وکیل گردن کلفت را صاحب رستوران: تیراندازی شد ‘موجه’

لدگر | No comments

گرتا قهوه ای-قلدر مالک مشترک از محبوب جکسون رستوران قلدر را توجیه بود در اثر تیراندازی یک مرد در خارج از یک مغازه مشروب فروشی و او صاحب در جکسون, وکیل او گفت:.

وکیل ترنت واکر گفت: ای پهلوان پنبه بسته شده بود او را مشروب فروشی در Medgar Evers بلوار و آماده به ترک شب آوریل 24 هنگامی که تیراندازی رخ داده است. او ظاهرا بدست به وسیله نقلیه خود را و نزدیک شد 65 ساله لری لی.

واکر گفت: این امر می تواند معقول و منطقی به فرض مشتری خود را در ترس برای ایمنی خود را.

“من فکر می کنم هر فرد معقول و منطقی احساس خواهد شد این تیراندازی بود موجه” واکر روز دوشنبه گفت:.

Hinds شهرستان دادستان منطقه جودی اونز روز دوشنبه گفت که دفتر او ندارد جزئیات کامل بر روی آنچه که منجر به تیراندازی. او گفت: وجود دارد یک پیشنهاد ایستاده به قهوه ای قلدر و وکیل او به در آمده و با ارائه جزئیات قبل از این مورد ارائه شده به هیات منصفه اما آنها این پیشنهاد را پذیرفته.

“ما هنوز در تلاش برای تعیین چه اتفاقی افتاد” اونز گفت. بیشتر اطلاعات ما بهتر است.”

اما اونز گفت: وجود هر گونه شواهد برای حمایت از آن تلاش برای rob Brown-قلدر.

منطقه مترو: رستوران است که رستوران ها باز هستند و برای ناهار خوردن در جکسون مترو ؟

اونز گفت: Jackson Police Department هنوز تحقیق در مورد تیراندازی نیست و ارائه پرونده به دفتر او نشده است. JPD نیست بحث در مورد بسیاری از جزئیات این پرونده در حال بررسی است.

واکر گفت: او احساس می کند راحت شواهد نشان می دهد قهوه ای-قلدر عمل منطقی.

جکسون پلیس گفت: Lee کشته شد چندین بار در آوریل 24 بعد از 10 p. m. شواهدی وجود دارد سلاح ها از کار اخراج شدند از قهوه ای-قلدر خودرو.

قهوه ای-قلدر بود و بعد متهم به قتل است. او منتشر شد از ریموند بازداشتگاه در 100.000 دلار اوراق قرضه با توجه به سروان. Tyree جونز با Hinds شهرستان کلانتر دفتر.

در اوایل ماه مه قهوه ای-قلدر بود و علاوه بر این متهم با درایو توسط تیراندازی. او داده شد 100.000 دلار اوراق قرضه در که شارژ.

واکر گفت: اتهام شد بر اساس قهوه ای-قلدر بودن در وسیله نقلیه خود را زمانی که تیراندازی رخ داده است. او گفت: این یک سنتی درایو توسط تیراندازی مورد. او گفت که پلیس ممکن است در تلاش برای گرفتن یک دوم گاز در اپل با اضافه کردن درایو توسط تیراندازی شارژ.

قهوه ای-قلدر و همسرش, Tyrone قلدر خود را جشن غذای روح رستوران در لیوینگستون جاده در جکسون. در سال 2016 قلدر رستوران نامگذاری شد یکی در امریکا کلاسیک توسط جیمز ریش پایه و اساس است.

پس از قهوه ای-قلدر است که در پیوند وجود دارد هیچ دلیلی برای یک جلسه مقدماتی واکر گفت.

گام بعدی در این روند خواهد آمد که JPD در قالب آن بررسی و ارائه پرونده به دا ، پس از آن دا را تصمیم گیری در ارائه پرونده به یک هیئت منصفه برای تصمیم گیری که آیا به متهم قهوه ای-قلدر در اتهامات عنوان شده علیه.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>