به عنوان مایک Espy تعقیب سیندی هاید-اسمیت در نظر سنجی مسابقه ظهور به عنوان کمپین موضوع

لدگر | No comments

مایک Espy بود که بغدادی در یازو سیتی دبیرستان شیمی کلاس زمانی که فرد احساس بیش از او آمدند. این احساس سرد و پر از کف با ظاهر صداهای اطراف خود گوش و شانه ها. او همکلاسی های خنده شد.

زمانی که او باز چشم او Espy معلم ایستاده بود بیش از او با پوشیدن شاخدار-لبه شیشه و “استهزاء در چهره اش.”

“او بود که برگزاری یک فشار بالا فوم آب شلنگ و او اسپری به من, همه من فوقانی بدن به بیدار کردن من و” سیاه آمریکا نامزد به یاد می آورد در یک شنبه مصاحبه حدود 50 سال پس از روبرو می شوند. “و پس از آن زمانی که من شروع به پریدن کرد تا دلیل آن خیلی سرد و سوزش او اسپری بقیه بدن من.”

Espy و سپس یک کاربر چپ کلاس و هرگز آمد. او D.

Espy به ندرت در این مورد بحث شده و داستان های مشابه از Yazoo بالا در طول فعالیت سیاسی خود را. اما دموکرات است که بحث در مورد آنها در حال حاضر — به عنوان یک حساب با مسابقه نوردد دولت و ملت و به عنوان او به دنبال حمایت بیشتر قبل از مسابقه برگشت با جمهوری خواه ایالت مدل لباس هاید-اسمیت.

در یک تبلیغ جدید فریم انتخابات اطراف نژاد Espy مراجع آتش نشانی و به نام “n-کلمه” بارها و بارها به دبیرستان خود را یکپارچه شده است. او اشاره که چگونه پدرش را کفن آماده امت تا بدن برای سفر بازگشت به شیکاگو. و او نیز انتقاد هاید-اسمیت برای “صحبت های او از اعدام در ملاء عام و ستایش مؤتلفه نمادها است.”

“من انرژی توسط Black Lives Matter جنبش فقط به عنوان بسیاری از مردم در این کشور گفت:” Espy, 66. “وجود دارد یک انرژی برای تغییر. و به منظور پیشبرد این انرژی برای تغییر من فکر می کنم بسیاری از مردمی که به ruminate در گذشته است. شما باید بدانید که آنچه شما نیاز به درست است.”

آگهی علامت جدید — البته مجازی — فاز در Espy پیشنهاد ناراحت هاید-اسمیت در ماه نوامبر. پس از ماه میزبانی آنلاین “گوش دادن تورهای” با گروه های کوچک این هفته Espy لگد کردن او “حرکت می سی سی پی به جلو تور.” او در توصیف آن به عنوان “بزرگ تظاهرات دیجیتالی انجام می شود.”

آنلاین ‘تظاهرات’ شروع

اول زوم تجمع روز سه شنبه با حضور حدود 150 بود از برخی جهات مانند یک فرد کمپین جمع آوری اگر شما نادیده گرفته شده و گاه به گاه و بی دست و پا تاخیر و یا سر و صدای پس زمینه از یک unmuted شرکت کنندگان. مردم گوش خود را از نیمکتها و جدول اتاق ناهار خوری. یک زن گوش در حالی که او پخته شود.

Espy اعضای خانواده از جمله فرزندان خود و با گرم شدن جمعیت است. یک ویولونیست ایفا کرده است. سپس Espy داد از بیخ و گفتار او ممکن است در هر کمپین stop — صحبت کردن در مسابقه مراقبت های بهداشتی قیمت coronavirus و این اواخر در کنگره ایالات متحده John Lewis.

