هنر, فرهنگی, سازمان صورت اعطای کاهش با توجه به کروناویروس در بالا از دیگر درآمد از دست رفته

فلوریدا تودی | No comments

در یک علامت اولیه از چگونگی کاهش رشد اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است تاثیر موسسات جامعه, فضا, ساحل, هنر و سازمان های فرهنگی انتظار می رود برای دیدن خود را که قبلا به تصویب محلی کمک های مالی کاهش 20٪.

که طرح ریزی — از جیم Ridenour رئیس بروارد فرهنگی داد هیئت مدیره — می آید به عنوان تئاتر و گروه های موسیقی در خط برای برخی از برنامه های فرهنگی حمایت از برنامه اعطای کمک های مالی بدون بلیط و درآمد آنها را تا به حال از اجرای آن لغو شد. موزه ها بدون انجام هزینه پذیرش در حالی که آنها بسته شده است. و جشنواره ها و هنر نشان می دهد چشم پوشی از درآمد آنها دریافت کرده اند که از خود لغو وقایع است.

یک کسی-که از فضای ساحل و هنر, فرهنگی, صحنه شده بود در خط برای کمک های مالی — در بروارد ارکستر سمفونیک تاریخی کاکائو ایجاد کرد تاتر Indiafest به ملبورن جشنواره هنر و شهر ملبورن تئاتر باله به نام چند.

بیشتر: ملبورن جشنواره هنر می رود مجازی با توجه به کروناویروس

بیشتر: Indiafest به تعویق افتاد: محبوب جشنواره فرهنگی می شود موکول به دلیل coronavirus

در میان 36 غیر انتفاعی و اشخاص در خط برای کمک های مالی شد و در موزه دایناسورها و فرهنگ های باستانی در کوکو بیچ بود که تایید شده برای $13,482 اعطا شد که در آن هدف تلاش برای ترویج این موزه برای گردشگران است.

اگر چه این موزه بسته شده پس مارس 17, برخی از موزه-هزینه های مربوط ادامه خواهد داد.

“آن بوده است دردناک گفت:” موزه متصدی استیو Cayer که در عمل این مرکز با همسرش دونا موزه مدیر. “ما در حال سوزاندن پول ما تا به حال برای یک روز بارانی.”

دانا Cayer گفت: آنها باید عدم اطمینان در مورد خارج شدن از قرارداد خود را برای تبلیغات در اورلاندو و تمپا بازار برای ترویج این موزه برای بازدید کنندگان آینده نگر — حتی اگر این موزه در حال حاضر بسته شده است.

برای اضافه کردن توهین به جراحت استیو Cayer کشف کرده اند که وجود دارد یک راه گریز در موزه کسب و کار وقفه در بیمه نامه نیست که پوشش ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر.

فرهنگی و حمایت از برنامه اعطای کمک های مالی تامین می شود Brevard County 5% گردشگری توسعه مالیات بر اتاق های هتل ها و دیگر اجاره کوتاه مدت. چهار درصد از درآمد تولید شده توسط هتل مالیات تعیین شده برای بخش فرهنگی.

اعضای بروارد فرهنگی داد هیئت مدیره مطلع شدند از پیش بینی اعطای کمک های مالی قطع در طول جلسه خود را در روز چهارشنبه برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس.

در تمام 36 کمک های مالی بالغ بر $500,000 قبلا اعطا شده است برای بودجه جاری سال برای هنر و فرهنگی سازمان ها و حوادث تحت گسترش و بازنگری شده حمایت فرهنگی کمک مالی برنامه. تصویب کمک های مالی از مشاوره Brevard County گردشگری شورای توسعه و فرهنگی آن کمیته پس از Brevard County کمیسیون.

اما Ridenour گفت گیرندگان در حال حاضر می توانید انتظار برای دیدن کمک های مالی خود را قطع 20 درصد به دلیل درآمد حاصل از گردشگری در توسعه مالیاتی که توسط اداره فضای سواحل دفتر گردشگری سقوط خواهد کرد و دور از انتظار با توجه به توقف در گردشگری به فضا Coast ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Ridenour گفت: انتظار می رود کاهش در هنر کمک های مالی می شده اند و حتی بزرگتر. اما از گردشگری است که به دنبال برای کمک به کاهش تاثیر بر هنر و فرهنگی جامعه با ضربه زدن به ذخایر مالی در بودجه خود را که هدفمند برای بخش فرهنگی.

غرب ملبورن عضو شورای شهر Andrea جوان — که عضو گردشگری شورای توسعه و صندلی از آن کمیته فرهنگی — گفت: کمک های مالی “بحرانی می تواند برای بسیاری از دریافت کنندگان کمک مالی” که کار کرده اند و اعطای جوایز به سازمان خود بودجه.

