پاسخ دادن به $400 میلیون سوال: لغو شد BNP Paribas Open مناسب تماس بگیرید ؟

مایدزرت | No comments

شوک شده است پوشیده, واقعیت این است در راه.

صحرا خواهد بود و بدون یکی از آن امضای رویدادهای ورزشی در تقویم سالانه.

هر سال از سال 1976 ما تا به حال این, سرد, رویداد قابل توجه در صحرا در نظر گرفتن بسیاری از ما در ماه مارس. لازم نیست که آن را واقعا پرت کردن کویر ریتم شبانه روزی.

صحرا ورزشی صحنه یک جریان. اولین PGA رویداد پس از آن زمستان دبیرستان برگشتی و سپس مسابقات تنیس سپس LPGA مسابقات و سپس بهار ورزشی پلی آف سپس سکون تابستان و سپس فوتبال و سپس تکرار کنید.

در حال حاضر که در جریان دو هفته نشت در آن است. آن را کمی تند. اما با مفهوم هیچ BNP Paribas Open در حال حاضر به طور کامل هضم ما نقل مکان کرد و از کفر به یک مطلب تحلیلی طرز فکر.

بیشتر: آیا BNP Paribas Open بود موکول? در اینجا چگونه آن را می تواند رخ دهد

بیشتر: Coronavirus: BNP Paribas Open لغو قرار می دهد 400 میلیون دلار در کسب و کار گردشگری در خط

بیشتر: تنیس جهان وزن در coronavirus لغو BNP Paribas Open: ‘احساس می کنم مثل من در منطقه گرگ و میش’

این مسابقات شده است بسیار کم حرف در مورد فرایند تصمیم گیری که رفت جمعه شب اما باید آن را متشنج شده است. قطعا عذاب آور تصمیم گیری ساخته شده است به آرامی. با بازیکنان در حال حاضر در شهر ها و هتل ها در حال حاضر پر کردن آن باید آنها را کشته به قرار دادن که سرنوشت ساز جیر دانستن این مسابقات به ارمغان می آورد در حدود 400 میلیون دلار یا بیشتر است.

اما آیا این مسابقات تصمیم صحیح? آن را آسان آری یا نه سوال.

اساسا من می گویند بله. البته هیچ مسابقات می خواهد به آمریکا کانون از شیوع کروناویروس. احتیاط این است که همیشه امن ترین گزینه است. اما چگونه آنها را وادار به آن نقطه ؟ که در آن برخی از بهت و حیرت نهفته است.

اولیه flack این تصمیم دریافت است در مورد زمان بندی. برای لغو یک رویداد از این حجم 16 ساعت قبل از شروع آن بی سابقه است. بدیهی است که در نگاه به گذشته آن بهتر بوده است به انصراف از آن را زودتر بنابراین بازیکنان و کاربران نمی خواهد در حال حاضر سفر به کویر. این واقعیت است که این اتفاق نمی افتد نشانه ای روشن است که آنها هرگز به طور جدی در نظر گرفته لغو این مراسم تا روز یکشنبه.

روز یکشنبه تعداد زیادی تغییر کرده است. شهرستان ریورساید اعلام وضعیت اضطراری و رسمی مورد coronavirus ظهور تا در صحرا. قطعه دیگر از پازل بود افزایش یقین است که افراد مسن به ویژه مستعد ابتلا به این ویروس. جمعیت Coachella Valley انحراف مسن بنابراین دست خود را بسته بود. آنها تا به حال به تصمیم گیری و آن را سریع.

من دوست دارم به دانستن — و نگاه به جلو به دانستن — چه نقش لری الیسون در حال تصمیم گیری است. او به شدت درگیر است ؟ آن است که ایده خود را به آن را تعطیل? شد این مفهوم را به شناور و او تا به حال به ثبت نام در آن ، و یا آیا کسی نیاز به تصمیم گیری سریع را باید جرات به ماشه بدون مشورت با او ؟

فکر می کنم در مورد سرعت که با آن همه چیز ضرب در خود دارد. روز چهارشنبه قبل از مسابقات به نظر می رسید مانند سازمان تا به حال واقعا در مورد بحث coronavirus طرح است. جمعه, آنها معرفی تن از پروتکل های جدید ازجمله توپ بچه ها با پوشیدن دستکش و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در همه جا شما نگاه. و سپس روز شنبه آن لغو شد. وای!

با توجه به برخی از گزارش ها این ایده از بازی این مسابقات بدون طرفداران اطراف پرتاب شد. این چیزی است که آنها انجام داده ایم با مسابقات فوتبال در ایتالیا. اما دو هفته مسابقات تنیس است که تقریبا به همان اندازه در مورد طرفداران به عنوان رقابت است. خالی-ورزشگاه مفهوم این نسخهها کار برای یک رویداد مانند یک مسابقه فوتبال یا یک بازی NBA اما فقط معنی ندارد برای 13 روز مسابقات تنیس. خوب تصمیم به تصویب این ایده.

بنابراین گام بعدی چیست ؟ بحث در مورد تلاش برای بازی این رویداد بعد از آن در تقویم سال. صادقانه بگویم که صدا نمی ماندگار به من. آن را برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که گفته شد به عنوان یک نرم شدن ضربه به خیره کننده لغو, اما واقع بینانه نیست و یا لازم است. به نظر نمی رسد مانند وجود دارد زمان زیادی را در برنامه ریزی برای آن و یا حتی یک خواست بزرگ. این امر می تواند عجیب و غریب به آن بازی در بیایید می گویند نوامبر و پس از آن بازی آن را دوباره در ماه مارس است. چه خواهد بود ؟

خواهد شد این مسابقات بعدی در میامی بود بازی کرد ؟ تا کنون پاسخ مثبت است. میامی کامل مقابل به Coachella Valley به عنوان جمعیتی وجود انحراف کاملا جوان است. وجود دارد کمتر از یک فرصت از خسارت های ناخواسته. همچنین میامی مسابقات به زمان بیشتر و اطلاعات به تصمیم گیری.

سخت ترین قسمت برای BNP Paribas Open برگزار شد و سرعت تحولات و عدم وجود یک طرح.

چیزی شبیه به این هرگز واقعا اتفاق افتاده است قبل از. بنابراین وجود دارد هیچ پروتکل در محل بدون نگاه کردن به آنچه بزرگ دیگر رویدادهای ورزشی را در یک وضعیت مشابه است. BNP Paribas Open برگزار شده بود به مرتب کردن بر اساس از ایجاد طرح.

مطمئن شوید که طرح آنها ایجاد شده برای مسابقات در آینده ممکن است شامل چند “چه نه-به-dos” اما این خوب است. در پایان تحت فشار و شرایط دشوار آنها تصمیم به گمراه در کنار احتیاط. آن را سخت به آنها را که گسل.

Shad قدرت است که یک ورزشی نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>