Espy ادعای او شده است قادر به “آبکاری همان روح” حتی به عنوان مبارزات انتخاباتی منتقل شده آنلاین. دیگر از زوم جلسات با رای دهندگان او به تازگی برگزار مجازی جمع آوری کمک با استیسی آبرامز در میان ملت برجسته ترین سیاه رهبران سیاسی. هفته گذشته کمپین ارسال یک ایمیل جمع آوری کمک از سوی دیگر ، Cory Booker سابق و نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بوکر با اشاره Espy می تواند تبدیل به می سی سی پی و سیاه سناتور پس از بازسازی.

بیشتر: Mike Espy outraises بهداشت ، مدل لباس هاید-اسمیت 3 به 1 اما هاید-اسمیت هنوز پول استفاده

Espy مطرح شده سه برابر مقدار پول هاید-اسمیت را از آوریل تا ژوئن هر چند هاید-اسمیت هنوز حدود دو برابر پول نقد به صرف در $1.2 میلیون. Espy گفت که او مطرح $30,000 از حدود 500 اهدا کنندگان در روز دوشنبه اولین روز این آگهی نوشته شده بود.

اما نظرسنجی ها نشان می دهد او یک راه طولانی برای رفتن اگر او امیدوار است برای ناراحت هاید-اسمیت در بیش از سه ماه. یک ماه ژوئن نظرسنجی نشان داد او در هشت امتیاز از وقت شبیه به دو انتخابات پیش از آن در سال. یکی ممکن است, اما نشان داد هاید-اسمیت در یک فرمانده سرب در 58-31%.

ویژه انتخابات نیز تبدیل به مسابقه

سابق کنگره و وزیر کشاورزی Espy از دست داد به هاید-اسمیت با هشت امتیاز در سال 2018 ویژه انتخابات برای پر کردن مانده از اواخر سن. تاد کوکران مدت است.

که مسابقه رو زشت است. این جلب توجه ملی در هفته های آخر پس از یک ویدئوها از ظاهر هاید-اسمیت اظهار نظر در مورد حضور در یک “مکان عمومی, دار زدن” و ظاهر به شوخی در مورد رای دهندگان سرکوب و همچنین یک عکس از نما با مؤتلفه مصنوعات. در ضمن Espy مواجه انتقاد برای تصدی خود به عنوان وزیر کشاورزی که کوتاه بود با اتهامات فساد — او تبرئه شد — و یک سوال لابی قرارداد با یک آفریقایی مستبد. خارج پول ریخت و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد مبارزات انتخاباتی برای هاید-اسمیت.

بیشتر: بسیاری از ایالت ها اجازه می دهد هر کسی که برای رای دادن از طریق پست در طول بیماری همه گیر. نه می سی سی پی.

دو سال بعد خود را در مسابقه برگشت رخ می دهد به عنوان یک حرکت جدید در اعتراض به نابرابری نژادی همچنان برای به دست آوردن شتاب و می سی سی پی به عنوان قانونگذاران به تازگی رای به پایین پرچم و آن هم نبرد آرم. و آن را نیز می گیرد به عنوان دموکرات حس یک فرصت بالقوه برای به دست گرفتن کنترل مجلس سنا.

آن را آشکار استراتژی برای Espy به منظور جلب یک تضاد در مسابقه با هاید-اسمیت گفت: مارتی وایزمن سابق دانشگاه استاد علوم سیاسی و دیرین دولت سیاست ناظر. مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت نیز کاهش یافته و در ماه های اخیر وایزمن اشاره کرد که ممکن است کمک به Espy در برابر یک سناتور که افسار خودش را به رئیس جمهور.

“سپس دوباره, این, می سی سی پی” وایزمن اضافه شده است. “من فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به مجبور به نگرانی در مورد حمل می سی سی پی و قطعا خواهد شد که او را از حرکت است.”

بیشتر: Mike Espy اعلام کرد آمریکا پیشنهاد تنظیم تا سال 2020 مسابقه برگشت با بهداشت ، مدل لباس هاید-اسمیت

گلن Antizzo های می سی سی پی, دانشگاه, استاد علوم سیاسی گفت: مجازی کمپین های نجومی احتمالا کمک می کند تا هاید-اسمیت بیش از Espy. او بیشتر می تواند به راحتی به اخبار و نقطه به نقطه اخیر دستاوردهای به عنوان یک سناتور.

