پناهندگی پناهجویان گفته اسپری فلفل در آدلانتو بازداشتگاه حل و فصل با GEO گروه

مایدزرت | No comments

هشت مرکزی آمریکا پناهندگی پناهجویان که اتهام آنها اسپری فلفل توسط سپاه پاسداران برگزار شد و در تفکیک واحد در اقدامی تلافی جویانه برای درگیر شدن در یک اعتصاب غذا در آدلانتو یخ مرکز پردازش شده اند و برای مقدار نامعلومی از پول با GEO گروه شرکت که صاحب و عمل خصوصی بازداشتگاه در جنوب کالیفرنیا موهاوی.

بازداشت شدگان ” فدرال دعوی در دادگاه در برابر نق و دو تا از شرکت در سپاه پاسداران به اتهام نقض حقوق اساسی. طرح دعوی در دادگاه نیز اتهام باتری حمله و غفلت آموزش و نظارت است.

لس آنجلس وکیل راشل Steinback بود که منجر مشاور برای پناه جویان به نام حل و فصل یک “پیروزی بزرگ” در برابر نق. مشتریان خود را به توافق با نق on Jan. 30 روز قبل از اینکه در مورد راه اندازی شد برای رفتن به دادگاه.

“من فکر می کنم آنها را دیدم نوشتن بر روی دیوار و این چیزی است که آنها را به حل و فصل در آستانه محاکمه” Steinback گفت. “آنچه که آنها انجام می دهند در آدلانتو به گناه پناه جویان وحشتناک است و باید در معرض.”

خوزه ولادیمیر کورتز دیاز از ال سالوادور یکی از شاکیان گفت: در اسپانیا است که او خوشحال بود به یک توافق و حل و فصل “و در همان زمان کمی غم انگیز برای تمام هموطنان زندانی باقی می ماند که در آن امکانات است.”

یک ژئو گروه سخنگو در عین حال گفت: شرکت “به شدت رد اتهامات مطرح شده در این پرونده که بخشی از یک تلاش هماهنگ شده برای تضعیف سیاست های مهاجرتی که شرکت ما هیچگونه نقش در تنظیم.”

“به عنوان یک ارائه دهنده خدمات به دولت فدرال جغرافیایی دارای مهمترین مسئولیت برای حفظ یک محیط امن و مطمئن برای همه کسانی که سپرده به مراقبت از ما,” سخنگوی گفت. مستقل بررسی های انجام شده و راه اندازی شده توسط دولت فدرال, گفت, یافت کارکنان آن “عمل مطابق پروتکل ها و روش.”

حل و فصل می آید بیش از یک ماه پس از مهاجرت به ایالات متحده و گمرک و ژئو جوهر 15 سال قرارداد به ارزش چندین میلیارد دلار برای ادامه عامل 1,940-تخت بازداشتگاه و گسترش ظرفیت آن است.

آدلانتو یکی از بزرگترین مهاجرت بازداشتگاه در کشور برای سال کشیده شده آتش از فدرال و مقامات دولتی وکلا و مهاجر طرفداران ادعا قابل توجهی در سلامت و ایمنی خطرات از جمله تاخیر در مراقبت پزشکی و دندانپزشکی.

‘مجازات برای شرکت در اعتصاب غذا’

پناهندگی پناهجویان ثبت شده در حال حاضر حل و فصل دعوی در دادگاه فدرال در 25 مه 2018 در برابر نق و چند تن از کارکنان آن ادعا نقض حقوق اساسی و همچنین ادعا باتری حمله و غفلت آموزش و نظارت است.

کت و شلوار نیز به نام شهر آدلانتو که در آن نقطه قرارداد با مهاجرت فدرال مقامات و جغرافیایی به کار مرکز نگهداری و مراقبت درست راه حل فراهم می کند که پزشکی و خدمات بهداشت روان در داخل correctional facilities. این شهر برکنار شد از مورد قبل از حل و فصل.

پناهندگی پناهجویان شروع اعتصاب غذا در 12 ژوئن 2017, تماس بگیرید توجه به شرایط در آدلانتو با توجه به طرح دعوی در دادگاه. ژئو ارائه آنها را با کثیف, نشسته, لباس زیر قبلا فرسوده توسط دیگر زندانیان با توجه به طرح دعوی در دادگاه. طرح دعوی در دادگاه نیز اتهام آنها ناپاک مواد غذایی و غیر قابل اعتماد دسترسی به آب آشامیدنی شدند بدرفتاری و شکنجه توسط کارکنان و ارتباطات خود را با وکلای مدافع و طرفداران به شدت محدود است.

