انجی توماس نویسندگان برنده بورس تحصیلی به Belhaven دانشگاه: نویسنده نشان می دهد برنده

لدگر | No comments

“همه من می تواند انجام دهد پس از این تماس بود قطره به زانو گریه و شکر خدا” گفت ایمانی Skipwith زمانی که نیویورک تایمز نویسنده پرفروش انجی توماس به او گفت که او تا به حال برنده کامل سوار کمک هزینه تحصیلی به Belhaven دانشگاه.

Skipwith, ارشد در می سی سی پی, مدرسه هنر در اسکار انتخاب شد به عنوان برنده انجی توماس نویسندگان بورس بر اساس نوشته های او تسلیم و تجربه است.

“ایمانی است که واقعا با استعداد از خدا. که روشن بود لحظه ای که برای اولین بار به عنوان خوانده شده ورود گفت:” توماس. “این Belhaven نوشتن خلاق برنامه ساخته شده برای نویسندگان مانند او. این افتخار را به می دانم که چنین درخشان زن جوان را بهره مندی از بورس تحصیلی در من افتخار است. من هیچ شکی ندارم که ایمانی افزایش می یابد تحت هدایت کل Belhaven خانواده است.”

توماس در سال 2011 فارغ التحصیل از Belhaven دانشگاه نویسنده نیویورک تایمز بهترین فروش رمان “در آمده” و “نفرت تو را.” “نفرت تو را” توسعه داده شد به یک عکس متحرک بزرگ از Fox 2000. توماس نیز به عنوان تهیه کننده در این نسخه از فیلم “در آمده است.”

مرتبط با: نیویورک تایمز نویسنده پرفروشترین انجی توماس به دانشجویان می آموزد که چگونه خود را برای پیدا کردن فعالیت

بورس تحصیلی طراحی شده است برای کمک به جوان مشتاق نویسندگان که نیاز به حمایت اضافی به رویاهای خود را از نگارش یک واقعیت است. توماس دانش آموزان را تشویق به اعمال می شود و مشاهده شده “بیایید آن روبرو هستند — مشکلات مالی مانعی بزرگ برای بسیاری از افراد جوان وقتی که می آید به دانشگاه; این یکی برای من. “این بورس حذف خواهد شد که استرس برای ایمانی و اجازه می دهد او را به قرار دادن انرژی بیشتر به مطالعات خود را.”

Skipwith موافق است. “من آمده از یک پدر و مادر خانواده و با وجود دو فرزند — خواهر من و من. در آن طول می کشد یک بار مالی زیادی به خانواده من گذاشته است.”

توماس همراه با Belhaven مقامات تعجب Skipwith در 8 آوریل به ارائه اخبار خوب در طول یک زوم تماس بگیرید.

“آن را مانند یک فک انداختن لحظه گفت:” Skipwith. “من و مادرم هر دو گریه و هر کس در تماس شد و چشم پر از اشک. کلمات نمی تواند توضیح دهد میزان شادی و شوک من احساس زمانی که من شنیده ام او را (توماس) به من بگویید که من به دست آورد. من نگاه کردن به او و آن را به معنای زیادی به من که کسی که خیلی دیدنی و جذاب پیدا کرده است ایمان و قول می دهم در کار من است.”

Skipwith اولین دانشجو را به نفع خود به بورس را پوشش می دهد که شهریه اتاق و هیئت مدیره در این دانشگاه به مدت چهار سال. کامل-سوار کمک هزینه تحصیلی اعطا شده است به تنها یک ورودی سال اول هر سال است. دیگر متقاضیان دریافت بورسیه جزئی به عنوان بخشی از انجی توماس نویسندگان بورس تحصیلی.

“خلاق نوشتن برنامه در Belhaven دانشگاه خیلی خوشحال به استقبال ایمانی Skipwith ما به عنوان اولین بار نوشتن محقق” گفت: Randall اسمیت صندلی و استاد نویسندگی خلاق. “ایمانی به ارمغان می آورد با او به Belhaven نه تنها یک نمونه کارها در حال حاضر انجام می نوشتن اما همچنین یک نمونه از تجربیات زندگی و حیله گر بازتاب در آن تجربه است که بسیار لازم برای نویسندگان خوب. او را به فروغ خود را به نوشتن دنباله در Belhaven و فراتر از آن به عنوان او به دنبال در قدم به قدم از انجی توماس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>