به عنوان SpaceX خدمه اژدها حرکت برای کیپ کاناورال در سه ماهه دوم راه اندازی ظاهری به احتمال زیاد

فلوریدا تودی | No comments

این SpaceX خودرو میله میله برای پرتاب فضانوردان از خاک آمریکا برای اولین بار در نزدیک به نه سال است ترک به مرکز فضایی کندی در آماده سازی برای یک پیشنهاد راه اندازی در سه ماهه دوم سال است.

SpaceX در روز چهارشنبه گفت: خدمه اژدها چپ دفتر مرکزی این شرکت در هاوتورن کالیفرنیا در پا برای اولین بار از آن احتمالی سفر به ایستگاه فضایی بین المللی. پس از آن می رسد در فولاد خوزستان تیم را آماده و ضمیمه آن را به یک موشک فالکون 9 در پد 39A.

ناسا فضانوردان نیست راه اندازی از خاک آمریکا پس از پایان برنامه شاتلهای فضایی در ماه جولای سال 2011. از آن زمان به بعد آژانس خریداری صندلی به ایستگاه فضایی روسی سایوز فضاپیمای.

فولاد خوزستان تایید به فلوریدا امروز که تیم در حال حاضر به دنبال در سه ماهه دوم این سال در یک بازه زمانی بین آوریل و ژوئن – برای خدمه اژدها ماموریت فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley. تاریخ دقیق هنوز در حال ارزیابی است.

نشریه آنلاین Ars Technica, اما, انتشار یک گزارش در اوایل این هفته با اشاره مارس 7 عنوان موقت placeholder تاریخ است که موضوع را تغییر دهید.

Ars Technica به نقل از ناسا در مرکز فضایی جانسون مدیر علامت Geyer عنوان کرد و گفت: هیچ تاریخ نهایی بر اساس توافق شده بود. فلوریدا, امروز نمی تواند به طور مستقل تایید, تاریخ, خواهد شد که به احتمال زیاد تغییر.

قبل از آن خروج از Hawthorne, SpaceX ارسال شده یک عکس از خدمه اژدها با کارکنان جشن در مقابل 27-پا بلند فضاپیما است.

“SpaceX کارکنان با خدمه اژدها قبل از آن رفتگان ما Hawthorne کارخانه برای راه اندازی سایت در فلوریدا – یک گام نزدیک تر به بازگشت انسان spaceflight قابلیت ایالات متحده” SpaceX گفت.

در حال حاضر در دماغه یک موشک فالکون 9 است که میله میله برای راه اندازی 60 Starlink ماهواره از راه اندازی مجتمع 40 در 10:47 صبح شنبه افتتاح 16 دقیقه پنجره. آب و هوا برای تلاش است که انتظار می رود در 70% “برو.”

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

راه اندازی شنبه

  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • ماموریت: 60 Starlink ماهواره
  • راه اندازی زمان: 10:47 صبح
  • راه اندازی پنجره: 16 دقیقه
  • محل سکونت: 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه:
  • آب و هوا: 70% “برو”

تاریخ floridatoday.com/space در ساعت 9:30 صبح شنبه به صورت شمارش معکوس چت و به روز رسانی از جمله جریان SpaceX راه اندازی پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>