در صبح روز 12 ژوئن 2017, اسپانیایی-زبان پناهندگی-سالک گفت: نگهبانان آنها خواست تا با اسپانیایی زبان ICE agent. پناهندگی پناهجویان دقیق نگرانی های خود را در مورد درمان در این مرکز در چهار صفحه دست نویس نامه.

“ما به سادگی پشت میز نشسته بودند و می خواستند به گفت و گو با یخ عامل” گفت: پناهندگی-جستجوگر کورتز دیاز.

اینجا چیزی است که طرح دعوی در دادگاه ادعا اتفاق افتاده:

نگهبانان دستور داد پناهندگی پناهجویان برای بازگشت به تخت خود را برای صبح تعداد اما مردان همچنان نشسته مرتبط با اسلحه و دوباره درخواست به صحبت با یخ.

زمانی که مردان در آنجا ماند, قرار دادن سپاه پاسداران بیشتر وارد شده است.

در میان آنها یک گارد سرهنگ جین دیاز که فریاد زد در مردان به زبان انگلیسی و سپس اسپری کل می توانید از اسپری فلفل به طور مستقیم در چهره خود را دهان, موهای رنگ شده و groins. دوم گارد Sgt. جیووانی کامپوس همچنین فریاد می زدند: در مردان در انگلیسی. او هم گفته شد در طرح دعوی در دادگاه به اسپری فلفل اسپری در مردان, چهره, دهان و موهای رنگ شده.

ماموران پلیس بازداشت شدگان و ادامه آزار آنها حتی اگر طرح دعوی در دادگاه می گوید آنها را مقاومت در برابر. آنها ناودان یک مرد در برابر یک دیوار بتنی شکستن بینی خود را و ضربه زدن از دندان تاج دندان و همچنین به عنوان یک 14-دندان طلا منادی که صف خود را از پایین ردیف دندان است.

نگهبانان در نهایت قرار دادن دستبند به پناه جویان که خیس شد در اسپری فلفل با توجه به طرح دعوی در دادگاه در برگزاری سلول جدا شده و برای حدود یک ساعت. فلفل اسپری دود پر سلولی و خفه مردان است.

“شاکیان گریه کردن از درد شد اما ملاقات تنها با خنده توسط GEO پاسداران” طرح دعوی در دادگاه گفت.

در حالی که وجود دارد یک پرستار چک بازداشت شدگان را اعضای حیاتی و موثر بدن. یخ عامل وارد شده و خواسته مردان چه اتفاقی افتاد و چگونه آنها مجروح شدند.

نگهبانان مجبور پنج نفر از مردان بودند که هنوز هم دست به دستبند به دوش در scalding آب گرم با توجه به طرح دعوی در دادگاه. به جای decontaminating مردان پوست با آب داغ موجب تشدید اسپری فلفل سوختگی و افزایش گازهای باعث به جیغ و پیچ و تاب و در درد. دیگران حاضر به دوش.

طرح دعوی در دادگاه اتهامات آنها گرفته شده برای برگزاری سلول و مجبور به نگه داشتن خود اسپری فلفل لباس.

“درد آنقدر غیر قابل تحمل است که شاکیان نورد بر روی زمین برای کاهش سوزش و التماس چیزی برای تسکین درد” طرح دعوی در دادگاه گفت. “نه جغرافیایی و نه یخ ارائه مراقبت های پزشکی است.”

نگهبانان در نهایت به بازداشت شدگان خشک لباس. اما به جای ارائه آنها را با آبی jumpsuits مانند آنها پوشیده بود قبل از آن که نشان داد آنها مطرح شده کم خطر امنیتی آنها داده شد نارنجی آنهایی که نشان می دهد آنها در حال تبدیل شدن به یک رسانه امنیتی خطر “به عنوان مجازات برای شرکت در این اعتصاب غذا” طرح دعوی در دادگاه گفت.

مردان قرار داده شد در تسهیلات را به تفکیک واحد و گفت: آنها باقی خواهد ماند وجود دارد به مدت 10 روز به عنوان مجازات.

“شاکیان ساخته شده درخواست های متعدد برای مراقبت های پزشکی برای درمان صدمات خود را” طرح دعوی در دادگاه گفت. “برای تمامیت وقت خود را در تفکیک آنها بارها و بارها خواسته برای سوختگی کرم خود را خراش و زخم های تمیز و مخصوص با اشعه x از خود بیشتر آسیب های شدید. تمام درخواست های خود را نادیده گرفته بودند.”

پناه جویان خود ادامه اعتصاب غذا در تفکیک و حاضر به خوردن تا زمانی که آنها صحبت می کرد با یخ مقامات. کمتر از سه روز به اعتصاب, مردان در ملاقات با یخ عوامل است.

