مجلس ادواردو گارسیا بیش از 100 برابر بیشتر از پول نقد در دست از او خواه رقیب

مایدزرت | No comments

مجلس ادواردو گارسیا, D-Coachella, زندگی در اعماق آبی منطقه است که شامل شرق شهرستان ریورساید و همه Imperial County است. او برنده هر یک از سه دولت مونتاژ مسابقه توسط دو رقمی و افزایش حاشیه خود از پیروزی در هر زمان. در سال 2018 و او را شکست داد و رقیب جمهوری خواه جف Gonzalez تقریبا 30 درصد است.

اما حتی اگر این منطقه شامل بیش از دو بار به عنوان بسیاری از دموکرات ها به جمهوری خواهان گارسیا نداشته مشکل متقاعد کردن همکاران کمپین برای قیف پول برای مبارزات انتخاباتی خود را.

گارسیا بود $413,000 پول نقد در دست خود را در مبارزات انتخاباتی از حساب از Feb. 15 آخرین بار کاندیداهای انتخاباتی اطلاعات مالی با کالیفرنیا از دولت است. سوم-دوره مجلس بزرگترین سهم شامل $9,300 از امور شوراهای کارگران $9,300 از دولت ساختمان و ساخت و ساز و معاملات اتحادیه اروپا و $4,700 از آب شرکت کادیس, Inc.

با $3,700 پول نقد در دست امریکا و فیگورا این Indio جمهوری خواه به چالش کشیدن گارسیا به حال کمتر از یک صدم پول نقد است که گارسیا به انبار در مبارزات انتخاباتی خود به عنوان خزانه از Feb. 15.

با جمع آوری کمک های مردمی چالش در منطقه گارسیا نشده است و ترس برای به اشتراک گذاشتن ثروت است. او را کمک $39,000 به کالیفرنیا از حزب دموکرات و منتقل $4,700 حداکثر یک دولت officeholder مجاز است به چندین مجمع دموکرات — Cottie پتری-Norris, D-لاگونا بیچ; James راموس D-کوهستانی; سابرینا سروانتس D-تاج و Tasha Boerner Horvath, D-انسینیتاس.

او همچنین کمک $2,500 به Assemblymember سوزان Eggman D-استاکتون و سنا دولت دموکراتیک نامزد الیزابت رومرو که در حال اجرا است برای پر کردن صندلی های خالی توسط روحانی جف سنگ.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>