به عنوان کارشناسی ارشد در هفته ورقه دور طرفداران تعجب می کنم اگر این رویداد و شکوه و عظمت آن می توان دوباره در ماه نوامبر

مایدزرت | No comments

در این زمان هر ماه آوریل قرار است ما را به بحث این است که آیا در سال Rory McIlroy کامل خود را حرفه ای شلم با پیروزی در کارشناسی ارشد.

قرار است ما را به شنیدن برخی از افراد استدلال می کنند که استادان بزرگترین مسابقات در همه گلف, در حالی که دیگران استدلال می کنند که این مسابقات در Augusta, Ga. بسیار خوب مسابقات را اما هنوز هم کمتر مهم تر از قهرمانی مانند باز ایالات متحده و یا بریتانیا باز است.

و بحث را به ناچار محور تایگر وودز قهرمان دفاع از این رویداد که ممکن است دوباره به دست آورد و یا ممکن است از دست رفته قطع چهار عکس به دلیل بازگشت خود را ممکن است همکاری داشته.

به عنوان COVID-19 همچنان به خوردن دور در آنچه که باید یک چشمه بزرگ برای ورزش, حوادث طرفداران از دست رفته هستند تا ستون در یک پشته. LeBron James’ شانس برنده شدن که قهرمانی NBA با تیم لس آنجلس لیکرز در حال رشد روز به روز کوچکتر و حتی اگر لیکرز فراموش برنده کوتاه قهرمانی در سال 2020 آن را نمی خواهد احساس همان.

مایک ماهی قزل آلا را اجرا کنید در یکی دیگر از لیگ آمریکا با ارزش ترین جایزه بازیکن با فرشتگان در لس آنجلس احتمالا نمی شود و تا ماه ژوئن یا حتی ماه جولای آغاز می شود در همه. هیچ کس به بوی Houston Astros این روز است. در 38 راجر فدرر شانس برنده شدن در مسابقات مثل ویمبلدون نیز کوتاه تر است. در حال حاضر او باید صبر کنید تا 2021 به دوباره سعی کنید زمانی که او را 39.

یک سنت مارس

بیشتر: پاسخ به سوالات شما در مورد اینکه چرا شهرستان گلف تعطیل شده اند با توجه به کروناویروس

بیشتر از این می توانست یک ANA, الهام, اما coronavirus باعث سپتامبر صبر کنید

و پس از آن در گلف بیش از حد و شاید به خصوص در کارشناسی ارشد. برنامه ریزی برای بازی این هفته این بود که ضربه ای به این ورزش هنگامی که آن را به حال به تعویق افتاد تا نوامبر است.

بله برای بسیاری از بازیکنان ایالات متحده باز است و بیشتر آرزو یا انگلیسی برای بازیکنان بین المللی. اما از آن است که استادان که ushers در بهار برای بسیاری از گلف بازان. و آن است که استادان تاریخچه آن سنت و گلف خود که رسیدن به فراتر از مرزهای این بازی برای ایجاد هیجان در بازی گاه به گاه طرفداران. برای سخت هسته طرفداران گلف کارشناسی ارشد است جیم Nantz گفت: “سلام دوستان” و خاموش موسیقی و توپخانه و خودروهای در گوشه آمین.

در نظر گرفتن جنگل پنج بار برنده از کت سبز. قبل از گلف جهان تعطیل جنگل بود و نه نگاه خوب در سال 2020 به پایان رساندن 68 در پیدایش باز در ماه فوریه و نه هدف قرار دادن یکی دیگر از شات در هفته بعد به خاطر جراحی تعمیر عقب بود balking در بازی بیش از حد. اما در آگوستا ملی جنگل همیشه در بر داشت برخی از سحر و جادو. در حال حاضر جنگل را به صبر برای موکول کارشناسی ارشد برای ماه نوامبر زمانی که او می تواند شش هفته کوتاه از 45 روز تولد. تنها جک نیکلاس برنده در آگوستا در سن زمانی که خرس طلایی شد 46 در سال 1986.

و یا فکر می کنم در مورد فیل مایکلسون. سه بار برنده از استادان مایکلسون 48 بود زمانی که او در سال 2019 مسابقات است. در ماه نوامبر مایکلسون خواهد شد 50. و حسابی چپی نیست بازی تمام است که به خوبی در دو سال گذشته به هر حال.

برای McIlroy یک شادابی بازی او را در یک قطره اشک از بالا اجرای برنامه در 2019-20 فصل ارسال شش متوالی بالا-پنج پس از اتمام در تور PGA از جمله برنده شدن در WGC-HCBS قهرمانی. McIlroy شده اند شرط بندی های مورد علاقه در کارشناسی ارشد در این سال اما هر حرکت او انجام شده از اوایل فصل شده است پرتاب به فریزر توسط coronavirus تاخیر و تعویق و لغو شد.

اولویت های مهم تر از یک رویداد گلف

با بیش از 16000 مرگ و میر در ایالات متحده و جهانی مرگ و میر نزدیک به 100000 نفر از COVID-19 به وضوح یک تورنمنت گلف است نه همه که مهم است. و کارشناسی ارشد نیست لغو برای سال فقط به تعویق افتاد نوامبر امن تر از تاریخ جدید همایون تاریخ برای PGA قهرمانی یا سپتامبر تاریخ ایالات متحده باز است.

اما استادان درست مثل بالقوه پاک کردن از NBA فصل یا تاخیر طولانی برای شروع لیگ اصلی بیس بال فصل مهم است که افرادی که زندگی خود را در بازی و برای طرفداران که با استفاده از بازی به عنوان فرار از واقعیات یا به عنوان چیزی به تجمع در اطراف. و برای برخی از بازیکنان حتی یک تاخیر شش ماهه ممکن است به معنای تفاوت بین پوشیدن یک کت سبز و دیدن یک پنجره برای برنده شدن در این مسابقات عنوان بسته, شاید برای همیشه لطفا برای.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>