آسپن یخ دیدنی پشت دوشنبه با ستاره نکردم صف

اسپن تایم | No comments


از چپ تیموتی LeDuc, اشلی قابیل Rosalynn Sumners, اشلی واگنر ساری Behr پگی Behr and Kelly Smith, ژست برای عکس پنج شنبه در آسپن یخ باغ.
Austin کلبر/آسپن بار |

دو روز به اندازه کافی برای یادگیری یک نمایش کامل از ابتدا ؟

آن است که نوازندگان اتفاق می افتد به برخی از بهترین اسکیت باز رقم در این سیاره است.

“چیز خوب در مورد این بازیگران است که بسیاری از هنرمندان شده است نشان می دهد کسب و کار برای مدت طولانی,” اشلی واگنر گفت. “هنگامی که شما یک گروه بزرگ از مردم هم این نوع مش واقعا خوب است.”

واگنر یکی از بالا رتبه بندی شکل اسکیت باز در جهان و 2016 جهان مدال نقره و المپیک در میان دیگر تمجید میان تیتر نام شنبه Aspen یخ های دیدنی و جذاب در Lewis یخ آرنا.

ارائه شده توسط آسپن انقلاب اسکیت, باشگاه, چهارمین رویداد سال است یک بار دیگر در آوردن برخی از استعداد بالا برای قرار دادن در یک تعطیلات با مضمون نشان می دهد بر روی یخ. بسیاری از اسکیت بازان رو به شهر پنج شنبه, دادن همه آنها را از دو روز به روال خود را پایین.

Headlining نشان می دهد Aspen خود جرمی ابوت که همراه با انقلاب اسکیت باشگاه پگی Behr آغاز شده Aspen یخ های دیدنی و جذاب.

“جرمی می شود skaters و من همه کار واقعی” Behr گفت: با خنده. “این فوق العاده است برای انقلاب اسکیت باشگاه چرا که همه ما کوچک محلی اسکیت بازان برای پاسخگویی به این معروف یخ اسکیت بازان و آن را فقط به یک معامله بزرگ به آنها است.”

ابوت که متولد و بزرگ شده در اسپن اما در حال حاضر زندگی در میشیگان, یک ملی آمریکا قهرمان و دو بار المپیک. شنبه را نشان می دهد از ویژگی های برخی از بزرگترین نامها در پاتیناژ مانند المپیک و دو بار ژاپنی, قهرمان, Yuka, ساتو, المپیک مدال نقره Rosalynn Sumners و آمریکا اواز یا موسیقی دو نفری از اشلی قابیل و تیموتی LeDuc.

برای رقابتی شکل اسکیت بازان این بار در این فصل در قلب رقابت خود برنامه. بنابراین گرفتن یک شانس برای گرفتن یک استراحت از آن خرد کردن و قرار دادن در یک سرگرم کننده, تعطیلات نشان می دهد در آسیا و اقیانوسیه است که واقعا یک درمان برای اسکیت باز.

“من همیشه نوع التماس (ابوت) به من را به این نمایش” واگنر گفت. “من همیشه می خواستم برای رفتن به آسیا و اقیانوسیه و در بالای آن است که این نشان می دهد مزایای بزرگ شود. بنابراین در این سال از آن نوع در نهایت کار کردن با برنامه من است.”

تنها نشان می دهد آغاز خواهد شد در 5 p. m. روز شنبه در Lewis یخ آرنا در آسپن. درب در باز 4 p. m.

بلیط را می توان خریداری شده در ویلر دفتر جعبه. پذیرش کلی هزینه 35 دلار, در حالی که دانش آموزان 18-و-زیر 20 دلار. VIP بلیط ها $75 در پیشبرد و 100 دلار در درب اگر چه Behr انتظار دارد آنها را به فروش جلوتر از زمان.

بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به نفع Michael J. Fox Foundation است که اختصاص داده شده به پیدا کردن درمان برای بیماری پارکینسون است.

این نمایشگاه همچنین شامل یک عملکرد خاص از اشاره Aspen نوازنده بابی میسون که ابوت خواهد اسکیت برای.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>