یکی دیگر از می سی سی پی, شهرستان ممنوعیت vaping برای کسانی که زیر 21

لدگر | No comments

شهر آکسفورد را ممنوع کرده است vaping برای کسانی که تحت 21.

با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط شهر دوشنبه, جدید فرمان می افزاید: محدودیت در فروش و در اختیار داشتن سیگار الکترونیکی دستگاه و کارتریج به هر کسی زیر سن 21 و اختیار در محوطه مدرسه.

هدف از فرمان آزادی اظهار داشت: برای مبارزه با فروش دستگاه ها و/یا کارتریج به کودکان زیر سن 18.

هر کسی زیر 21, گیر افتاد, الکترونیکی, سیگار, دستگاه یا کارتریج می تواند تا 100 دلار جریمه برای یک سوم جرم انتشار اعلام کرد.

فروشگاه کارمندان که فروش به کسانی که زیر 18 سال می تواند به صورت افزایش مجازات از $1,000 خوب و بزه اعتقاد. کسب و کار که “مجرمین” ممکن است کسب و کار خود مجوز لغو و یا به حالت تعلیق درآمد.

Vaping و نوجوانان: می سی سی پی, نوجوانان, فایل های کت و شلوار در برابر JUUL, دیگران با استناد به اعتیاد به نیکوتین

“این است که در مورد حفاظت از کودکان ما از مصرف یک ماده غیر قابل تنظیم” رئیس جف McCutchen گفت: در انتشار. “این هیچ راز که vaping در مدارس ما یک مشکل است و ما می خواهیم دانش آموزان و پدر و مادر و صاحبان کسب و کار می دانیم که این است که جدی گرفته شود.”

به تاریخ وجود داشته است 11 vaping بیماری های مربوط در دولت با یک مرگ. بیشتر از شناسایی موارد شده است در کسانی که بین 18 تا 34 سال سن با دو بزرگسالان 35 با توجه به می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت.

در ماه دسامبر شهرهای براندون و فلووود ممنوع vaping در میان جوانان outlawing اختیار vape قلم و یا هر vaping دستگاه توسط کودکان با سن کمتر از 18 و دانش آموزان زیر سن 21. در ماه ژانویه Rankin County سرپرستان گذشت یک فرمان منع vape و e-سیگار اختیار داشتن و استفاده برای هر کسی زیر سن 21.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>