عقاب طاس در Coachella Valley? یک خال خال شد در Sunnylands

مایدزرت | No comments

رانچو مایراج شناخته شده به عنوان رئیس جمهور’ زمین بازی غنی تاریخ سیاسی.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما برای اولین بار در بازدید از این شهرستان در سال 2013 و یک دیدار آینده برنامه ریزی شده است توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه. 19. اما قبل از اینکه تهمت می تواند راه خود را به دره های مختلف نماد آمریکایی دیده شد حلق آویز در اطراف شهر.

در فوریه. 8 بازدید کنندگان در Sunnylands مرکز و باغ قبلا آننبرگ املاک, کشف یک طاس عقاب در اموال.

در حالی که از دیدن طاس عقاب در محل است که برای اولین بار در Sunnylands پرنده رؤیت غیر معمول نیست برای محل. پیاده روی پرنده با یک متخصص در حال صورت هفتگی برگزار می شود و مرکز خانه را به بیش از 70 گونه گیاهی ساخت آن را یک محیط متنوع برای حیات وحش است.

“در طول پنج سال گذشته ما مستند بیش از 150 گونه مختلف پرنده در اموال” Michaeleen گالاگر مدیر آموزش و پرورش و خدمات زیست محیطی در Sunnylands گفت: خورشید صحرا. “وجود دارد یک تعداد قابل توجهی از پرندگان مردم درک نمی کنند که در منطقه ما است.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از منطقه پالم اسپرینگز هفته آینده برای رویداد جمع آوری کمک مالی در Oracle رئیس لری الیسون و مستغلات

بیشتر: Bald eagle میسازد دوم تخم مرغ در این هفته در نزدیکی دریاچه خرس بزرگ در روز شنبه

عقاب طاس ملی امریکا پرنده تنها می توان در شمال امریکا است. با توجه به وزارت کالیفرنیا از ماهیگیری و حیات وحش, بهترین زمان برای دیدن عقاب طاس است که در طول ماه های زمستان از دسامبر تا مارس است. در ماه ژانویه عقاب مهاجرت به صرف زمستان خود را در کالیفرنیا در تاریخ عقاب است که در اینجا زندگی می کنند در طول سال است.

“بله آن را غیر معمول است اما بی سابقه نیست برای دیدن عقاب طاس در دره” گفت: Linda York, مدیر اجرایی Coachella Valley پرنده وحشی ، “من گمان می کنم این پرنده در اینجا بود به ماهی و یا به دنبال نشد.”

فقط در خارج از دره خرس بزرگ است که خانه را به سایه و جکی دو عقاب طاس که گذاشته تخم مرغ وجود دارد دو بار در حال حاضر.

فصل گذشته آنها گذاشته دو تخم مرغ است. تنها یک سیمبا جان سالم به در برده و در حال حاضر سمت چپ لانه. برای سال 2020 فصل زن و شوهر گذاشته و دو تخم مرغ است.

جریان زندگی می کنند از لانه خود را راه اندازی شده است و توسط دوستان از خرس بزرگ دره غیر انتفاعی متمرکز بر حفظ سان برناردینو ملی جنگل. تخم مرغ شد پیش بینی کرد به تخم اطراف روز ولنتاین.

Amaray Alvarez یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است به او در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>