وکلای انفجار مدیسون Co. وکیل به صورت آنلاین ارسال بیش از جورج فلوید مرگ معترضان

لدگر | No comments

یک گروه متنوع از وکلای مدافع مرکزی می سی سی پی ارسال نامه ای به Madison County تعقیب وکیل پاملا Hancock انتقاد از او را برای پست های رسانه های اجتماعی پس از روز یادبود مرگ جورج فلوید, سیاه آن-مینیاپولیس افسران پلیس.

در اوایل ماه ژوئن پاملا “Pammi” هنکاک گفت: در حال حاضر حذف Facebook پاسخ که او تنها می تواند امید مرگبار فشار COVID-19 در شورش. او بعدها گفت که او فقط شوخی بود و معنی نیست که او می خواست هر کسی به مرگ است.

هنکاک پست جلب خشم در رسانه های اجتماعی. یک دیدگاه Monique هریسون هندرسون گفت: “این زن باعث می شود تصمیم گیری در مورد که مردم سیاه و سفید برای محاکمه. کلمات او مهم است. مردم نباید آرزوی مرگ کسی. اما ما در حال صحبت کردن در مورد موارد دیگر در اینجا. ما در حال صحبت کردن در مورد این.”

گلبرگ اعتراض: تماس برای گلبرگ شهردار برای استعفا پست های رسانه های اجتماعی.

در حال حاضر یک گروه از 35 وکیل از جمله سابق رژیم صهیونیستی. رونی Musgrove تنیس کشتار Harvey, Neely کارلتون لیون و والتر Boone, امضا نامه ای سرگشاده دوشنبه منتشر شد با ابراز نگرانی از هنکاک پست.

“همه ما باور داریم نظرات خود را در اشتباه بودند” بون گفت.

بون گفت: گسترده گروهی از وکلای امید هنکاک را در نگاه او نظرات خود و انجام یک شیرجه عمیق به دفتر او به اطمینان حاصل شود همه مردم با عدالت رفتار شود. او گفت مهم است که به بحث در مورد مسائل رفت و برگشت آنها را زیر فرش یا نظر نیست.

هنکاک روز دوشنبه گفت که او باید یک پاسخ رسمی به این نامه توسط چهار شنبه.

این نامه گفت: “تا به امروز بیش از 35,000 Mississippians باید زده شده با کشنده علاج بیماری کروناویروس و متاسفانه خانواده ها در سراسر کشور در حال عزاداری مرگ نابهنگام از بیش از 1 ، 200 عزیزان. نه coronavirus و نه مرگ جورج فلوید و در نتیجه تظاهرات و شورش است یک شوخی است.

وکیل گفت: حتی اگر هنکاک نظرات در نظر گرفته شده به عنوان یک “ضعیف” اعدام شوخی کرده بودند و نژادی undertones و بالقوه تعصب است که پیدا کردن آنها غیر قابل قبول به خصوص در یک مکان رسمی.

بیشتر: می سی سی پی انتخابات کمیسیون رسانه های اجتماعی اظهار نظر در مورد رای دهندگان سیاه باعث داد و بیداد

“ما همه اشتباه می کنند و می گویند چیزهایی که ما آرزو می کنم که ما هرگز گفت: کلمات مهم” نامه است. “سخنان ما مقامات دولتی به خصوص ما دادستان ماده بیشتر است. دادستان ها بیش از هر کسی در سیستم عدالت کیفری باید صحبت می کنند و عمل می کنند بی طرفانه نسبت به همه ما به عنوان مورد نیاز توسط دولت فدرال و قانون اساسی.”

وکیل گفت باید وجود داشته باشد هیچ اشاره ای به دادستان حمل هر نژادی عناد یا تعصب در کار خود را و است که چرا هنکاک رسانه های اجتماعی ارسال شد و پس از آسیب رساندن به اعتبار حرفه ای و سیستم عدالت کیفری.

وکیل گفت که بیش از 40 ، 000 شهروندان از رنگ اقامت در مدیسون کانتی. و برخی از مردم از رنگ را قبل از عدالت دادگاه یا دادگاه شهرستان که در آن Hancock prosecutes موارد است.

“در این لحظه از ملی گرایی به نژادپرستی سیستماتیک در کشور ما منتظریم تا شما را به انجام یک شبیه خود را نگاه کنید و نظرات خود نقش ویژه ای در سیستم عدالت کیفری” این وکیل مدافع گفت. “شما این فرصت منحصر به فرد به بالاتر از خود را ‘ضعیف’ اعدام شوخی و تفاوت مثبت برای همه مردم مدیسون کانتی. ما امیدواریم که شما تصمیم به انجام این کار است.”

این داستان ممکن است به روز رسانی.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>