پشت در کسب و کار: آرایشگاه مو, سالن بازگشایی در می سی سی پی در میان coronavirus همه گیر

لدگر | No comments

“خجسته و بزرگ” به عقب باز, خانوادگی, آرایشگاه صاحب مایک زمین روز دوشنبه گفت:.

“این احساس جهنم بسته می شود این آخر هفته گفت:” زمین از مدیسون که به گفته منتقدان از کسب و کارهای کوچک نمی شود مجاز به بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر.

برای تقریبا هشت هفته آرایشگاه و سالن مو در میان کسب و کار بسته چون از دولت و شهر بخشنامه ها اما بیشتر قادر به بازگشایی دوشنبه پس از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز در روز جمعه خود را برداشته به منظور نگه داشتن آنها را بسته است.

اما آرایشگاه و سالن مو باید به دنبال محدودیت. خدمات توسط قرار ملاقات فقط صندلی باید حداقل 6 فوت از هم جدا کارکنان و مشتریان باید پوشیدن ماسک صورت و هر کس به غربالگری ویروس علائم. مشتریان باید صبر کنید در وسایل نقلیه خارج تا سبک را برای آنها آماده هستند.

شهردار: Jackson مغازه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی با محدودیت شروع Apr 15

در شهر جکسون شهردار چکو Antar لومومبا گفت: هفته گذشته خود را به منظور نگه داشتن برخی از کسب و کار بسته خواهد منقضی جمعه. لومومبا را سخنگوی Candice کول گفت: آرایشگری و سالن مو خواهد بود قادر به بازگشایی جمعه.

برخی از شهرستانها از جمله جکسون و Hattiesburg تا به حال دستورات سختگیرانه تر در جای خود از آن صادر شده توسط فرماندار. بیش از آخر هفته هتیزبرگ شهردار توبی بارکر اعلام کرد که آرایشگاه, سالن و ورزشگاه نیز می تواند باز دوشنبه.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

جری وارن Buckalew از جیمز Jacobs در سالن مروارید گفت: در Facebook ارسال آنها بازگشایی سه شنبه. بسیاری از آرایشگاه و سالن مو به طور معمول در روزهای دوشنبه بسته است زیرا آنها در حال باز کردن در روزهای شنبه.

مو در می سی سی پی: آرایشگران به قطع دوباره در می سی سی پی به عنوان ویروس قوانین شل

“هستند بسیاری از مقررات” Buckalew گفت. “ما بیش از 300 ساعت در کنترل بیماری بنابراین ما خواهید بود به انجام همه چیز ممکن است برای حفظ همه ما امن است! من کار کردن بیشتر ساعت ها و روزها به هر کس به دنبال بهترین خود را.”

چاک کلی صاحب چاک کلی سالن آبگرم در گولفپرت گفت: از طریق تلفن و دوشنبه آن را یک مصیبت بسته بودن تقریبا هشت هفته اما او گفت: پوشش نقره ای بوده چقدر مردم گفت که آنها از دست رفته خود را آرایشگران و سبک است.

“من را لذت بخش می دانیم چقدر مهم ما به مردم اعتماد به نفس کند.”

کلی گفت: او 20 کارکنان و 5000 فوت مربع از فضای که اجازه خواهد داد که او را به راحتی ملاقات فاصله مورد نیاز است.

کلی گفت: آنها به صدها نفر از مشتریان به برنامه قرار ملاقات. او گفت: کسانی که در معرض خطر در نظر گرفته با توجه به عوامل بهداشتی یا سن داشته باشند و تصمیم گرفتند به برنامه قرار ملاقات بلافاصله.

رابرت گاینس صاحب لکلند باربر و سبک در فلووود گفت: هر کس در کسب و کار خود را هیجان زده است به بازگشت به کار. Gaines گفت: ما تدابیر خاصی در محل برای اطمینان از مشتریان ایمن ماندن.

Gaines گفت که او معتقد است باربر مغازه ها و سالن مو باید در نظر ضروری کسب و کار به دلیل نقش آنها در جامعه است.

Noggins سالن در ریجلند نیز رسیدن به مشتریان از طریق متون تماس های تلفنی و ایمیل برای تایید انتصاب.

“برای کسانی که هنوز به کتاب ما جای شما لطفا درک شده اند وجود دارد هزاران نفر از مشتریان اقدام به کتاب در این زمان” Noggins گفت: در Facebook post.

Noggins است یادآوری به مشتریان که آنها باید با پوشیدن ماسک و باید آورد مهمانان با آنها به قرار ملاقات.

“ما سبک نیز با پوشیدن ماسک و دستکش و اقامت به طور کامل بررسی و نگه داشتن مشتریان مناسب جدا از دیگران در طول خدمات” Noggins گفت.

این داستان به روز شده است پس برای اولین بار منتشر شده نشان می دهد که جکسون اجازه خواهد داد که سالن و آرایشگاه به بازگشایی در روز جمعه.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>