باراک اوباما در گزارش دیده می شود در رانچو مایراج

مایدزرت | No comments

رئیس جمهور سابق باراک اوباما بود و بنا به گزارش ها در Coachella Valley برای رئیس جمهور روز آخر هفته دوباره.

در یک عکسي ارسال شده در دوشنبه در Facebook نخل کویر ساکن گیل Bakke-Prosise اوباما به نظر می رسد به کار کردن در تاندربرد کشور, باشگاه های بدنسازی. از 44 رئیس جمهور لبخند خوش به عنوان او به شمار برای تصویر.

خورشید صحرا شده است قادر به تایید جزئیات از زمانی که اوباما ممکن است وارد شده اند و یا زمانی که او برنامه ریزی شده به ترک.

آفتاب صحرا تماس به کنار رودخانه شهرستان کلانتر دموکرات از صحرا اوباما در اتاق, تاندربرد کشور کلوپ رانچو مایراج مقیم و سفیر سابق ایالات متحده به اسپانیا جیمز Costos و همچنین Bakke-Prosise در مورد اوباما حضور در اینجا را نمی بازگردانده شده است.

با وجود این اوباما رئیس جمهور روز سفر به کویر و همچنین where’s Waldo مانند رؤیت او در حالی که او اینجا بوده است, تبدیل شده اند تا حدودی از یک سنت محلی قدمت آن به سال 2013 زمانی که او برای اولین بار به اینجا آمدند به عنوان رئیس جمهور برای برگزاری یک نشست با رئیس جمهور چین در Sunnylands در رانچو مایراج.

پس از خروج از دفتر او بازدیدکننده داشته است که قبلا شامل دور از گلف با سه دوستان دیرین خود را از دبستان مدرسه روز در هونولولو کرده اند که اغلب نشده است. آنها تنها شد و پس از عکس های او را در اینجا نشان داد تا در رسانه های اجتماعی.

آیا برای کسب و کار و یا آرامش خانواده اوباما را Coachella Valley سفر تبدیل شده اند بنابراین در سال های اخیر آنها موجب شایعاتی که رئیس جمهور و بانوی اول شد که علاقه مند به خرید یک خانه در بیابان.

در نهایت هر چند خانواده های مستقر در یک خانه در واشنگتن دی سی

با این ترین-اخیرا گزارش رویت اوباما احتمالا در صحرا در حداقل 10 مواقع برای کسب و کار و یا لذت. خانواده اغلب ماند در تاندربرد باشگاه کشور.

آنها همچنین شناخته شده به ماندن در تاندربرد املاک خانه از دوستان جیمز Costos سابق سفیر آمریکا در اسپانیا و شریک زندگی خود را, مایکل اسمیت, یک طراح داخلی است که تزئین کاخ سفید محله های مسکونی برای اوباما در سال 2009.

او پس 2013, سفر اوباما بازگشت به دره در فوریه 2016 زمانی که او دوباره بازدید Sunnylands این زمان برای اجلاس آسه آن با رهبران جنوب شرق آسیا.

در Jan. 20, 2017, پس از افتتاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن دی سی به Coachella Valley شد اوباما’ اولین توقف بر تخلیه کاخ سفید است.

آنها وارد تاندربرد در شب بعد از یک بیت از یک سفر جاده ای. آب و هوا و منحرف پرواز خود را به پالم اسپرینگز و آنها را مجبور به فرود در پایگاه هوایی رزرو مارس در Moreno Valley.

شش ماه بعد در ماه جولای سابق برای اولین بار دختران ساشا و مالیا اوباما خال خال شد داشتن شام در پس.PA رستوران در l’horizon هتل & آبگرم در شرق کف دره درایو.

شرق تاندربرد ارتفاعات و جوجه تیغی نهر گلف و مستغلات متعلق به لری الیسون بنیانگذار نرم افزار و فن آوری های غول پیکر شرکت اوراکل. آن را یکی از اوباما قبلی متوقف می شود بر روی بازدیدکننده داشته است خود را به گلف و دیدار با رهبران جهان در Coachella Valley.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای حضور در یک انتخابات مجدد کمپین جمع آوری کمک های مالی رویداد در جوجه تیغی کریک در روز چهارشنبه.

جمع آوری کمک بخشی از یک بزرگتر کالیفرنیا رفت و برگشت است که تهمت برنامه ریزی شده به نظر می رسد در لس آنجلس کالیفرنیا و بورلی هیلز. او خروج به ققنوس پس از جمع آوری کمک برای تجمع در شب چهارشنبه.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>