طاس عقاب تخم گذاشته در خرس بزرگ ممکن است تخم

مایدزرت | No comments

عقاب طاس جفت جکی و سایه که گذاشته دو تخم مرغ در ماه ژانویه در نزدیکی دریاچه خرس بزرگ هنوز هم در حال انتظار برای تخم مرغ های خود را به تخم. اما پیش بینی دوره جوجه ریزی تخم مرغ ها را تصویب کرده است و آنها ممکن است هرگز انجام این کار با توجه به جنگل مقامات.

ایالات متحده در روز جمعه خدمات جنگل سان برناردینو ارسال شده در Facebook به اشتراک گذاشتن به روز رسانی.

“ما در روز 44 و 41 روز پس از تخم مرغ گذاشته شد. آنها به طور معمول تخم بین 35-38 روز” از Facebook پست اشاره کرد. “پنجره موفق کشی بسته است.”

جنگل مقامات اعلام کرده اند که تعدادی از عوامل است که می تواند منجر به یک لانه شکست. تخم مرغ ممکن است شده اند بارور درستی یا جنین می کرده اند با توجه به آب و هوا و شرایط زیست محیطی.

جوجه ها می تواند همچنین ناموفق در شکستن پوسته خود. شده است وجود دارد بدون قطعی پیپ یک کرک که اشکال در پوسته از جوجه poking یک سوراخ در هر کدام از تخم مرغ گفت: مقامات.

بیشتر: عقاب طاس در Coachella Valley? یک خال خال شد در Sunnylands

بیشتر: جشن کویر در بلوم در Coachella Valley Wildflower جشنواره

از آنجا که تخم مرغ گذاشته شد و هزاران نفر از مردم به تماشای این لانه ها در هر روز در یک جریان زنده و تصویری توسط دوستان خرس بزرگ دره. اگر چه تخم مرغ ممکن است تخم بینندگان در ادامه به تماشای جریان زندگی و به اشتراک گذاری نظرات خود را در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

“گاهی اوقات مادر طبیعت می تواند خشن و نا امید با ما انسان امیدوار است گفت:” ایالات متحده خدمات جنگل Facebook post. “گرفتن یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره این طاس عقاب جفت شده است یک درمان واقعی است.”

اعتقاد بر این است که این جفت ارز را ادامه خواهد داد تمایل خود را به تخم مرغ و جوجه کشی آنها برای 10 روز. آنها نیز شروع به ترک تخم مرغ تنهایی برای مدت زمان.

در حالی که مراقبت از تخم مرغ می تواند هدفمند توسط کلاغ سیاه یا جکی و سایه ممکن است در نهایت مصرف تخم مرغ اگر آنها استراحت در لانه, مقامات گفت.

سال گذشته جکی و سایه با موفقیت تخم دو تخم مرغ است. تنها یک سیمبا جان سالم به در برده و پس از شرایط سخت زمستان. با توجه به عقاب قوی داشتن وفاداری خود را به سایت های تودرتو این جفت ارز انتظار می رود به بازگشت و لانه در همان محل در فصل آینده.

Amaray Alvarez یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است به او در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>