به عنوان Riverside County می بیند بزرگترین پرش’ در coronavirus موارد مقامات برای رسیدگی به گسترش

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

یک روز پس از Riverside County گزارش “تک بزرگترین پرش” در آن روزانه موارد گزارش شده از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس بهداشت عمومی و مقامات انتظار می رود که میزبان یک livestream رسانه به روز رسانی پنج شنبه بعد از ظهر به بحث در مورد نرخ های محلی از گسترش با توجه به شهرستان سخنگوی بروک Federico.

فدریکو نسبت به شیب صعود در موارد مثبت — شهرستان اضافه شده 48 روز چهارشنبه آوردن آن مجموع شماره 107 — برای افزایش تست در درایو تا سایت و دیگر امکانات مراقبت های بهداشتی در جامعه است.

این شهرستان در روز چهارشنبه نیز گزارش داد دو جدید, مرگ و میر, افزایش تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر به هشت. از آن هفت رخ داده در Coachella Valley.

مقامات شهرستان هنوز تعیین زمان شروع برای رسانه ها, به روز رسانی, Frederico گفت.

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

تعداد coronavirus موارد در سراسر کشور همچنین در ادامه به افزایش به عنوان تست گسترش می یابد. همسایه San Bernardino County تایید کرد 16 مورد جدید از coronavirus عصر روز چهارشنبه در آوردن آن تعداد موارد تایید شده به 54. این شهرستان همچنین گزارش دوم آن مرگ مربوط به virus. فردی بود که 46 سال با “شرایط بهداشتی اساسی” با توجه به آزادی مطبوعات.

The California Department of Public Health گزارش 252 موارد جدید در روز چهارشنبه افزایش ایالت مجموع به 2,353 موارد مثبت. آژانس همچنین گزارش داد 13 جدید, مرگ و میر, افزایش مجموع آن از ویروس های مربوط به مرگ و میر به 53.

“این افزایش در تست شماره گزارش امروز تا حد زیادی آمده از تجاری ارائه دهنده و علمی آزمایشگاه که افزایش تست ظرفیت و در حال حاضر گزارش های که داده ها به دولت” وزارت گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

کلیسای جامع شهر توقف برخی از اخراج

کلیسای جامع شهر را به طور موقت توقف اخراج های مسکونی و تجاری مستاجران که توان پرداخت اجاره بها را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شورای شهر به اتفاق آرا به تصویب شنبه شب دو فوریت احکام با هدف کمک به برخی از مستاجران که تجربه یک کاهش قابل توجه در خانواده و یا کسب و کار درآمد با توجه به این ویروس است. این موجب شد بلافاصله موثر.

Newsom: 1 میلیون کالیفرنیا را برای اعمال نرخ بیکاری در میان همه گیر

“اعتقاد من این است که رفتن در مسیر درست برای وضعیت کلیسای جامع شهر است که در” شورای علامت Carnevale گفت.

La Quinta مسائل اجاره تعطیلات توقف

La Quinta است که تحمیل یک مهلت قانونی برای کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات و بسته شدن عمومی و خصوصی جامعه استخر در حالی که اختصاص 1.5 میلیون دلار برای کمک به کسب و کار نهفته این بیماری همه گیر. اقدامات شورای شهر در آمد و در طول دو ساعت یک اورژانس بسته جلسه در روز چهارشنبه.

La Quinta: شهرستان مسائل کوتاه مدت اجاره مهلت قانونی

اخراج: کلیسای جامع شهر به طور موقت توقف اخراج برای کسانی که نمی توانند پرداخت

هر کسی که نقض توقف جریمه خواهد شد $5000 و باید اجازه و مجوز بلافاصله به حالت تعلیق برای یک سال, شهرستان, وکیل, لایحه Ihrke گفت.

زمان اجاره کوتاه مدت خواهد بود و مجاز به ادامه تا زمانی که قرارداد خود را منقضی می شود و تا زمان مستاجرها می ماند و جایی که آنها هستند در صورتی که باید برای جلوگیری از سفر و یا نمی توانید به بازگشت به محل اولیه خود را از محل اقامت Ihrke گفت.

اجاره نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خانه کارگران که در حال ضروری در نظر گرفته شود در طول coronavirus بحران از جمله امنیت عمومی و متخصصان مراقبت های بهداشتی مورد نیاز در این منطقه در طول اضطراری Ihrke گفت.

کویر چشمه های آب گرم نگه می دارد جلسه اضطراری

دزرت هات اسپرینگز شهردار اسکات متس به نام اضطراری شورای شهر در جلسه روز شنبه ساعت 11 صبح

این شورا دیدار در بسته جلسه با دزرت هات اسپرینگز رئیس پلیس جیم هنسون و یا منصوب او را به بحث در مورد “تهدید به خدمات عمومی و یا امکانات” با توجه به دستور کار جلسه.

در این جلسه انجام خواهد شد از راه دور از طریق زوم. کسانی که به دنبال ارائه نظر در این جلسه می توانید با عضویت از طریق تلفن با تماس با 1-669-900-9128 و ورود به جلسه ID 418-026-701 و یا می توانید برای ارسال نظرات از طریق ایمیل در [email protected]

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

آفتاب صحرا خبرنگاران نیکول هایدن autism_today شین Newell و شری Barkas کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>