به عنوان فضانورد ناسا آماده SpaceX برای فرود جهان دارای نفس خود

فلوریدا تودی | No comments

یک ستون از آتش هموار راه را برای یک SpaceX Falcon 9 rocket برای افزایش فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی در یک ماموریت تاریخی است که به سرعت نزدیک شدن و در عین حال یکی دیگر آتشین در نقطه عطف.

که پر مخاطره نمایشی احساس را به زندگی دوباره در این آخر هفته هنگامی که خدمه خود را اژدها کپسول حرکت در مدار پاسگاه و سپس اهداف اقیانوس فرود در نزدیکی که در آن همه آغاز شده است. این سپر حرارتی خواهد بود که ستاره نشان می دهد تحمل فشار از هزار درجه به عنوان کپسول فرو طریق جو زمین.

ترسناکترین قسمت? شش دقیقه زمانی که حرارت تداخل با سیگنال های رادیویی به طور موثر توقف ارتباطات بین فضانوردان و خدمه زمین.

زمانی که انتظار می رود سیگنال اختلال آمار را نگه نفس خود را تا زمانی که صدای Behnken و Hurley بازگشت فقط قبل از آنها سقوط به دو اقیانوس اطلس و یا خلیج مکزیک است. در زمان فرود اتفاق می افتد بعد از ظهر یکشنبه تبار روند آغاز برخی از 250 کیلومتری بالای زمین را گرفته اند کمتر از یک روز.

با وجود این دو ماه که سپری شده از نسخه ی نمایشی-2 پرتاب از مرکز فضایی کندی خود بازگشت اساسا نیمی از ماموریت – و آن را در آنجا ماند بالا از ذهن برای SpaceX Elon Musk مدیر عامل و اعضای خانواده دیگر فضانوردان و دیگران بی شماری است. این یک عاطفی اوج در هر ماموریت وقتی انسان است که به سفر را از طریق فضای در هزاران مایل در ساعت است.

در حالی که ناظر گاه به گاه ممکن است فکر می کنم پرتاب اساسا عظیم انفجار کنترل شده است که خطرناک ترین مرحله آتشین تبار از طریق اتمسفر است و به همان اندازه مخاطره آمیز است. که نقطه چکش خانه در سال 2003 زمانی که شاتل فضایی کلمبیا از هم پاشیده می شود و کشتن تمام هفت فضانوردان در هیئت مدیره.

خطر لزوما پایان هنگامی که کپسول بازدید آب است. در طول عطارد برنامه در اوایل دهه 1960 تخم در Gus Grissom آزادی بل 7 باز به طور غیر منتظره پس از فرود در اقیانوس اطلس و کپسول زمان در آب است. Grissom قادر به خروج از کپسول اما تلاش برای شناور باقی می ماند در لباس فضایی خود را تا زمانی که یک نیروی دریایی بازیابی تیم قادر به حمل و نقل او را بر روی یک هلیکوپتر.

اگر همه به خوبی می رود با این حال و پس از فرود وسیله نگاه مطلوب Demo-2 خواهد شده اند به طور کامل موفق هموار کردن راه برای خدمه اژدها برای به دست آوردن انسان spaceflight گواهینامه و حرکت رو به جلو با حداقل دو crewed ماموریت است که ناسا در حال حاضر در حال برنامه ریزی در سال آینده.

Elon Musk: بازگشت خطرناک است

قبل از نسخه ی نمایشی-2 پرتاب در ماه مه مشک گفت: او می تواند بشدت احساس وزن پروازهای فضایی انسان در خود و خود را 18 سال شرکت گذاشته است. این شد که خیلی واقعی تر زمانی که او ملاقات فضانوردان’ خانواده.

“ما به انجام همه چیز ما می توانید مطمئن شوید که پدران خود را دوباره به خانه خوب” مشک به یاد می آورد گفتن Behnken و هرلی کودکان است.

همسران خود را, مگان مک آرتور و Karen Nyberg, بود, هیچ غریبه ای به spaceflight – هر دو در حال سابق شاتل فضایی فضانوردان. و به عنوان اگر آن نوشته شده بود در ستاره های مک آرتور است که میله میله به پرواز در SpaceX خدمه-2 ماموریت در سال 2021 در دقیق خدمه کپسول اژدها شوهرش است با استفاده از این ماموریت است.

“من فکر می کنم وجود دارد یک بحث است که بازگشت خطرناک تر است در برخی از راه, از, صعود,” مشک به خبرنگاران گفت: در فولاد خوزستان پس از نسخه ی نمایشی-2 را پرتاب. “بنابراین ما نمی خواهیم به اعلام پیروزی نشده است.”

چند ثانیه بعد مشک را آغاز کرد با مشکل اتمام جملات.

“من خفه ببخشید. من مطمئن هستم که من می توانید پاسخ سوال خود را هر بیشتر از آن است که” او گفت:. “ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانید به مطمئن شوید که آنها به خانه با خیال راحت.”

این نیست کاملا جدید قلمرو SpaceX. این شرکت دارای تجربه ی گسترده با ورود مجدد و سپر حرارتی به لطف اژدها 1 کپسول ساخته شده است که ده ها تن از گرد سفر عرضه تحویل به ISS است. جدیدتر خدمه اژدها با موفقیت انجام آن مختار تظاهرات پرواز در سال گذشته و نشان داد هیچ مسائل با بازگشت روند است.

