وکیل رهبر جامعه آلتون ادموند اعلام کرد قصد اجرای Brevard کلانتر

فلوریدا تودی | No comments

وکیل مدافع جنایی آلتون ادموند — یکی از سازمان دهندگان از یک دادگستری تجمع به خود جلب کرد که بیش از 3000 نفر به فضا ساحل آخر هفته گذشته — شنبه اعلام کرد قصد خود را برای به چالش کشیدن Brevard County Sheriff Wayne Ivey.

ادموند 30 ساله خود-توصیف جامعه بنده رو در کاغذ بازی با Brevard County سرپرست دفتر انتخابات روز شنبه بعد از ظهر در حال تبدیل شدن به رقیب دموکرات برای شهرستان را بالا اجرای قانون کار فقط سه روز خجالتی مهلت به فایل برای مسابقه. Ivey شده بود در حال اجرا unopposed.

بیشتر: عصبانی و خسته هزاران مارس برای عدالت معترضان می گویند: “نه بیشتر.”

بیشتر: کروناویروس در شهرستان Brevard: برای آسیب پذیر در میان ما COVID-19 نشان می دهد عمیق تر و اساسی ترین نیازهای

موقعیت پرداخت بیش از $162,000 یک سال و نظارت بر عملیات در Brevard County Jail مجتمع دادگاه امنیت خدمات حیوانات و بندر کاناورال. در سال 2018 و آژانس تا به حال بودجه سالانه $134.06 میلیون.

ادموند یک فرهمند وکیل مطرح شده در فلوریدا کار کرده در بروارد از سال 2013 برای اولین بار در نظر گرفتن یک کار به عنوان دستیار مدافع پس از فارغ التحصیلی از Florida A&M کالج از قانون و عبور از نوار در اولین تلاش. محاکمه وکیل تاسیس ادموند قانون در سال 2017, نمایندگی متهمان و کسب و کار.

ادموند منتشر شد از دفتر — که پس از آن تا به حال سه وکلای اقلیت — پس از جنجال بر سر او با پوشیدن “Black Lives Matter” کراوات. او سپس خود را باز کرد ،

در گذشته ادموند مورد بحث و بررسی اعتقاد راسخ خود را در متمم دوم در حالی که تاکید بر خدمات اجتماعی روابط کار با کودکان و به عنوان یک سخنران انگیزشی.

در هفته های اخیر ادموند است صحبت کردن در مورد نیاز به پاسخگویی بیشتر در خدمات عمومی و همچنین بیشتر مدنیت و شفافیت.

ادموند پیوست و چند تن دیگر کاکائو مدنی رهبران به سازماندهی شنبه مارس برای عدالت رالی. این رویداد اصطلاح در پاسخ به مرگ جورج فلوید به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس قرار می گیرد زانو خود را بر روی گردن خود را — درو هزاران نفر از مردم و افزایش آگاهی در مورد گرگوری ادواردز سابق آمریکا در مبارزه با ارتش طبیب که در دسامبر سال 2018 پس از رویارویی با هفت اصلاحات نمایندگان در Brevard County Jail.

ادموند رود که علنا اعلام اجرا خود را برای کلانتر, اواخر این هفته.

Ivey, در حال اجرا برای یک دوره سوم بود و اولین انتخاب در سال 2012 و به دقت ساخته شده است مشخصات ملی به عنوان یک رسانه-زرنگ و دانا pro-تفنگ مامور اجرای قانون.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>