یک برش در اعطای کمک های مالی “خواهد شد به طور جدی تحت تاثیر قرار ما” گفت: Marion, اسکات, هادی از جامعه گروه از Brevard, همه داوطلب 80-عضو گروه بود که مورد تایید برای $13,602 فرهنگی حمایت از برنامه اعطای کمک مالی.

اسکات این گروه در حال حاضر به لغو آن در ژوئن 3, کنسرت, اما امیدوار است که قادر به انجام دوباره در بعد از آن کنسرت برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر. کنسرت رایگان هستند اما کمک های مالی پذیرفته شده از مخاطبان است. این گروه به طور معمول می شود $2000 تا 3500 دلار در کمک های مالی در هر کنسرت.

این بروارد فرهنگی داد درخواست شده است که اشخاص تایید شده برای کمک های مالی ارائه اطلاعات در مورد چگونه به بیماری همه گیر کوروناویروس مؤثر است آنها را. ترین گزارش قابل توجهی اثرات. به عنوان مثال:

  • کاکائو ایجاد کرد تاتر تا به حال به تعویق انداختن یا لغو همه از آن نشان می دهد که از 16 مارس تا مه 28 به نمایندگی از از دست دادن حدود 280,000 در درآمد پیش بینی شده.
  • WFIT-FM گزارش $15,566 از دست دادن تعهد و عضویت پشتیبانی تا کنون.
  • سازمان از سال 2020 بومی ریتم جشنواره است که برنامه ریزی شده برای ماه نوامبر در حال پوسته پوسته شدن پشت این جشنواره بودجه 50 درصد به دلیل عدم اطمینان در توانایی ایمن طرح و قرارداد برای این رویداد. اعطای آن اهدا شد در واقع برای آن در نوامبر سال 2019 جشنواره, اما برگزارکنندگان جشنواره در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای 2020-21 بودجه چرخه.

برخی از اشخاص که اهدا شد کمک های مالی برای 2019-20 بودجه سال مانند کسانی که مسئول Space Coast کوهپیمایی و حیات وحش جشنواره بروارد رنسانس نمایشگاه و اعطای غذاهای دریایی جشنواره — کمتر نهفته است زیرا سازمانها امضا حوادث برگزار شد قبل از coronavirus مربوط به محدودیت.

به طور کلی هر چند اسکات گفت که او انتظار دارد که این بیماری همه گیر کوروناویروس “در حال رفتن به تحت تاثیر قرار همه از هنر در این شهرستان است. من فکر می کنم آن را به تواند ویرانگر باشد.”

به عنوان آن بود 36 42 متقاضیان برای دریافت کمک های مالی به اندازه کافی بالا نمرات از نه نفر از اعضای کمیته فرهنگی به دریافت کمک های مالی که تا به حال حداکثر سطح از $25,000 در هر کدام.

اما از آنجا که وجود دارد بیشتر واجد شرایط دریافت کنندگان کمک مالی از وجود پول برای کمک های مالی کمک هزینه مقدار تا به حال به کاهش می یابد و بر اساس یک فرمول است که در زمان به حساب چگونه هر متقاضی به ثمر رساند. که به معنای کمک مالی که اهدا شد در محدوده از $2,752 به $16,850 هر کدام.

و در حال حاضر به نظر می رسد مانند آنها قطع خواهد شد توسط یکی دیگر از 20٪. پول کمک مالی نشده است با توجه به اشخاص تایید شده برای کمک های مالی.

پتانسیل برای کاهش این شهرستان کمک های مالی به هنر و فرهنگی سازمان در ابتدا به نظر می رسد حتی بیشتر از 20 درصد بر اساس بحث و گفتگو برگزار می شود از طریق تلفنی روز سه شنبه با اعضای توریستی شورای توسعه فرهنگی کمیته.

Space Coast دفتر گردشگری, مدیر اجرایی, پیتر Cranis مورد بحث با آنها بالقوه 28 درصد کاهش در کمک های مالی به علاوه پتانسیل اوایل فسخ شهرستان قرارداد یک ساله با بروارد فرهنگی داد.

اما Cranis گفت: بر اساس اضافی بررسی اطلاعات مالی او اکنون امیدوار است این قرارداد با BCA می تواند گسترش از طریق بودجه سال که به پایان می رسد سپتامبر. 30 عنوان برنامه ریزی شده و این کاهش به فرهنگی کمک های مالی برگزار می شود به 20٪.

کمیته فرهنگی به اتفاق آرا رای به برگزاری هر گونه توصیه های خاص برای 30 روز در حالی که بیشتر بررسی تاثیر بالقوه و میزان بیماری همه گیر کوروناویروس در منطقه است.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>