وکیل می دهد به روز رسانی در Turpin بچه ها می گوید آنها در حال انجام و با وجود بیماری همه گیر کوروناویروس

مایدزرت | No comments

این Turpin خواهر و برادر را صرف بیشتر از زندگی خود را در داخل خانه و اجتناب از افراد دیگر و این کمک کرده است تا آنها را به مقابله طول coronavirus بیماری همه گیر.

مانند بسیاری از کالیفرنیا آنها در حال گرفتن اقدامات احتیاطی مانند پوشش چهره خود را و ماندن در داخل آنها به عنوان تمرکز بر روی زندگی خود را در طول بیماری همه گیر است که بیمار بیش از 1100 Riverside County ساکنان.

“COVID-19 باعث می شود آن را به چالش کشیدن اما آنها در مدرسه و فقط زندگی عادی زندگی” جک Osborn بزرگسالان خواهر و برادر’ وکیل گفت: خورشید صحرا پنج شنبه. “آنها بزرگ شده نه بیرون رفتن. آن را عجیب و غریب برای آنها در حال حاضر, اما این چیزی است که آنها انجام می دهند با OK.”

این خواهر و برادر بالغ هنوز هم زندگی می کنند در مکان های سراسر جنوب کالیفرنیا به عنوان آنها را جذب به سبک زندگی سنتی پس از سال ها از سوء استفاده و حبس در دست پدر و مادر خود را که محکوم شدند یک سال پیش به زندگی در زندان است.

اطلاعات کمی در مورد شش خواهر و برادر جوان تر شده است افشا می شود چرا که آنها افراد زیر سن قانونی.

دیوید و لوئیس Turpin التماس گناه در ماه فوریه 2019 در پرریس مورد که موجب خشم و جلب توجه در سراسر جهان است.

این زوج دستگیر شد, در ماه ژانویه سال 2018 به ظن سوء استفاده و شکنجه خود را 13 کودکانی که تحمل سال از گرسنگی ضرب و شتم و اسارت. سوء استفاده به قدری بد بود که خواهر و برادر طولانی مدت رنج می برند معلول که شامل توقف رشد.

آنها نجات داده شدند که یکی از بچه های 17 ساله دختر بچه فرار کرد و پس از دو سال برنامه ریزی و به نام مقامات با استفاده از یک تلفن همراه او را از پدر و مادر خود را.

با توجه به یک نفر مقاله منتشر شده در این هفته شهرستان ریورساید معاون دادستان منطقه کوین Beecham گفت: چند خواهر و برادر دانست و در مورد نقشه فرار بود که حداقل یک دوم تلاش برای فرار.

گردش عکس ها نشان می دهد جمع خانواده در لاس وگاس پس داود و لوئیس Turpin می تواند خود را تجدید عروسی پاکستان و به نظر می رسد این خواهر و برادر را فراموش کرده هرگز تجربه.

“آنها می دانستند که وجود دارد این محل به نام Vegas, و آن را یکی از بار خوشحال است که آنها تا به حال در زندگی خود را به طوری که آنها مانند “ما باید برای رسیدن به وگاس'” Beecham به مردم گفت.

آنها در تماس با یک شرکت تاکسی برای سوار شدن اما فرار تلاش شکست خورده است چرا که آنها نمی دانند که در آن راننده باید آنها را انتخاب و یا دقیقا همان جایی که آنها می خواستند برای رفتن.

دادستان منطقه سخنگوی جان هال تایید Beecham ساخته اظهارات اما گفت که دفتر او نمی دهید بیشتر است.

خواهر و برادر جوان تر گزارش شده است به تصویب رسید اما Osborn گفت: آنهایی که مسن تر هستند “به خوبی انجام می دهند. همه آنها تقریبا به طور مستقل زندگی.”

آنها به دست آمده و یا در حال کار بر روی تامین امنیت خود را توسعه آموزش عمومی درجه در حالی که با استفاده از حمل و نقل عمومی و یا دوچرخه برای به دست آوردن.

Osborn گفت: برخی علاقه مند به تدریس و یا مهندسی و یکی از خواهران و برادران فارغ التحصیل کالج و جمع کردن یک حرفه ای به عنوان یک رشته پزشکی تکنسین.

“این یک تجربه کاملا جدید است که به مشتری. آن را ترسناک بسیاری از زمان, اما به طور کامل لذت بخش,” او گفت:.

بزرگترین تجربه از سال گذشته بوده است و تعامل در جامعه خود و توسعه دوستی به عنوان آنها سعی کنید به حرکت می کند از غم انگیز خود را تجربه.

“آنها نمی خواهند تجربه خود آنها را از طریق رفت به عنوان کودکان به تعریف آنها” Osborn گفت. “آنها می خواهند مردم را به می دانم که آنها در حال عادی جوان سالم انجام آنچه هر کس دیگری در حال انجام است در خارج وجود دارد.”

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>