یکی دیگر از coronavirus لغو: عید پاک کاسه تاریخ مسابقات تنیس اتفاق نمی افتد

مایدزرت | No comments

یکی دیگر از معروف کویر مسابقات تنیس رسما لغو شد و برگزارکنندگان اعلام کرد بعد از ظهر چهارشنبه که امسال عید پاک کاسه را نمی خواهد اتفاق می افتد.

عید پاک کاسه یکی از برترین تنیس کاربر مسابقات در ایالات متحده نمی خواهد رخ می دهد در این سال به دلیل نگرانی بیش از coronavirus. این مسابقات که ویژگی های بهترین بازیکنان کشور در سنین 18 و زیر اتفاق افتاده است و هر سال از سال 1968.

در یک بیانیه برگزارکنندگان مسابقات گفت: “Riverside County عمومی وزارت بهداشت اعلام کرده است که به سلامت عمومی اورژانس برای Coachella Valley با توجه به کروناویروس (COVID-19). به عنوان یک نتیجه 2020 عید پاک کاسه برگزار خواهد شد. این رویداد برگزار می شود مارس 28-5 آوریل سال 2020 در Indian Wells Tennis Garden.”

بیشتر: آیا BNP Paribas Open بود موکول? در اینجا چگونه آن را می تواند رخ دهد

بیشتر: پاسخ به 400 میلیون دلار سوال: لغو شد BNP Paribas Open مناسب تماس بگیرید ؟

اعلام شد روز یکشنبه BNP Paribas Open, همچنین در Indian Wells Tennis Garden حرفه ای مسابقات تنیس خواهد بود نه بازی های برگزار شده در این سال است.

مدیر مسابقات Lorne Khule افزود: “ما بسیار نا امید است که این مسابقات برگزار خواهد شد اما از سلامت و ایمنی افراد مرتبط با عید پاک کاسه است که از بالاترین اهمیت است. ما در حال بررسی گزینه ها برای برگزاری این مراسم در زمان دیگری.”

قهرمان گذشته از توجه داشته باشید عبارتند از: اندی رادیک, Jennifer Capriati, John McEnroe تریسی Austin Taylor فریتز فرانسیس Tiafoe دونالد جوان Sam Querrey تیلور تونسند و Jack Sock.

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>