B-نوار-H در مرتع پرورش احشام باشگاه: غرب زندگی آسان در 10 مایلی از پالم اسپرینگز

مایدزرت | No comments

“در صورت شما پرواز ما در مرتع پرورش احشام wagon شما را انتخاب کنید تا در پالم اسپرینگز فرودگاه.” دوست داشتنی ارائه ای از یک استیشن واگن سوار از فرودگاه برای کسانی که تصمیم به پرواز به جای درایو به پایان رسید تبلیغات برای B-نوار-H در مرتع پرورش احشام دو روز “آشنا می شود پیشنهاد برای اعضای آینده نگر” در سال 1958.

تمام امکانات تفریحی از این باشگاه شد و در دسترس برای لذت بردن.

“مهمانان در هوای آزاد, استیک سرخ لذت بردن از واقعی غربی نوازی در اجتماعی ساعت و تعریف پانچ کاسه به دنبال یک شام مجلل در طلایی زین اتاق.” یک نوشیدنی قوی می توان در نام تجاری آهن نوار کوکتل.

برای رزرو یک نفر می تواند تماس و یا ارسال به صندوق پستی فعال پالم اسپرینگز. البته!

آگهی ادامه دارد و بیشتر به ارائه بیش از فقط یک استیشن واگن سوار از فرودگاه.

“در اینجا این است که داستان عاشقانه, غرق در افسانه های قدیمی در غرب است. لذت یک تعطیلات در سرزمین آفتاب در حال یک تجربه فراموش نشدنی لذت بردن. تنبل آسمان آبی از شما دعوت به شرکت در یک انتخاب از تنوع بی پایان از تفریح و سرگرمی…گلف رانندگی محدوده قرار دادن رنگ سبز, تنیس, بدمینتون, شنا, پینگ پنگ, مربع, رقص, افسار, مسیرهای پیاده روی, شافل, زمين بازي, سرگرمی.

“هنگامی که شما به دور از ملالت معمول از شهر خانه; هنگامی که شما به دنبال فرار از لرز از آب و هوای زمستانی; هنگامی که شما به دنبال فعال انحراف یا واقعی استراحت و تمدد اعصاب در جهان کامل ترین زمستان آب و هوای شما را پیدا خواهد کرد خود را آرزو برآورده در B-نوار-H در مرتع پرورش احشام ، واقع در معتبر فضای واقعی غرب تگزاس همراه با آسایش از بهترین هتل متروپولیتن.”

B-نوار-H تگزاس واقع شده بود 10 مایل از پالم اسپرینگز آسان استیشن واگن سوار, قاب های با شکوه کوه برف دربسته در محیط از طریق یک گستره وسیعی از نورد شن و ماسه تپه های شنی درمنه و کاکتوس.

آغاز شده در طول رکود بزرگ B-نوار-H در مرتع پرورش احشام بود به نام Hollywood mogul Lucienne هوبارد و پسرش در قانون چارلز بندر. مردان خریداری زمین از جنوب اقیانوس آرام شرکت زمین در سال 1927 و شروع به ترویج داغ معدنی چشمه به زودی تبدیل شدن به یک دعوت نامه-فقط رفت و آمد مکرر.

“اجازه دهید وجود داشته باشد هیچ دو غریبه در میان این دیوارها” بود و شعار B-نوار-H و چارلز بندر خوش مشرب اصلی مدیر. “غیر رسمی در مرتع پرورش احشام زندگی تاکید کرد. مهمانان ساکن در خانه لوکس تزئین شده در شخص سبک و احاطه شده توسط سبز رنگ چمن متری. در مرتع پرورش احشام در تاریخ بیشه و مهمانان ممکن است با انتخاب این میوه از درختان. وجود یک استخر شنا, فیلتر, روشن, سرد, بهار که می آید به طور مستقیم از کوه. یک زمین تنیس متصل به استخر و وجود بدمینتون و دست و پا زدن تنیس و همچنین میزهای بیلیارد و دیگر وسایل تفریح برای مهمانان. ساختمان اصلی دارای یک اتاق نشیمن با یک بسیار زیاد شومینه. کوچکتر اتاق پیانو و میز کارت.”

و البته به سبک غربی نوار کوکتل.

اسب شدند نرخ روزانه و مهمان می تواند سوار شدن بار به عنوان بسیاری از آنها خواست در طول روز. “تمام روز سواری برنامه ریزی شده و اغلب وجود دارد یک پیک نیک یک بار در هفته به برخی از نزدیک منظره, نقطه, وقتی آشپز و همراهان او را کبابی استیک و رک بره بخار صفحات غذای مرکب از گوشت وارد سیب زمینی enchiladas و قطعه بزرگ از پای سیب برای برآوردن گرسنه اشتهای پس سریع چهار نعل از صحرا. گاوچران راهنماهای نیز گنجانده شده بدون پرداخت هزینه اضافی. در مهتاب شب وجود دارد شب و اغلب مهمانان ترتیب حزب کوچک سواری جالب مقصد.”

در مارس 1939 یک خبرنگار از پیتسبورگ خورشید-تلگراف گزارش “…این است که نوشته شده از ما موقت ستاد ب-نوار-H در مرتع پرورش احشام. من در حال حاضر آغاز شده است به منظور از Pamperers تاسیس در اینجا یک فصل یا بیشتر پیش توسط ناشر M. لینکلن شوستر. کد Pamperers هرگز فراموش امروز آنچه می تواند انجام شود فردا — و مورد علاقه ضرب المثل است: “خوب به من بده تا فردا — و من به شما یک قطعی شاید.’ وجود تنبلی در هوا. والت دیزنی که فقط چپ شد و در نهایت متقاعد به سوار یک اسب … دستور روز کامل است عدم فعالیت —چیزی است که من نمی پیدا کردن بسیار دشوار است به سقوط در با است.”

