به عنوان ” نوشتن در, نامزد,’ سرپرست از انتخابات لری اسکات معاف از $9,235 مقدماتی هزینه

فلوریدا تودی | No comments

جمهوری خواه Brevard County سرپرست از انتخابات لری اسکات — که unopposed برای انتخاب مجدد — قادر به جلوگیری از پرداخت $9,235.68 نامزد واجد شرایط هزینه رسما واجد شرایط به عنوان یک “نوشتن در نامزد.”

اسکات ساخته شده حرکت به نوشتن در نامزدی از طریق مدارک ظ روز جمعه که آخرین روز از نامزد مقدماتی — اگر چه او در بیانیه ای گفت: صادر شب جمعه است که این یک تصمیم گیری است که او تا به حال فکر قبل از.

از طریق کاغذ بازی اسکات رسما برنده جدید او مدت چهار سال به عنوان نامزد در. به عنوان مثل اسکات نمی مجبور به پرداخت $9,235.68 مقدماتی هزینه است که جمهوری خواه یا دموکرات نامزد سرپرست از انتخابات به طور معمول خواهد پرداخت به واجد شرایط به عنوان نامزد.

بیشتر: Unopposed Sadoff موفق خواهد شد الیس به عنوان منشی دادگاه; سه نفر دیگر از مسئولان شهرستان مجددا انتخاب

بیشتر: دولت وکیل مدافع نه محلی قضات بدون رای مخالف

“بر خلاف قبلی من دو unopposed reelections من تصمیم آگاهانه برای ادامه بالا بردن بودجه برای پوشش نیاز $9,235.68 مقدماتی هزینه” اسکات گفت: در بیانیه صادر شده پس از فلوریدا امروز پرسش در مورد موضوع شب جمعه است. “در میان همه گیر جهانی که باعث شده دو رقمی نرخ بیکاری من نمی تواند در خودآگاه من بپرسید حامیان برای کمک در بلامنازع مسابقه است.”

اسکات اضافه شده است که “امید من این است, کمک های مالی خود را استفاده خواهد شد در دیگر شایسته نژادها و/یا کمک به یکی از فوق العاده بسیاری از موسسات خیریه در جامعه ما کمک به همسایگان ما نیاز دارند.”

سرپرست انتخابات موقعیت می پردازد $153,928 یک سال و تحت فلوریدا اساسنامه مقدماتی هزینه معادل 6 درصد از حقوق و دستمزد. تحت قانون نوشتن نامزدها را پرداخت نمی مقدماتی هزینه.

دیگر جایگزین شد و به واجد شرایط از طریق دادخواست با گرفتن امضا از 4,227 رای دهندگان توسط مارس 11, بنابراین اجتناب از مقدماتی هزینه. اسکات, اما نمی تواند به این درخواست مسیر به واجد شرایط.

اسکات ذکر شده بود به عنوان یک جمهوری خواه نامزد سرپرست از انتخابات در دفتر سایت برای خیلی از جمعه. سپس این حزب تعیین شد تغییر در این سایت به او را در حال نوشتن در, نامزد و اسکات ذکر شده بود به عنوان واجد شرایط به عنوان یک نامزد برای دفتر.

به عنوان با دیگر ادارات و داوطلبان این تغییرات بودند ساخته شده در وب سایت به عنوان آنها اتفاق افتاده است در زمان واقعی است.

با دیگر نامزدها تشکیل پرونده برای اجرا به صورت ناظر از انتخابات ظهر جمعه مهلت اسکات برنده چهارمین دوره چهار ساله. او همچنین unopposed در سال 2012 و 2016.

در سال 2012 اسکات ذکر شده بود به عنوان یک جمهوری خواه و پرداخت $7,231.38 مقدماتی هزینه. در سال 2016 اسکات ذکر شده بود به عنوان یک جمهوری خواه و پرداخت $7,527.24 مقدماتی هزینه.

اسکات دریافت کرده بود $9,500 در مبارزات انتخاباتی سهم در طول زمان انتخابات چرخه را از طریق مه 31, با توجه به آخرین در دسترس گزارش مالی مبارزات انتخاباتی. اما که شامل $6,500 در وام از خودش.

در بیانیه اسکات نیز گفت: او “خوار و مفتخر به اجرای unopposed برای چهارمین دوره به عنوان بروارد ناظر از انتخابات است.”

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>