نمایش از یک مهندس-فضانورد

گرت Reisman سابق شاتل فضانورد که بعدها پیوست SpaceX خدمه تیم اژدها و هنوز هم مشورت برای شرکت تکرار مشک را از عواطف و گفت: در مقایسه با زمانی که به, راه اندازی, بازگشت است به همان اندازه فرآیند دشوار است.

“مردم چه فکر می کنم نمی قدردانی به همان اندازه که آمدن به خانه است فقط به عنوان سخت و خطرناک را به عنوان راه اندازی” Reisman همچنین یک مهندس گفت فلوریدا امروز. “ما تنها چند روز از انعقاد کل ماموریت. اما به نظر من ما فقط در نیمه راه انجام می شود.”

در طول پرتاب او گفت: انتقال انرژی به راحتی قابل به هزاران نفر که جمعیت Space Coast سواحل برای تماشای فالکون 9 را پرواز. انرژی شیمیایی در این مورد موشک درجه سوخت – تبدیل به انرژی جنبشی یا حرکتی به عنوان موشک خزانه کردن پد و به مدار.

“اما در حال حاضر شما باید انجام دهید به همان میزان انتقال انرژی در جهت معکوس” Reisman گفت: از ورود مجدد روند. “شما را به تمام است که انرژی جنبشی – همه که سرعت و تبدیل آن به انرژی حرارتی. و سپس با خیال راحت خلاص شدن از شر تمام است که گرما و در نهایت نشستن هنوز هم در اقیانوس تنها 40 یا 50 مایل دورتر از جایی که شما آغاز شده است.”

“تا زمانی که ما انجام تمام کارهایی که با خیال راحت من هنوز هم برای رفتن به یک کمی, عصبی,,” او گفت:.

Reisman بود که درگیر در خدمه اژدها طراحی فرایند از شروع گفت: 27-پا فضاپیما دارای مقدار زیادی از حاشیه به رسیدگی آتشین ورود مجدد ناشی از سرعت بالا در تعامل با جو زمین. خود را سپر حرارتی در واقع طراحی برای قمری ماموریت های که به طور معمول بازگشت حتی در سرعت سریع تر پس از یک پرواز از ISS’ ارتفاع حدود 250 مایل است که به خوبی در درون محدودیت های خود.

و پس از SpaceX طرح با یک چشم به سمت استفاده مجدد او گفت: قطعات ساخته شده و یکپارچه در راه است که باعث می شود آنها را flightworthy برای ماموریت های مختلف.

“هنگامی که شما فکر می کنم در مورد پخت و پز استیک شما باید یک کاراکتر در سطح. اما هنگامی که شما را به برش استیک, شما می بینید که قرمز آبدار, گوشت, زیر,” او گفت:. “این سپر حرارتی از نوع همان. شما می توانید ببینید که چگونه عمیق است که کاراکتر نفوذ بنابراین شما می توانید ببینید که چقدر حاشیه شما باید.”

خدمه اژدها بر اساس طراحی اژدها 1 ساخته شده است که اولین پرواز مداری در سال 2010 و پرواز 20 باری ماموریت به ISS است. آن را طراحی شده برای انسان spaceflight اما بیش از خدمت آن هدف به عنوان یک مستقل عرضه خودرو است. جدید باری-فقط نسخه های مشابه در طراحی به خدمه اژدها را اولین آن با شرکت 21st عرضه اجرا به ISS در اواخر اکتبر.

“هنگامی که ما به کسانی که برای اولین بار اژدها پشت ما حفر کردن هسته ای نمونه” Reisman گفت. “و ما می توانیم نگاهی به سیلندر است که شما تمرین کنید و ببینید چقدر عمیق کاراکتر رفت. دیدیم که ما تا به حال مقدار زیادی از حاشیه.”

در یک کلام همه این بدان معناست که SpaceX مجهز که مسئولیت رسیدگی به تمام مراحل از راه اندازی به ورود مجدد به فرود. و تیم زمین را با کمک از نیروی هوایی فقط به عنوان آماده شده که آن را به مطمئن شوید که خدمه در حال حذف از کپسول به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“آنها باید سریع قایق آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند و آنها به تمرین آن بسیاری از بار. من اعتماد به نفس آنها را دریافت باب و داگ وجود دارد و به آن خوبی تسهیلات (در بازیابی قایق) و سپس در نهایت بازگشت به هوستون” Reisman گفت.

از بعد از ظهر چهارشنبه در ناسا و اسپیس ایکس به حال هفت بالقوه فرود مناطق به از را انتخاب کنید: خاموش سواحل کیپ کاناورال جکسون دیتونا, Tampa, تالاهاسی پاناما سیتی و Pensacola. اسکودوی کیپ ترجیح داده است اما دقیق آب و هوا مورد نیاز ميانگين بازیابی می تواند اتفاق می افتد در هر یک از دیگر شش و یا تاخیر در به روز دیگری است.

صرف نظر از این که سایت انتخاب شده است, این مناطق خواهد شد ده ها تن از مایل در سواحل پس از فرود به احتمال زیاد نمی تواند قابل رویت از زمین.

“یک احتمال قوی وجود دارد آنها موج خاموش برای آب و هوای بهتر” Reisman گفت. “اما آن را هنوز هم هیجان انگیز بود و در پایان این مرحله از ماموریت.”

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>