جامعه هنری را فراهم می کند فرار با ماندن در خانه @ متحرک

لدگر | No comments

آکسفورد را از دست ندهید. — این هفته قرار بود یکی از بزرگترین در آکسفورد جامعه هنری تقویم اما COVID-19 کشیده پلاگین.

در 18 مارس 17 سالانه آکسفورد فیلم جشنواره برنامه ریزی شده بود برای شروع, اما تا به حال به تعویق افتاد هفته گذشته با توجه به COVID-19 شیوع. رویدادهای دیگر از Yoknapatawpha شورای هنر نیز برنامه ریزی شده هر روز اما در حال حاضر این شهر است.

با هر کس خود quarantining از احتیاط و ماندن در خانه قایق با ارائه یک فرار و دیگر سرگرمی های جایگزین اگر برای کسانی که ممکن است binged همه نشان می دهد که آنها می توانند شراب خواری در لحظه.

لقب “اقامت @ خانه متحرک,” قایق, مدیر اجرایی, Wayne اندروز در حال همکاری با هنرمندان محلی به ارائه برنامه های که در آن مردم می توانند جلو و لپ تاپ خود و یا دستگاه تلفن همراه و لذت بردن از با برخی از اجتماعی فاصله.

“اقامت در خانه متحرک است که امید به انجام دو چیز” اندروز گفت. “یکی از بسیاری از این هنرمندان از دست کنسرتهایی که رزرو شده و این چیزهایی که رفتن آنها به پرداخت صورتحساب خود و یا نرم افزار با. … بنابراین ما در حال تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که این افراد که در واقع کار از دست داده است که ما می توانید سعی کنید و انجام کاری برای کمک به. ما در همان زمان در تلاش برای ارائه یک حس اجتماعی و بگو: “سلام ما در حال رفتن به محتوا.'”

اقامت @ خانه متحرک استخدام هنرمندان محلی برای به اشتراک گذاری آنلاین و کنسرت و نمایشگاه های هنری, زندگی می کنند جریان را نشان می دهد, گفتگو با هنرمندان و برای اولین بار. این حوادث را برجسته استعداد و ارائه همه این شانس را به لذت بردن از خلاق صدای آکسفورد جامعه است.

حوادث آغاز شد و روز جمعه با آکسفورد جشنواره فیلم اکران جامعه خود فیلم “سال طلایی” به صورت دیجیتالی از طریق Facebook صفحه و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

روز شنبه جو Austin و Tallahatchies برگزار شد “سالن کوچک” عملکرد از طریق YAC را در Facebook صفحه. دیگر رویدادهای برنامه ریزی شده شامل یک مینی کنسرت توسط Silas نی در 7 p. m. روز دوشنبه و در جریان زندگی می کنند از یک عملکرد بازی “پرنده نگری بدن” روز جمعه در 7 p. m. و اندروز در حال کار برای برنامه ریزی حوادث بیشتر.

“آنها نمی توانند متوقف تور خود را به طوری که آنها مجبور به رفتن به بعدی توقف” اندروز گفت. “بنابراین آنها به توافق برای انجام بازی های خود را. شما قادر خواهید بود برای دیدن زنده بازی که انجام شده است در اینجا و شرکت کنند.”

بسیاری از برنامه ریزی کنسرت ها و رویدادهای برگزار خواهد شد در این نیروگاه و جریان.

وجود خواهد داشت یک زندگی اوج گزینه در هر عملکرد اما هنوز هم گرفتن کمک های مالی خود را برای J. E. پیتز هنرمند صندوق برای کمک به استخدام هنرمندان برای این جشنواره است. YAC تاسیس J. E. پیتز هنرمند صندوق از 10 سال پیش به حمایت از هنرمندان در جامعه با ارائه بودجه برای ایجاد تولید کار می کند و برای راه اندازی کسب و کار. وجوه حاصل از اعطای این کمک کرده اند هنرمندان محلی ایجاد آثار جدید انجام در ملی, رویدادهای موسیقی, خرید لوازم و راه اندازی رویدادهای جدید که غنی سازی در جامعه است.

هر کسی که اهدا خواهد شد دریافت یک قطعه از هنر از پیت مجموعه. برای اهدای بازدید oxfordarts.com.

در مارس 30, آنلاین نبرد از باندهای آغاز خواهد شد برای کمک به انتخاب گروهها برای Missihippi فستیوال موسیقی و هنر در ماه اوت است. برای هر باند علاقه مند در رقابت جشنواره را در Facebook صفحه.

برای دیدن برنامه کامل و به نگه دارید تا با هر گونه رویدادهای جدید اضافه شده به آنها اعلام کرد بازدید oxfordarts.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>