انجمن باید با ارائه توجه و فرصتی برای شنیدن قبل از اعمال خوب

فلوریدا تودی | No comments

عزیز Poliakoffs,

من به شما می آیند با یک مشکل در مورد 200 دلار جریمه برای عدم حضور در یک جلسه که من قادر به حضور در.

این جلسه حدود دو نخل fronds من مقابل دروازه (قابل مشاهده از خیابان). کسی که در زمان یک عکس از fronds و ارسال آنها را به هیئت مدیره با یک شکایت در مورد من.

دلیل من حضور در این جلسه است که من در بیمارستان برای عمل جراحی و پس از آن ناتوانی برای چندین هفته/ماه. من با حضور در جلسه هیئت مدیره هفته گذشته با یک کپی از مدارک پزشکی نشان دادن تاریخ از عمل جراحی و یک عضو هیئت مدیره را در آن نگاه و یا نشان می دهد هر گونه نگرانی برای وضعیت من.

که اولین و تنها زمان من بود قادر به نشان دادن خودم.

من احساس می کنم من هیچ چیز را شایسته 200 دلار جریمه نقدی و یا هر گونه خوب در همه, که برای ماده. به زودی پس از نشست رئیس جمهور با نزدیک شدن به من گفتن من او را به 130 دلار و سپس گفت: اگر من پرداخت مبلغ او را به دریافت پول برای من است.

من سال 83 و پول تنگ است به عنوان درآمد بسیار محدود است. در این دوره آنها قطع شده من تلویزیون و کامپیوتر و تلفن دو بار امیدوار به زور مرا به آنها پرداخت. من به تنهایی زندگی می کنند و من احساس کردم که باطل و بی رحمانه ترین چیزی که به انجام, و من پرداخت هزینه برای این سرویس است.

رئیس جمهور شده است در تماس با من از آنجایی که من به او پرداخت شود. من می خواهم به افشای آنها برای راه وحشتناک من درمان شد. من زندگی در اینجا برای 18 سال بود و هرگز دیر شده یا از دست رفته پرداخت.

من فریب بود! مشاوره خود را لطفا.

امضا, A. S.

عزیز A. S.

همانطور که می دانید صاحب خانه انجمن حق دارد که برای اجرای آن میثاق ها و قوانین.

یکی از شیوه ای از اجرای نرم افزار از جریمه تا به 100 دلار در هر روز (مگر اینکه بیشتر از مقدار مجاز است و توسط حاکم بر اسناد و مدارک) و تا 1000 $در مجموع برای ادامه نقض (مگر اینکه بیشتر از مقدار مجاز است و توسط حاکم بر اسناد و مدارک).

این انجمن همچنین دارای حق را به حالت تعلیق خود را با استفاده از زمینه های مشترک و امکانات; و آن را نیز ممکن است به حالت تعلیق در حق چنین اگر شما در حال متخلف در پرداخت هر مقدار با توجه به ارتباط (از جمله جریمه) با بیش از 90 روز است.

به شما می گویند که شما جریمه شد $200 برای حضور در جلسه, اما این کاملا دقیق نیست.

ارتباط جریمه شما 200 دلار برای نقض برخی از عهد یا حکومت. شاید شما در حال ممنوع از خروج از محوطه باقی مانده در خارج دروازه خود را. قبل از تحمیل جریمه اعلام شده توسط هیئت مدیره آنها موظف به ارائه شما را با 14 روز اطلاع و فرصتی برای شنیدن در مقابل مستقل شکایت کمیته.

بیشتر: مالکان انجمن ممکن است استفاده از اورژانس قدرت در طول COVID-19 همه گیر

که کمیته و سپس تعیین اینکه آیا یا نه خوب ممکن است تحمیل شود. من فکر نمی کنم که این انجمن هر گونه نقض قانون توسط ارسال شما متوجه یک خوب و یک فرصت برای شنیدن در حالی که شما در عمل جراحی و یا ناتوانی. انجمن نمی خواهد شناخته شده اند که شما در دسترس نیست مگر اینکه شما را از آن آگاه اند.

وجود دارد هیچ چیز در این اساسنامه که مورد بحث صاحب دسترس نبودن برای شرکت در یک جلسه و آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر شما اجازه نمی دهد این ارتباط می دانم که شما تا به حال شده است در دسترس نیست تا زمانی که برخی از زمان پس از این جلسه برگزار شد.

بیشتر: باید جامعه را در ارتباط عموم شناسایی Covid-19 آلوده ساکنان?

همانطور که برای خاموش کردن تلویزیون و کامپیوتر و تلفن آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر انجمن به حالت تعلیق در سمت راست خود را به استفاده از زمینه های مشترک و امکانات یا به علت عدم پرداخت خود را و یا به عنوان یک اولیه اضافی مجازات برای کف fronds. که آیا آنها می توانند این کار را برای کابل و اینترنت یک منطقه خاکستری است, قانون — قانون می گوید که شما نمی توانید به حالت تعلیق درآورد “خدمات” اما نمی گویند که آیا تلویزیون کابلی و اینترنت در نظر گرفته “خدمات اجتماعی” برای اهداف است.

من فکر می کنم بهترین شانس خود را در اینجا خواهد بود به اطلاع هیئت مدیره در نوشتن است که در زمان خوب و شنوایی شما در بیمارستان بودند و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی, و است که شما در نتیجه غیر فعال (ارائه متوجه شهادت به این ناتوانی از خود دکتر); و اطلاع رسانی به آنها را که شما نیاز به یک محل اقامت به موجب این نمایشگاه مسکن عمل است که اجازه خواهد داد که شما را به شرکت در یک شکایت شنوایی در یک تاریخ در آینده به بحث در مورد خود خوب است.

در حال حاضر حتی اگر آنها کمک مالی درخواست خود را به کمیته شکایت به خوبی می تواند دوباره تصویب جریمه — و اگر آنها را انجام دهید و با فرض اینکه بقیه fining روش مناسب من فکر می کنم شما بیشتر رجوع محدود است.

رایان Poliakoff یک شریک در حامی Aboud Poliakoff & Foelster دفتر هیئت مدیره گواهی متخصص در مالکیت مشترک و برنامه ریزی شده توسعه قانون است. این ستون اختصاص داده شده به حافظه از Gary Poliakoff پیشگام جامعه انجمن حقوقی صنعت مدافع خستگی ناپذیر و نویسنده رساله و کتاب و صدها مقاله است. رایان Poliakoff و گری Poliakoff در حال همکاری نویسندگان محله های جدید—مصرف راهنمای مشاع, Co-Op و هوا زندگی می کنند. سوالات خود را به ایمیل [email protected] لطفا مطمئن شوید که شامل محل سکونت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>