بهمن در نزدیکی پالم اسپرینگز ، تصویری را نشان می دهد نجات در سن جکینتو کوه

مایدزرت | No comments

رودخانه کوه واحد امداد و نجات و کلانترها هوانوردی واحد (STAR-9) نجات دو نفر از بهمن در شمال این صورت از سن جکینتو کوه در روز جمعه.

با یک موج گرمای شدید است که رانده درجه حرارت به سه رقمی سست و برف از شمال از دامنه کوه شروع به ذوب شدن و ایجاد بهمن که آبشار را از طریق سنگ مانند یک رودخانه است.

دو کوهنورد بودند و تلاش برای پیاده روی, برف, نهر, دره عمیق و باریک, با توجه به گزارش در این حادثه در RMRU سایت. این کوهنورد را آغاز کرده بود صعود خود را در اطراف ظهر و کمی پس از 3 بعد از ظهر بالا شدند حدود 7000 پا — آنها نه می تواند حرکت به بالا یا پایین دره عمیق و باریک با توجه به چند بهمن است که آبشاری به پایین در اطراف آنها از کریستن اوج و سن جکینتو اوج funneling به chokepoint.

این کوهنورد که اسامی آنان اعلام نشده هنوز خدمات تلفن همراه زمانی که آنها خود را گیر کرده و قادر به گزارش که آنها صدمه نمی شد اما قادر به حرکت می کند.

Idyllwild: معاونین کلانتر برای حفظ ‘چشم نزدیک’; بدون گردشگران اجازه مقامات می گویند

آب و هوا: حرارت بیش از حد هشدار صادر شده به عنوان درجه حرارت به 100

سنگین و کولاک که تحت پوشش این کوه قله در اوایل ماه آوریل به علاوه سست برف مرطوب و rockfall منجر به پیاده روی شرایط آن است که کمتر از ایده آل RMRU گزارش اعلام کرد.

ستاره-9 هلیکوپتر فرود در نزدیکی یک ابزار ایستگاه و تایید کرد که شرایط مساعد شد برای انجام یک شناور مرحله نجات است.

خلبان مانی رومرو و ویژگی های پرواز, افسر, مایکل Chevalier پرواز امدادگران بلیک داگلاس و تایلر Sibley به سنگ بقوم حدود 50 متری زیر کوهنورد.

داگلاس و Sibley اعزام شدند و به بررسی کوهنورد’ شرایط و کمک به آنها را به هلیکوپتر. هیچ کس صدمه شد.

سن جکینتو کوه گسترش حدود 30 کیلومتر از سان برناردینو کوه جنوب شرقی به سانتا رزا کوه. بلندترین قله در محدوده سن جکینتو قله بالا می رود که 10,834 ،

RMRU توصیه می کند هر کسی با استفاده از مسیرهای پیاده روی به استفاده از احتیاط شدید برف همچنان ذوب در کوه.

اندرو جان یک خبرنگار برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>