هنر و wildflowers: پیدا کردن منحصر به فرد گیاه شناسی هنر در کویر

مایدزرت | No comments

امروزه زمانی که زندگی برای اکثریت قریب به اتفاق جمعیت شده است کاهش می یابد به دشت بقا در دود-entombed شهرستانها که در آن تنفس به معنی استنشاق افراد دیگر, سرفه, عطسه و انواع اگزوز, مرض مفهوم تکامل یافته است که هنر و هنر هیچ چیز مشترکی با شکل طبیعی که آن را نشأت گرفته از ذهن انسان را در تمامیت آن.

-هنری و بورلی Mockel, Mockel را گل صحرا نوت بوک 1962

من بی صبرانه منتظر برای 29 Palms تاریخی جامعه کتاب فروش در پایان ماه فوریه. این همه چیز من می خواهم امیدوار است پس از آنها حذف نسخه های تکراری از قدیمی و تاریخی کتاب را به فروش برساند. نه تنها من انتخاب کنید تا الیزابت کمپبل کپی از 29 Palms باستان شناسی من هم خریدم اصلی پینتو حوضه گزارش در اولین نسخه امضا شده توسط ویلیام کمپبل خود را. این نادر می یابد با توجه به بسته شدن اصلی جنوب غربی موزه در گلندیل که در آن مقاله در اصل منتشر شده است.

نبود باستان شناسی, اما منحصر به فرد گیاه شناسی هنر من در بر داشت وجود دارد ایجاد شده در اواسط قرن به تصویر کشیدن همه ما کویر گیاهان بومی توسط هنری Mockel یک جشن نیویورک چاپ و ساز تبدیل بیابان ساکن ، من در حال حاضر خود نسخه Mockel کتاب هم از چاپ ویژه می یابد. هر یک امضا اولین نسخه منتشر شده در مطبوعات دست در 29 کف دست. هنری و بورلی آموزش دیده بودند هنرمندان و فلاسفه از نیویورک که در فرود از راه دور کویر. در اینجا آنها تلاش خود را برای ایجاد کتاب نشان داده شده با دست با پرس در استودیو خود را.

این می آید از Mockel را گل صحرا نوت بوک منتشر شده در سال 1962 توصیف خود را منحصر به فرد فرایند است که در کنار رنگ جداسازی به طور مستقیم چاپ هر لایه به صورت جداگانه:

“این نشریه دیگری است که ما شخصی خود تلاش. نشان دادن رنگ صفحات از قبل از هم جدا شده کپی حروفچینی تلفیقی و اتصال انجام شده توسط ما در استودیوی ما است. ما موفق به دریافت هیچ نوع یارانه. هزینه defrayed توسط ما, به طوری که این کمی طولانی تر در ساخت. ما از آنچه که ما می توانیم برای انجام یک کمی در یک زمان. ارواح قوم و خویشی خوشحال خواهد شد.”

دو اصلی امضا اولین نسخه از Mockel کتاب در حال حاضر بخشی از کتابخانه من. هنری Mockel بود انجام هنرمند که مستند ما فلور در گرافیک منحصر به فرد گیاه شناسی ، کتاب دوم “هوای گرم از صحرا: خاطراتی از شمال غرب و غرب” که می گوید Mockel داستان در 10×12 اندازه گالینگور. تصاویر به طور جداگانه چاپ شده و محدود به کتاب ساخت هر یک کار اصلی چاپ هنر است.

یک مثال زیبا از Mockel کار مشترک کویر wildflower است که شکوفه در حال حاضر در پایین کویر و فقط از شروع ، Phacelia campanulata بیابان bluebell بنابراین شبیه به یک روشن فکر به زبان انگلیسی چندساله که بسیاری از آنها تماس بگیرید کویر Canterbury زنگ پس از این گل. آبی گل ها شدید تر از penstemon مرز در کبالت. این باعث می شود آنها را آسان به نقطه در پناه مکان های که در آن خاک سست و متخلخل. آنها شروع به راحتی از دانه باعث آنها را به رخ می دهد در گذرا کلنی که در آن شرایط مناسب هستند.

از آنجا که آن را دشوار است برای همه برای دیدن گلهای این سال طرح من این است که آنها را به شما از طریق یک جدید Facebook صفحه به نام HWY62flora. آن است که اختصاص داده شده به تمام گیاهان بومی که از Morongo ولی به توئنتی ناین پالمز و بیشتر در حال حاضر در پایین کویر بیش از حد. هدف من این است که به ترکیب محلی, عکس قدیمی, عکس های گیاه شناسی تصاویر, هنر, نوشته ها و لینک ها برای ایجاد یک virtual بصری 3D زیستگاه آنلاین برای هر گیاه. من خواهد بود با استفاده از Mockel تصاویر برای نشان دادن راه خود را از نقاشی خط و منحصر به فرد چاپ تصاویر است که فراتر از بتنی به ترکیب رشته های دیگر.

در حالی که من مبارزه با FB فن آوری به پذیرش این مفهوم ما همچنین ایجاد یک Instagram حساب به دلایل مشابه با عکس های بیشتر برای شناسایی آسان. این کمک می کند تا همه ببینید چه گل در حالی که یادگیری چیزهای جدید در مورد آنها را در بسیاری از سطوح. و برای کسانی که قادر به ترک خانه اجازه دهید آن را تبدیل به خود نیابتی ماجراجویی به جهان از صحرا گلهای محلی و بومی. به عنوان Mockels نوشتن: “مردم مشتق بسیار تحریک نشاط و خوشحالی از دیدن این شکننده و ظریف اشکال است.” همه ما می تواند استفاده از برخی از که در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>