به عنوان coronavirus نگه می دارد و مردم در داخل انتظار نیست حیات وحش به سرمایه گذاری پایین به دره

مایدزرت | No comments

آیا انتظار حیات وحش سرگردان بر روی Coachella Valley خیابان در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه می دارد و ساکنان داخل.

کارشناسان می گویند این ماه بارش باران های سنگین تولید پوشش گیاهی فراهم می کند که کافی است روزی برای حیوانات مانند گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی و شغالها به ماندن در تپه ها و کوه ها. این, به نوبه خود باید در حفظ و شکارچیان مانند بابکتس و شیر کوه در زیستگاه طبیعی خود را در اطراف Coachella Valley.

حتی سگ ها و گربه ها در حال انتظار برای منحرف شدن از خانه از صاحبان حیوان خانگی در حال پیوستن به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سفارشات به پناهگاه در محل به منظور کاهش گسترش ویروس است که بیمار 195 Riverside County ساکنان.

“در حال حاضر که بیشتر مردم خانه و فرزندان در خانه هستند که همه آنها می دانند اگر سگ فرار کرده است” گفت: جان ویلز سخنگوی Riverside County Department of Animal Services.

افزایش پوشش گیاهی نسبت به طوفان های اخیر که آورده پالم اسپرینگز 2.53 اینچ از بارش باران پس Jan. 1 با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

بیشتر از آن کاهش یافت و بیش از سه روز آغاز مارس 10 و کل مبلغ فقط خجالتی نرمال 2.63 اینچ است که می افتد در مارس 30. مقدار کمی از باران بود و انتظار می رود به سقوط در منطقه کوه پنج شنبه شب.

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی هستند و حیوانات به طور معمول قابل رویت ترین برای ساکنان دره کوچلا اما مواد غذایی باید به نگه داشتن آنها را در ارتفاعات بالاتر حتی اگر برخی از ساکنان با تکیه بر محلی پیاده روی مسیرهای پیاده روی به عنوان پناهگاه از خانه با خود بردهاند.

“من گمان می کنم آنها می توانند اقامت در خارج از مناطق شهری و حتی بیشتر گفت:” جیم DeForge مدیر اجرایی Bighorn موسسه در پالم دزرت. “هنگامی که آن را سبز خواهم این, آنها مقدار زیادی از مواد غذایی را انتخاب کنید و یک منطقه شهری است که احتمالا استفاده می شود کمتر است.”

پالم اسپرینگز بوم جیمز Cornett گفت: حیات وحش ممکن است شروع به کاوش در پیاده روی و مناطق کوهستانی است که تعطیل به دلیل بیماری همه گیر. این خدمات عبارتند از هند دره و پالم اسپرینگز هوایی تراموا که افراد به سن جکینتو کوه است اما به طور موقت بسته و از طریق آوریل 30.

علاوه بر این, دره عمیق و باریک جمعیت پرنده ممکن است افزایش یابد و گوزن ممکن است نشان می دهد تا در تراموا کوه ایستگاه جذب شکارچیان در فرایند Cornett گفت.

در نزدیکی کوه مسیرهای پیاده روی است که سقوط در پارک دولت باز هستند اگر چه campgrounds پارکینگ و بازدید مراکز بسته شده است. فدرال مسیرهای باز هستند به جز هامبر پارک trailhead است که بسته به علت یخ و برف است.

هر گونه حیات وحش حضور خواهد تکیه به شدت در آینده الگوهای آب و هوایی.

“ما امیدواریم که که بیشتر بارندگی بیشتر به معنی غذا در, زمین, مناطق, با این حال, آن را در زمان برای دیدن اگر گزارش کویوتس بابکتس و یا (به ندرت) mountain lions افزایش” کالیفرنیا ماهی ها و حیات وحش ارشد زیست شناس استاد راهنما جف Villepique در بیانیه ای گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>