آپولو فضا جانبازان موافق به عنوان SpaceX آماده به تاریخچه: ‘چرخ پیشرفت رول’

فلوریدا تودی | No comments

آنها سه نفر از جانبازان طبقه مسابقه فضایی. مردانی که نقش های کلیدی در ایالات متحده آمریکا بیشتر هیبت الهام بخش ماموریت: فرود نیل آرمسترانگ و آلدرین بر روی ماه.

در حال حاضر این آپولو کارگران — یک جوک آنها “فضای آثار” — در حال تماشای با هیجان و کمی از حسادت و برخی از اعصاب به عنوان SpaceX تلاش برای شکستن یک مانع جدید و تبدیل شدن به اولین شرکت تجاری برای راه اندازی فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی از خاک آمریکا.

این SpaceX نسخه ی نمایشی-2 ماموریت از مرکز فضایی کندی می آید بعد از نه سال انسان spaceflight خشکسالی که در سمت چپ ایالات متحده با تکیه بر روسیه به عنوان تنها راه برای به دست آوردن فضانوردان به عقب و جلو از زمین به ایستگاه.

برای جان قبیله چارلی مریخ و لی جامد آپولو جانبازان غرق در زمانی که آمریکایی ها حاکم بود عالی پرتاب فالکون 9 ماموریت حمل فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ Hurley آمده نمی تواند به اندازه کافی سریع.

سه نفر برجسته بود در فلوریدا امروز “مردم آپولو” سری مستند در سال 2019 بخشی از جشن تجلیل از سالگرد 50 از 20 جولای 1969 ماه فرود.

بیشتر: ماه برنامه lures بریت در سراسر اقیانوس به قدرت کپسول آپولو

به طور معمول, جزیره مریت ساکن جان قبیله خواهد بود در ضخامت از هیجان کار به عنوان یک NASA تدریس, اسکورت افراد برجسته در تور و تماشای راه اندازی از عرشه مشاهده از OSB 2, او گفت:. که یک ساختمان در فولاد خوزستان.

COVID-19 قرار دادن یک توقف به آن است که: “ما” آسیب پذیر “فضای آثار شده اند و کنار همراه با بیشتر از بقیه فولاد خوزستان نیروی کار” گفت: قبیله رئیس سابق مهندس بوئینگ.

و قبیله اذعان می کند: او یک کمی نا امید نمی شود و نزدیک به عمل است.

“اما چرخ پیشرفت رول و تیم جدید و جدید, شرکت های تجاری انجام می دهند شگفت انگیز همه چیز در اینجا در حیاط خانه ما,” او گفت:.

“SpaceX به ارمغان آورده است نوگرا نگاه سنتی راه اندازی فرایند با Star Wars stormtrooper فشار مناسب تسلا فضانورد ‘ون’ همه ساختار/نوسان بازو به علاوه یک شمارش معکوس قرار می دهد که فضانوردان به فضاپیما قبل از اینکه سریع و فوق العاده سرد بارگذاری سوخت و گازهای — یک روش است که هنوز هم به من می دهد یک کمی باعث نگرانی است.”

در حال بارگذاری است که همیشه “نگران کننده زمان برای ما نیروی محرکه مهندسین” گفت: “در گذشته ما همیشه ترجیح داشتن ثبات خودرو در حالت خاموش قبل از ما قرار داده خدمه در هیئت مدیره است.”

“من حدس می زنم که در حال حاضر منسوخ شده تفکر در نظم جدید از همه چیز, اما من هنوز هم نگرانی در زمانی که جریان پویا و فشارهای خود را رسیدن به اوج … عادات قدیمی سخت مرگ,” او گفت:.

“با وجود این که من تحت تاثیر قرار گرفته بود با صاف شمارش معکوس و فقدان مسائل در طول راه اندازی اولین تلاش. موفق باشید و موفق باشید خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2.”

بیشتر: “مردم از آپولو’ تدریس روزنامه نگاران زیادی در مورد شور و شوق مسابقه فضایی

بیشتر: صدها نفر از آپولو-عصر جانبازان دوباره به جشن نقش خود را در مسابقه فضایی

چارلی مریخ استخدام شد و به عنوان یک NASA قدرت و ترتیبی مهندس سیستم در سال 1963 و بازنشسته از ناسا/فولاد خوزستان در سال 1997 به عنوان معاون مدیر برای ایمنی و قابلیت اطمینان و تضمین کیفیت.

بیشتر: برای ناسا مهندس آپولو فرود ماه بود مثل بالا رفتن از کوه المپ

او را تماشا مارس 27 تلاش در تلویزیون در خانه در نیو اسمیرنا بیچ و انجام خواهد شد تا دوباره هر زمان که تلاش بعدی ساخته شده است.

آن را بسیار در مورد به خاطر سپردن برای اولین بار راه اندازی شد گفت: Mars: به جای “این بازگشت به پرواز است.”

“من فکر می کنم آن را بسیار شبیه به زمانی که شاتل از طریق رفت و ما بازگشت به, پرواز,” او گفت:. “که قابل توجه بود و این است که بسیاری می خواهم که جز در یک خودرو متفاوت و با افراد متفاوت است.”

مریخ گفت: او به خصوص wowed با تنوع SpaceX مدیر عامل Elon Musk.

“چیزی که من در پیدا کردن جالب ترین این است که چگونه بسیاری از چیزهایی که او را درگیر در,” او گفت:. “این فقط راکت. این اتومبیل آن را کامیون زیرزمینی آن است … این شرکت بسیار من را تحت تاثیر قرار, آن را او.”

لی جامد — که خود را یک “موشک watcher از راه” — دنبال مارس 27 راه اندازی تلاش در تمام طول روز از خانه خود را از طریق راه اندازی امریکا کانال.

بیشتر: NASA پسر مهندس چپ اثر انگشت خود را در سراسر ماموریت آپولو — به معنای واقعی کلمه

جامد بود منجر مهندس نظارت بر توسعه و تولید از 30 موتور در سه مرحله از زحل V. بعد او Rocketdyne (بعد راکول) معاون رئیس جمهور از فلوریدا به فضا سیستم را بدست آورد.

“البته همه چیز را آنها انجام می دهند امروز به ارمغان می آورد خاطرات شخصی من دخالت در روز راه اندازی,” او گفت:. “شما نمی تواند کمک کند که.”

و در حالی که او بخواهد او می تواند “در خارج وجود دارد درست در ضخامت از چیزها” است احترام برای راه اندازی تیم و رویکرد آنها گرفته ام, او گفت:.

“من تحت تاثیر قرار با این واقعیت است که آنها به غلبه بر عواقب بیماری همه گیر و در حال شارژ پیش با ذوق و هیچ ترس” جامد گفت.

“و من به خصوص تحت تاثیر قرار با SpaceX مردمی; با حرفه ای خود را و چگونه آنها به کار گرفته شده این همه چیز است. از آن متفاوت است. در آن زمان هر برنامه یک برنامه ناسا و پیمانکاران ساخته شده از سخت افزار است که کمک کرد راه اندازی … در این مورد جزء تجاری باعث می شود آن را کمی متفاوت باشد. از آن خواهد شد بسیار جالب به تماشای و دیدن. من باید انتظارات بزرگ برای آنها … من انتظار یک موفقیت بزرگ. من نمی توانم تصور کنید که آن را نمی خواهد.”

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>