از من بپرسید هر چیزی: Rep. رویز و صحرا خورشید به میدان coronavirus سوالات آنلاین دوشنبه

مایدزرت | No comments

به عنوان Riverside County پرانتز برای افزایش coronavirus موارد است که ممکن است پر کردن در دسترس تخت بیمارستان پیوستن به خورشید صحرا و در کنگره ایالات متحده رائول رویز, D-Palm Desert برای بحث و گفتگو در مورد این بیماری همه گیر آنچه در آن به معنی برای Coachella Valley و چگونه کنگره پاسخ دهد.

ساعت-مکالمه طولانی خواهد بود livestreamed در چهار شنبه 15 آوریل در ساعت 10 صبح ورود آنلاین به تماشای آن را در https://www.facebook.com/thedesertsun.

Coronavirus — همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 هنگامی که مردم سقوط بیمار از آن اول شد گسترده در انسان در چین به طور بالقوه از طریق تماس با حیات وحش است. همانطور که از اواسط ماه آوریل بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته شده بود از این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از 1200 نفر تست مثبت برای این ویروس در کنار رودخانه شهرستان به تنهایی با بیش از 30 نفر در حال مرگ است.

رویز پزشکی حرفه ای توسط آموزش قبلا به عنوان یک پزشک اورژانس و کمک به پیدا Coachella Valley بهداشت و درمان ابتکار محلی که در آن دانشجویان به رشته پزشکی است. او در حال حاضر نشسته در انرژی و تجارت کمیته در مجلس نمایندگان ایالات متحده و اتحاد نشان داده کالیفرنیا 36th منطقه پس از اولین انتخاب شدن در سال 2012.

رویز خواهد پیوست چهارشنبه جولی Makinen اجرایی سردبیر آفتاب صحرا خواهد شد که بحث در مورد چالش های ارائه شده در گزارش در میان همه گیر جهانی و همچنین به عنوان چگونه رسانه ها می تواند افزایش یابد به این مناسبت است.

در یک درخواست-من-هر چیزی سبک مکالمه تعدیل توسط روزنامه کارکنان رویز خواهد زمینه سوال از ترکیبات و عموم مردم در مورد ویروس دولت و مدیریت بحران و محلی که در آن کسب و کار و کارگران می تواند پیدا کردن پشتیبانی می کند.

برای مطرح کردن سوالات خود را به نماینده ارائه آنها را قبل از این رویداد با استفاده از این فرم گوگل:

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا و می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>