Atlas V موشک soars از کیپ کاناورال با نیروی هوایی آژانس را طبقه بندی ماموریت

فلوریدا تودی | No comments

یک لایه جامد از ابرها معلق در هوا بیش از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه اوایل روز شنبه به نظر می رسید به دانستن است که یک Atlas V موشک نشسته در راه اندازی مجتمع 40 تا به حال مرموز حمل بار در هیئت مدیره.

بسیار شبیه امنیت ملی کفن که پنهان X-37B آژانس اهداف در مدار های کم ارتفاع ابرها به سرعت پنهان موشک 9:14 صبح صعود و به سمت شرق قوس بیش از اقیانوس اطلس است. فقط پنج دقیقه پس از پرتاب هنگامی که مرحله دوم از هم جدا ایالات داد راه اندازی به پایان رسید خود را به روز رسانی زنده از ماموریت نقاط عطف یک حرکت است که محدودیت های آنچه دشمنان می تواند به اینسو انسو جمع کردن در مورد حمل بار و قابلیت های آن است.

نیروی هوایی متعلق به فضاپیما پرواز در فضا نیروی دادن به پنج شنبه پرواز تعیین فضایی آمریکا نیروی 7 یا USSF-7. وجود دارد تنها دو X-37Bs در سرویس اما هر دو را شکسته و رکورد پس از رکورد هنگامی که آن را به در فضایی که آخرين orbited 780 روز قبل از فرود در مرکز فضایی کندی سابق فرود شاتل تسهیلات.

قادر به پرواز Atlas V یا SpaceX را فالکون 9 دوقلو X-37Bs پرواز کرده در شش مداری تست خودرو ماموریت به تاریخ.

“ارزش X-37 است که شما می توانید آن را راه اندازی, شما می توانید آزمایش و سپس شما می توانید آن را به کسانی که آزمایش به پایین به زمین” در فضا نیروی, فرمانده ژنرال جان “جی” ریموند گفت فلوریدا امروز اضافه کرد که روز یکشنبه ماموریت شامل یک سرویس جدید ماژول. “با اضافه کردن این سرویس ماژول شما افزایش ظرفیت. این اجازه می دهد تا ما برای قرار دادن آزمایش های بیشتر و جلب و حتی بیشتر سودمند از این قابلیت است.”

هنگامی که گرفتن یک استراحت بر روی زمین قابل استفاده مجدد spaceplanes ساخته شده توسط شرکت بوئینگ در حال ذخیره شده در سابق شاتل فضایی آشیانه در نزدیکی خودرو مونتاژ ساختمان. اگر قابلیت های کلی خود را به نظر می رسد مانند آنها الهام گرفتن از شاتل چرا که آنها فراموش عمودی, راه اندازی, افقی, فرود بر فولاد خوزستان و حتی مشابه طرح های رنگی.

گذشته از بحث در مورد چند مورد از این ماموریت آزمایش مانند تابش اثرات در دانه ها و مطالعات به انتقال انرژی بقیه از X-37B سفرنامه را ناشناخته باقی می ماند. به طور معمول تنها راه دانستن آن حتی به پایان رسید و ماموریت آن این است که هنگامی که صوتی کوپن سر و صدا بیش از فضای ساحل سیگنالینگ 29-پا فضاپیما بازگشت به فولاد خوزستان را به باند فرودگاه. تنها پس از این که آیا وزارت دفاع و نیروی هوایی تایید پایان برای پرواز خود را.

یکشنبه راه اندازی یکی از دو قبل از نقطه عطف بزرگ در spaceflight: بازگشت فضانوردان آمریکایی راه اندازی از خاک آمریکا.

وزیر نیروی هوایی باربارا برت گفت فلوریدا امروز X-37B راه اندازی برجسته یکی از جنبه های ایالات متحده رهبری در فضا در حالی که آینده crewed پرواز در مه 27 نمایش دیگری. شعبه خود را پشتیبانی و نظارت بر راه اندازی در سراسر کشور است.

“فضانوردان آمریکایی یکی از آنها این است که افسر نیروی هوایی و از سوی دیگر یک افسر دریایی را راه اندازی از خاک آمریکا در آمریکا کپسول در آمریکا موشک” بارت گفت: آینده پرواز میزبانی در یک SpaceX Falcon 9. “این فوق العاده بازگشت ندارم.”

وجود دارد فقط یک Space Coast راه اندازی برنامه ریزی شده در حال حاضر و پس از آن: SpaceX هشتم Starlink ماموریت در حال حاضر میله میله به 60 اینترنت ماهواره به مدار در 3:10 صبح سه شنبه. راه اندازی مجتمع 40 برگزار خواهد شد پرواز. آب و هوا برای تلاش است که انتظار می رود در 70% “برو.”

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

راه اندازی شنبه

  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • ماموریت: 60 Starlink اینترنت ماهواره
  • راه اندازی زمان: 3:10 صبح
  • راه اندازی مجتمع: 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه
  • آب و هوا: 70% “برو”

لحن به floridatoday.com/space شروع در 2 صبح سه شنبه برای یک چت زنده و پخش از راه اندازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>