“من فکر می کنم آن را به سختی برای او چرا که او را نمی خواهد قادر به دریافت پیام خود را به عنوان به طور موثر” Antizzo گفت او باور ندارد مجازی تظاهرات می توانید نسبت به حضور در نمایشگاه ها و جشنواره ها در این زمان از سال است.

Espy گفت: کلید پیروزی در این سال خواهد بود تبدیل آفریقایی بیشتر رای دهندگان آمریکایی از زمان گذشته دولت حدود 38 درصد ، در انتخابات شرکت اطلاعات او را استخدام کرد سال گذشته یک درصد پایین تر از رای دهندگان معلوم ویژه انتخابات از Espy در ابتدا فکر یک 4 درصد تفاوت نسبت به انتخابات از رئیس جمهور باراک اوباما.

در 2018, Espy گفت: “پول احساساتی بود در احساساتی در ما نیست که زمان برای استقرار این پول به درستی. اگر آن را تا به حال قبل از آن ما می تواند آن را قرار داده در این زمینه — به خصوص سیاه, توسعه و سیاه (خارج آرا).” او گفت: مبارزات انتخاباتی خود موفق شده بالا بردن پول بیشتر و زودتر از این زمان در اطراف برای جلوگیری از همین مشکل است.

“ما نقل مکان کرد که از’

Espy آمد به Yazoo بالا با خواهر دوقلوی او در طول سال دبیرستان خود را پس از مدرسه وابسته به کلیسای آنها حضور داشتند بسته شده است. او گفت: پدر و مادر خود را با ارسال آنها وجود دارد به جای سیاه مدرسه و نزدیک به خانه خود را به دلایل از جمله بهتر و امکانات جدیدتر کتاب های درسی و پیشرفته کالج مقدماتی برنامه.

تجارت-خاموش Espy گفت: مواجه شد روزانه خصومت از دانش آموزان سفید. او گفت: n-کلمه ناخوانا در قفل خود را و او اغلب به نام تهمت. و او احساس “تنزل” در راه های دیگر بیش از حد. پس از تبدیل شدن به یک ویولن در ارکستر در مدرسه خصوصی برای مثال در Yazoo بالا به او گفته شد او “نمی تواند خواندن موسیقی است.”

“هر روز تقریبا من تا به حال با ادعا چیزی شبیه به آن است,” او گفت:. “هر روز من تا به حال تعجب چه اتفاقی خواهد افتاد امروز که من باید به مبارزه امروز و یا می توانم فرار از مبارزه؟”

مجبور ادغام رخ ارشد خود را در سال Espy سیاه بود کلاس ارشد رئیس جمهور. او به سازماندهی یک اعتصاب دانش آموزان سیاه پوست در اعتراض به مدرسه امتناع از استخدام معلمان از N. D. Taylor, سیاه مدرسه.

“سرپرست لنگر انداخت من دو معدل امتیاز برای هر روز ما بودند و ما سه روز پس از من لنگر انداخت شش امتیاز” Espy به یاد می آورد.

به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در زمان تظاهرات این کشور توسط طوفان در هفته های اخیر Espy گفت: او متوجه شد آن زمان برای به اشتراک گذاری خود را در دبیرستان تجربه بیشتر به طور گسترده ای است که این حرکت جدید در مورد مسابقه تا به حال “با داستان من.” اما در روز سه شنبه او نیز سریع برای اضافه کردن که او را “تلاش برای ساکن در مسائل شخصی است.”

“من می خواهم به این نکته اشاره کرد که حتی اگر ما تا به حال یک مشکل تجربه ما نقل مکان کرد و از آن” او گفت:. “من نقل مکان کرد و از آن برای تبدیل شدن به اولین سیاه و سفید کنگره و کابینه ، من بازگشت به می سی سی پی و من در حال حاضر در حال اجرا برای آمریکا.”

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>