حیوانات سامریان میزبان “قدیمی کیف” ناهار در تاندربرد باشگاه های کشور در رانچو مایراج

مایدزرت | No comments

این یکی از کسانی که نفیس و آفتابی روز در صحرا در یکشنبه, فوریه. 16 به عنوان حیوانات سامریان میزبانی افتتاحیه آن “قدیمی کیف” ناهار با نزدیک به 200 مهمان در حضور در تاندربرد باشگاه کشور. این ناهار emceed توسط پاتریک ایوانز KESQ هواشناس و میزبان از “چشم در کویر” معرفی ده ها تن از جدید حامیان حیوانات سامریان و همچنین وصل با گذشته حامیان. فوران حمایت جامعه کاملا مشهود بود با بیش از 200 کیف های اهدا شده به فروش می رسد به بالاترین پیشنهاد.

در حالی که دیگر سازمان های محلی باید میزبانی کیسه های luncheons این است که برای اولین بار حیوانات سامریان که مدیر عامل شرکت تام اسنایدرگفت: “این رویداد است که به کمک کویر موسسات خیریه جمع آوری پول برای سال. ما هیجان زده به ادامه سنت که مزایای پناهگاه سگ ها و گربه ها نیاز دارند.”

Co-ریاست شنی Beakey و برت حلقه گل قرار دادناین پول مطرح شده در این رویداد بهره مند حیوانات سامریان’ زمان برنامه ها و خدمات به عنوان به خوبی به عنوان آن به تازگی اعلام کرد سرمایه کمپین برای ساخت دولت از هنر 19,000 فوت مربع تصویب حیوان خانگی و انسانی مرکز آموزش. حیوانات سامریان می دانستند فراتر رفته کوچک خود را بدون کشتن پناهگاه و این سازمان نیاز به یک مرکز است که می تواند خانه بیشتر حیوانات جای سگ از تمام اندازه ها و ارائه بهتر مراقبت از حیوانات که نیاز به کمک.

این مرکز جدید خواهد بود واقع در مجاورت تهوسند پلمس کلینیک دامپزشکی در زمین حیوان خانگی محل و خواهد شد از ویژگی های بزرگ انسانی آموزش و پرورش در فضا به جای کلاس های درس از دانش آموزان به صورت آموزشی در زمینه سفرهای که در آن حیوانات سامریان را آموزش ایمنی حیوان خانگی, حیوان خانگی سرپرستی ضد قلدری و ضد ظلم و ستم درس و همچنین به عنوان نگه تابستان مخلوق اردوگاه های جشن تولد و دیگر رویدادهای خاص. زمینه خواهد شد از ویژگی های دو سگ پارک با مساحت برای رفتار حیوانات آموزش به عنوان به خوبی به عنوان یک چابکی ،

این رویداد شروع با زیبا, شامپاین پذیرش و سکوت حراج به دنبال دلپذیر ناهار. سرگرمی ارائه شده توسط نوازندگان کلارک Souter و اسکات کارتر.

“به عنوان یک عضو هیئت مدیره من با حضور هر کیسه ناهار پس از آن آمد به صحرا بسیاری از سال پیش” گارلند گفت. “تاندربرد باشگاه های کشور شد و یک مکان فوق العاده برای این ضیافت ناهار با تمام درآمد حاصل از رفتن به حمایت از ما پناهگاه حیوانات و جدید بود به پناهگاه ساخته شده در دانشگاه ما.”

تشکر ویژه خود را برای پشتیبانی رویداد رفت و به دیانا مارتینز, پاییز Corrow, لیزا Billinghurst, خوب, طلا و جواهر, نوار, منهتن در بیابان, برایتون در ال گردش, فقط ضربه Drys در ال گردش, Trina Turk ال گردش, Trina Turk, پالم اسپرینگز, St. John ال گردش, ایجاد کرد, میخانه, پالم اسپرینگز, Bouschet پالم اسپرینگز, اندلس, درست به زمان تعمیر کفش و Burrtec ضایعات صنایع.

در مورد حیوانات سامریان

حیوانات سامریان ترویج محبت و احترام به تمام موجودات زنده با تمرکز اصلی بر روی سگ ها و گربه ها و انسان ها که آنها را دوست دارم. این سازمان معتقد است حیوانات خانگی هستند و نه فقط حیوانات — آنها ارزش و اعضای خانواده و همینطور باید تحت درمان با مراقبت و احترام. آنها سزاوار یک شانس در زندگی و برای زندگی در یک خانه با محبت.

تاسیس در سال 1978 با یک هدف فوری کمک برای پیدا کردن یک راه حل برای این بیماری همه گیر از پناهگاه ازدحام بیش از حد و غیر ضروری کشتن از سر ترحم از adoptable حیوانات سامریان ارائه می دهد ارزشمند و مهم برنامه ها و خدمات برای Coachella Valley حیوانات خانگی و صاحبان حیوان خانگی.

“اعتقاد ما آن است که وظیفه ما برای کاهش ازدیاد جمعیت و درد و رنج رها شده و ناخواسته سگ و گربه” اسنایدر گفت. “ما اعتقاد داریم adoptable بی خانمان, سگ و گربه سزاوار یک شانس در زندگی و برای زندگی در یک خانه با محبت. ما از این طریق حیوانات نجات حیوانات پناه و حیوان خانگی فرزندخواندگی. ما اعتقاد داریم که پیوند بین مردم و حیوانات خانگی است شفا عاطفی و جسمی و ما با ارائه سگ همدم برای ساکنان محلی در خانه های سالمندان مراکز نوتوانی و بیمارستان منطقه. ما معتقدیم پاسداشت از حیوانات ما است نه ذاتی اما آموخته و ما آموزش صاحبان حیوان خانگی از فردا در محبت و احترام به تمام موجودات زنده به طوری که آنها بیش از حد تبدیل خواهد شد و دلسوز و مسئول صاحبان حیوان خانگی. برای رسیدن به ما و کار ما دو تا با کیفیت بالا, کلینیک دامپزشکی بدون کشتن حیوانات پناهگاه تصویب مرکز نجات حیوانات برنامه یک حیوان همراه برنامه درمانی و دو زبانه انسانی آموزش و پرورش برنامه است.”

مادلین زاکرمن است که مالک و رئیس جمهور از مادلین زاکرمن بازاریابی و روابط عمومی شرکت ، ارتباطات بازاریابی شرکت واقع در رانچو مایراج و نیوپورت بیچ کالیفرنیا. پس از ایجاد شرکت او بیش از 30 سال پیش زاکرمن به کار گرفته شده است یک لیست قابل توجه از مشتریان در هر دو شرق و غرب سواحل. او یک عضو از آلگرو جامعه از پالم اسپرینگز Opera صنفی و بنیانگذار مک کالوم تئاتر.

“قدیمی کیف” ناهار

زمان: چهار شنبه, فوریه. 16

که در آن: تاندربرد باشگاه های کشور

بهره گیری حیوانات سامریان

چگونه به کمک: به داوطلب برای حیوانات سامریان و یا اهدا لطفا تماس بگیرید (760) 343-3477 و یا بازدید animalsamaritans.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>