجتماعات بزرگ.

در حالی که طرفداران ممکن است تا به حال نگرانی در مورد بازیکن از کره جنوبی و تایلند و ژاپن و چین به آنا الهام از کشورهای خود LPGA است فعال در نگرانی بازیکن ایمنی و بهداشت. پس از دو هفته نوسان از مسابقات در استرالیا و با سه مسابقات در آسیا در حال حاضر لغو LPGA توصیه بازیکنان خود را برای سفر به طور مستقیم به ایالات متحده به جای بازگشت به کشورهای خود را دارند.

این بدان معناست که بسیاری از ورزشکاران که به بازی در این رویداد که به راحتی قادر بوده اند برای سفر به این مسابقات است. اما نگرانی برای بازیکنان مسابقات کارکنان و دیگران سفر به این مسابقات مجبور به لغو.

در علاوه بر این به LPGA رویداد آنا تاریخ و الهام نیز لغو شده است. تاریخ و الهام بخش است که یک رویداد در آمریکا Junior Golf Association تور انجام شده در تپه ماموریت آخر هفته قبل از LPGA رویداد. برنده است که تاریخ و رویداد, که به ارمغان می آورد بازیکنان از سراسر کشور و 10 کشور خارجی بود که برای بازی در این ANA مسابقات است.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر @Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>