آوریل 10: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس در بروارد

فلوریدا تودی | No comments

در اینجا این است که خود را سهشنبه, مارس 10 روز رسانی در تاثیر از شیوع کروناویروس در Brevard County است. فلوریدا امروز اجرا خواهد شد این ویژگی اسپانسر شده از طرف Parrish مرکز پزشکی هر دوشنبه تا جمعه.

با شماره

  • در حال حاضر وجود دارد 17,531 تایید coronavirus موارد در فلوریدا. شده اند وجود دارد 390 COVID-19 مرگ و میر در کشور است.
  • تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در شهرستان Brevard در حال حاضر 115. جوانترین مورد یک پسر ساله. قدیمی ترین فرد است 94. این موارد شامل 57 و 58 مردان است. متوسط سن فرد آلوده است 52. شده اند وجود دارد 2 گزارش coronavirus مرگ و میر در این شهرستان است. وجود 33 گزارش بستری شدن در بیمارستان.

بالا سرفصل ها

آنچه باز

گرسنه ؟ در اینجا یک لیست از رستوران ها در بروارد ارائه تحویل یا انجام خدمات می باشد.

همچنین ارزش خواندن

  • بروارد در خارج از کشور: چه همه گیر زندگی در تایلند ؟
  • ملبورن جشنواره هنر می رود مجازی با توجه به کروناویروس
  • واقعیت بررسی: در حال فلوریدا مرزهای بسته به خارج از کشور بازدید کنندگان ؟ اما انتظار تاخیر

تیم والترز است که ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا تصویری استراتژیست و سلامت سردبیر و عضو هیئت تحریریه برای فلوریدا امروز, جایی که او کار کرده است از سال 2002. پشتیبانی از کیفیت های محلی و روزنامه نگاری با عضویت در فلوریدا امروز. شما می توانید تماس والترز در 321-242-3681 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>