سالانه Space Coast نماز صبحانه انجام می شود توسط تلفنی

فلوریدا تودی | No comments

سالانه صبحانه ممکن است لغو شود اما دادخواست به خدا خواهد به عنوان فضای ساحل ایمان رهبران علامت برنامه به مناسبت روز ملی نماز جمعه با تلفنی.

حرکت به برگزاری زنگ زد-در نماز کنفرانس می آید به عنوان نگرانی های مرگبار گسترش coronavirus همچنان به زندگی روزمره را مختل از مدارس و کسب و کار به خانه عبادت.

“این خواهد بود بسیار متفاوت در این سال گفت:” کارول Wheatley یکی از سازمان دهندگان سالانه Space Coast نماز صبحانه که برگزار شده است در ملبورن برای نزدیک به هشت سال است.

“معمولا ما با هم و یک ساختار دستور کار است. از آنجا که ما نمی تواند جمع آوری در جمعیت های بزرگ در این سال ما تصمیم گرفت به دنبال خداوند در آنچه در آن است که بروارد نیاز به نماز, برای,” Wheatley گفت.

Wheatley گفت که او امیدوار است چند صد وزیران و دیگر رهبران مذهبی عضویت در تماس به دعا برای ملت همراه با مسائل محلی. تماس آغاز خواهد شد و در ساعت 8 صبح روز شنبه.

بیشتر: شهرستان کمیسیون OKs با استفاده از coronavirus پول برای کمک به افراد با مسکن و غذا

روز ملی دعا می گیرد در روز پنج شنبه اول ماه مه با شهدای معمولا در سراسر کشور برگزار شد.

سالانه Space Coast نماز صبحانه به طور معمول با هم به ارمغان آورد بیش از 300 رهبران مذهبی برای شرکت در نماز برای رهبران دولت مدارس و اجرای قانون است.

همچنین فرصتی بود برای کشیشان و رهبران مذهبی از فرقه های مختلف و پس زمینه به شبکه.

بیشتر: تام کروز, Elon Musk, ناسا طرح به ساقه یک فیلم در فضا

در این سال سازمان ارسال دعوت نامه به قبلی شرکت کنندگان درخواست از آنها برای پیوستن به در یک تلفنی به جای. کسانی که علاقه مند به پیوستن به در می توانید تماس بگیرید 321-209-2630 برای اطلاعات بیشتر.

“نماز مورد نیاز است. ما باید نگاهی به وضعیت ما در حال حاضر. ما نیاز به نگاهی به آنچه ما انجام می دهند ما را به زندگی بهتر به این دلیل” Wheatley گفت.

“ما همچنین ممنون که ما هنوز هم زندگی در یک کشور که در آن ما باید آزادی بیان و می توانید این کار را.”

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. به اشتراک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>