“این عوامل تهدید شاکیان با ادامه انزوا در تفکیک و خلاصه تبعید اگر شاکیان نیست پایان اعتصاب غذای” طرح دعوی در دادگاه گفت. “یخ عوامل نیز تهدید به اطلاع شاکیان مهاجرت قضات از اعتصاب غذا با قصد منفی مهاجرت خود را.”

مردان در توافق برای پایان دادن به اعتصاب غذای اما آنها همچنان در جداسازی طرح دعوی در دادگاه گفت.

شد نیروی ‘مطلقا لازم است؟’

یک سوال عمده در مورد این بود که آیا سپاه در استفاده از زور در برابر پناه جویان مناسب بود.

در دادگاه تشکیل پرونده به نمایندگی از سپاه پاسداران دیاز و کامپوس جغرافیایی گفت: ویدئوها از داخل این مرکز نشان می دهد که سپاه انجام شد “عینی معقول است.”

با اشاره به ارتباط این شرکت با استدلال کرد که دیاز با استفاده از یک “انفجار” از اسپری فلفل و کامپوس مستقر “دو کوتاه” پس از پناهندگی برای متقاضیان موفق به تطابق با دستورات شفاهی و دستورات مقاومت جغرافیایی افسران تلاش برای حذف آنها را از خوابگاه و تهدید به علت اختلال عمده در سراسر تسهیلات با تاخیر صبح دفعات مشاهده شده است.

رابرت Fonzi سابق تحت کلانتر برای سن برناردینو کانتی و شاهد متخصص صحبت از طرف شرکت همچنین گفت که این افسران در زمان “اقدام مناسب” و استفاده از “نیروی مناسب” در هنگام حادثه.

“اقدامات انجام شده توسط ماموران درگیر فوری و سریع واکنش به درک تهدید امنیتی و رفتار نمایش داده شده توسط بازداشت شدگان” Fonzi نوشت و در اکتبر. 14, 2019 گزارش. “اگر امنیت یک بازداشتگاه های خطر بیافتد می تواند تاثیر منفی بر ایمنی پرسنل و غیر درگیر بازداشت شدگان است.”

اما جفری شوارتز متخصص در اجرای قانون و اصلاحات مسائل که بررسی این ویدئو گفت: سپاه در استفاده از اسپری فلفل نقض تسهیلات سیاست در استفاده از زور و اعتصاب غذا.

جغرافیایی و یخ را به استفاده از زور در سیاست برای آدلانتو مرکز بازداشت “اجازه کارکنان به استفاده از زور تنها به عنوان آخرین گزینه و پس از تمام دیگر تلاش های معقول و منطقی برای حل و فصل وضعیت شکست خورده اند” شوارتز نوشت و در اکتبر. 14, 2019 گزارش.

“هنگامی که دزدگیر کارکنان باید با استفاده از تنها مقدار که [از] نیروی لازم برای به دست آوردن کنترل از بازداشت شدگان” سیاست می گوید: با توجه به شوارتز گزارش. “استفاده از زور تجهیزات امنیتی و محدودیت تجهیزات در نظر گرفته شده است تنها به عنوان یک کنترل اندازه گیری زمانی که کاملا ضروری است و این اقدامات در نظر گرفته شده و مورد استفاده قرار گیرد و [به] وسیله ای برای مجازات است.”

“در لحظه وضعیت نیروی قطعا نه” کاملا لازم و مورد استفاده قرار گرفت پس از دیگر تلاش های معقول و منطقی برای حل و فصل (آن) وضعیت (تا به حال) شکست خورده’,” او نوشت.

این حادثه بود و نه اضطراری او اشاره کرد و بازداشت شدگان را نه یک تهدید به کارکنان.

دیاز اولین گارد به استفاده از اسپری فلفل بود گزینه های دیگر برای پراکندن وضعیت شوارتز نوشت از جمله با استفاده از یک مترجم برای گوش دادن و شرکت در گفت و گو با بازداشت شدگان است. او از کار اخراج شد کمتر از دو سال پس از این حادثه اقدام به استفاده از اسپری فلفل بر روی بازداشت شدگان قفل در سلول های خود را و پس از آن دروغ در مورد وضعیت در گزارش او, او گفت:.

“این نظر من است که نیروی مورد استفاده بر روی بازداشت شدگان به حال بیشتر به تنبیه آنها را از دستیابی به انطباق با بخشنامه,” او نوشت.

شاکی کورتز دیاز در ضمن برنده پرونده پناهندگی و منتشر شد از آدلانتو on Nov. 21, 2017. او در حال حاضر زندگی در شهرستان ونتورا, جایی که او با این نسخهها کار در یک رستوران.

او گفت که او هنوز هم کابوس در مورد این حادثه و از خواب بیدار ،

“من فکر می کنم من هرگز آن را فراموش,” او گفت:.

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>