در سال 1940 تنبل جو از مزرعه خریداری شد توسط جی one green planet برای $42,000. One green planet شد یک تاجر برجسته و کارآفرین است. مزرعه را تبدیل به مرکز بالا در جامعه فعالیت و کویر سرگرمی در طول دهه آینده.

در ژانویه 1946 به ورزشگاه آزاد بود اما یک مجموعه در نظر گرفته شد تا در درب با تمام درآمد حاصل از رفتن به پالم اسپرینگز بیمارستان صندوق. این باشگاه ورزشی ویژه جارو پولو مسابقات دختران تخم مرغ, مسابقه, موسیقی برای کودکان, صندلی, بی زین و زین مسابقه برنده تمام پولها گوساله roping تازه گوساله توقف خطر مسابقه نجات نژادها و بل گوساله roping.

غربی رقص بودند هفتگی امر است. “Caller” مرد مریل هدایت مهمانان از طریق لرز از ویرجینیا حلقه اسپانیایی والس و “نگاهی زیرچشمی نگاه کردن” یک مورد علاقه در میان رقص مربع جانبازان.

در اواسط دهه آینده از تگزاس اعلام کرد یک مدیر جدید برای این افسانه رفت و آمد مکرر “بیل تیلور گرفته بر کمر واگذار توسط الکساندر Nord.” Nord بود به اختصاص زمان خود را به کار تبلیغاتی در فروش زمین در تازه افتتاح B-نوار-H تگزاس آمریکا. “تیلور برنامه های بزرگ برای افزایش محبوبیت این رفت و آمد مکرر. هفتگی رایگان رقص و jamborees برگزار می شود درست به سبک غربی ادامه خواهد داد به یک ویژگی و بعد از آن در این فصل این است که برنامه ریزی برای از سرگیری رابطه جنسی در یک استخر کباب برقرار Nord ثابت کرد که چنین نقشه کشی کارت در فصل گذشته.”

اما قرعه کشی شد تبدیل شدن به کمتر قانع کننده است. هالیوود جمعیت اشاره کرد Pamperers مانند باب امید, داریل Zanuck و بینگ کرازبی منتقل شرق به پالم اسپرینگز. (یک استثنا بود, Mary Pickford ساخته شده است که یک خانه بزرگ در تگزاس در سال 1948 که او بعدها کمک به سربازان جنگ های خارجی برای پست خود 1534.)

1955 وجود دارد صاحبان جدید که باز سالن به گروه های محلی برای جلسات بدون هیچ اتهام و بزرگ سالن رقص در دسترس به جامعه است. مهمان اعضا ارائه شد به “انتخاب” ساکنان منطقه که تحت عنوان استفاده از امکانات این معنی بیشتر نوار بلکه قرار دادن رنگ سبز و “grassed و سایهدار منطقه پیک نیک” در هیچ هزینه. وجود دارد حداقل هزینه برای استفاده از استخر و اصطبل. پس از آن صاحبان ادامه خواهد داد و تاکید بر خانه تعداد زیادی برای فروش و نه از جذبه مهمان در مرتع پرورش احشام.

تبلیغات در حال حاضر آغاز شده و با “درایو از امروز!” ارائه تنها 138 تعداد زیادی “هر… جبهه گسترده ای در خیابان و خدمت خواهد شد با عرضه نامحدود سالم آب معدنی لوله کشی به طور مستقیم از مزرعه چاه. ثروت است و نه یک شرط مالکیت خانه در B-نوار-H تگزاس آمریکا.” قیمت به عنوان کم به عنوان $1,295.00 با “شرایط آسان.” احتمالا مشتریان سوار در خود ایستگاه واگن و از طریق چشمگیر اصلی دروازه.

اما اصلی در مرتع پرورش احشام به عنوان شرح داده شده توسط خبرنگار پیتسبورگ کاغذ هنوز هم آغشته زرق و برق را به چشم انداز. “شخصیت های جالب و…چارلز و پل بندر که خود این B-نوار-H در مرتع پرورش احشام با همکاری تولید کننده لوسین هوبارد. چارلز یک بار newspaperman … آمد از این راه… سقوط در عشق با کویر tableland در انگشتان پا از کوه ها و خرید های بزرگ در امتداد. او حفر کردن تلاش بی وقفه برای ماه تا آب gurgled—و پس از آن ایجاد کرده است آسمانی واحه است که lures های مردم از سراسر جهان—در میان گذشته و حال مهمان شده John J. Raskob (سازنده ساختمان امپایر استیت) Joan Crawford, the Marx brothers, …Tyrone Power, داریل Zanuck, Marlene Dietrich, وندی باری …رابرت تیلور النور پاول و دیگران است.”

لذت های ساده از یک غربی رفت و آمد مکرر و آرامش بخش در آب و هوای زمستان خوب شده بود به اندازه کافی برای چند دهه به فریب نامی مهمانان به درایو در از هالیوود و قطعات بیشتر پرت. که در سال 1939 روزنامه اطلاعیه به پایان رسید “را به عنوان این است که نوشته شده و استیشن واگن است که شروع کردن به بهانه نیم دوجین شرق در میان آنها است که نمایشنامه نویس ماس هارت.” هارت آشکارا تصمیم گرفته بود به پرواز به جای درایو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>