وکلای مبارزه اتهامات در زمان سابق النهار افسران پلیس

لدگر | No comments

وکلای دفاع روز پنجشنبه گفت که آنها را در مبارزه با اختلاس اتهامات عنوان شده علیه برخی از زمان و یا سابق افسران پلیس در النهار می سی سی پی.

فدرال کیفرخواست چهار نفر unsealed جمعه همان روز که هر یک به نظر می رسد قبل از یک قاضی, قاضی و التماس کرد گناه نیست. آنها در اوراق قرضه منتشر شد.

اسناد دادگاه نشان می دهد نصف النهار اداره پلیس سروان. James F. “جی” Arrington, 62, مجرم شناخته شد در دو فقره سرقت و اختلاس بیش از $22,000 طول سال 2016 و 2017.

“ما نمی هر گونه پایه و اساس به این باور است که وجود دارد هر گونه دقت در اتهامات از رفتار مجرمانه” یکی از Arrington وکلای گرگ مالت گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه. “او تا به حال محترم حرفه ای در اداره پلیس است.”

آرینگتون در پزشکی ترک مالت گفت.

سابق Sgt. Dareall D. Thompson یک افسر قبلی از سال برای نصف النهار اداره پلیس خود را وکیل جو Hollomon گفت: در یک مصاحبه جداگانه.

تامپسون, 41, مجرم شناخته شد در دو فقره سرقت و اختلاس بیش از 14000 دلار بین ماه های اکتبر تا سپتامبر 2016 و 2018.

“من مشتاقانه منتظر برای ایجاد آن وجود دارد مطلقا هیچ تخلف در مشتری من بخش” Hollomon گفت.

Hollomon گفت: او قصد دارد برای اشاره به “مشکلات عمده” با شهر النهار رکورد نگه داشتن.

Hollomon گفت تامپسون متوقف شد از اداره پلیس نزدیک به یک سال پیش است و انتظار خدمات مدنی شنوایی او به عنوان تجدید نظر در این تصمیم. تامپسون در ادامه به کار به عنوان یک مامور امنیتی را برای نصف النهار مدارس.

افسر Tenesia A. Evans, 37, مجرم شناخته شد در یک تعداد از سرقت و اختلاس از $5,779 بین ماه های اکتبر تا سپتامبر 2017 و 2018. سوابق دادگاه لیست نبود یک وکیل برای ایوانز.

افسر سابق اریکا L. Harmon, 51, بود تحت تعقیب در یک تعداد از سرقت و اختلاس از $5,073 بین سالهای 2018 و 2019. AP چپ یک پیام برای هارمون وکیل مدافع در روز پنج شنبه.

هر فعلی یا سابق افسران چهره مجازات حداکثر 10 سال زندان و جریمه نقدی از 250.000 دلار برای سرقت از آژانس دریافت بودجه فدرال با توجه به انتشار اخبار از ایالات متحده وکیل مایک هرست. محاکمات در حال برنامه ریزی برای شروع ژوئن 8 برای Thompson, ژوئن 22 برای Arrington و هارمون و جولای 6 برای ایوانز قبل از هر یک متفاوت قاضی فدرال.

این کیفرخواست صادر شد Nov. 6 اما مخفی باقی مانده تا زمانی که آنها بدون سیل داشتند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>