کباب و پیتزا ؟ این Madison رستوران ایتالیایی هر دو و بیشتر

لدگر | No comments

“می خواهم به رفتن به محل؟” دعوت با این واژه ها در آن است که من به ندرت اگر تا کنون به نوبه خود پایین. به عنوان پارکینگ از آنجلو را واقع فقط خاموش من-55 شمالی در نزدیکی Gluckstadt من شگفت زده برای دیدن کلمات “کباب و پیتزا” همراه با ایتالیایی. اگر چه من تا به حال ذهن من, مجموعه, غذاهای مورد علاقه من خوشحالم برای دیدن دیگران می تواند خود را انتخاب کنید از میان انتخاب های دیگر. من به زودی متوجه آنجلو را ارائه می دهد مواد غذایی ایتالیایی و کل خیلی بیشتر.

برای مثال لیست طولانی از غذا اجرا حیطه از مناقصه مرغ با سس فرو بردن ($6.99) مک و پنیر گزش ($7.99), کباب, nachos ($10.99) به بال خدمت با انواع سس های مختلف ($10.99) به قشنگ نان با گوجه فرنگی خانگی استفاده نا مشروع یک همراهی مناسب برای یک وعده غذایی و یا هر نوع دیگر که برای ماده.

صحبت از یک وعده غذایی غذا پر شده با مقدار زیادی از انتخاب. من سعی می شود همه کاره و سعی کنید غذاهای جدید اما هر بار سفر کردم آنجلو من رفته مستقیما به مورد علاقه من, اسپاگتی و شامی کباب ($13.99). آن را یک جشن, فرشته, مو, پاستا, در خانه, کوفته, گوجه فرنگی, سس و پنیر پارمسان. با سالاد و کنار در خانه نان سیر ($4.39) آن را آسان برای فراموش کردن وجود دارد موارد دیگر در منو است.

نیز وجود دارد اسپاگتی با سس و پنیر ($10.99) مرغ پارمسان ($14.99) لازانیا ($16.99) کبابی مرغ آلفردو ($16.99) مرغ سیسیل ($16.99) میگو آلفردو ($19.99), ماکارونی غذاهای دریایی ($23.99) و میگو میگو درشت ($17.99).

هنگامی که شما یک نمونه از این ساخته شده-از-ابتدا و غنی, غذاهای خوشمزه, آن را آسان برای فراموش کردن وجود دارد در واقع دیگر انتخاب منو, اما آنها وجود دارند و از دوستان من توصیه همه چیز به همان اندازه به عنوان خوب به عنوان غذاهای ایتالیایی است.

برای ساندویچ دوستداران وجود دارد پدرخوانده پر با کوفته, گوجه فرنگی, سس و پنیر; Scarface برجسته ایتالیایی سوسیس سرخ کرده پیاز و فلفل; Sopranos با مرغ کبابی, سس و پنیر; Blacklivesmatter بسته بندی شده با سه قطعه قطعه گوشت و روغن زیتون و سالاد و پنیر; “نجس” برجسته با دودی ترکیه, سس و پنیر و آخرین اما نه کم, مافیا. این یک مردانه پتی گوشت گاو صدر با سرخ کرده, پیاز, گوجه فرنگی, سس و پنیر. هر یک از ایتالیایی الهام گرفته از ساندویچ است $9.99.

ساندویچ های دیگر ($5-$7 محدوده) پر شده با گوشت خوک کشیده, مرغ, گوشت سینه و سنتی برگر مواد تشکیل دهنده.

درست به آن نشانه آنجلو را خدمت می کند تا مقدار زیادی از خانه پیتزا صدر با شام’ مواد تشکیل دهنده مورد علاقه. را انتخاب کنید از بسیاری از اندازه سس و پر کردن از جمله تخصص پیتزا ($11.49 و بالاتر) نام منطقه تیم های ورزشی از جمله خرس بولداگ جگوار تیتان و پلنگ و صدر با همه چیز از کشیده مرغ به سوسیس ایتالیایی به میگو همراه با انواع همراه سس و سبزیجات و پنیر.

دلچسب گوشت صفحات خدمت خود را با انتخاب از گوشت خوک کشیده, مرغ, پستان, دنده یا مرغ و انتخاب دو طرف و نان در $10-$13 محدوده.

نور خوردن یک مشکل نیست اگر شما انتخاب می کنید یکی از آنجلو سالاد اعم از گوشت خوک کشیده برای مرغ یونانی ($9.49 هر). با خانه باز گشت و یا یکی دیگر از خوشمزه پانسمان آن را یک وعده غذایی است که بیش از برآورده سازد.

Soulshine: خوب برای Soulshine: خوراک شناس پیتزا calzones ها و موسیقی زنده

کارا Thu: یک بار در دودخانه: این مرکز شهر جکسون رستوران شمال تند و جنوب غربی

اگر شما گرسنه در ناهار جلو و به آنجلو را به صورت فوق العاده روزانه که شامل اما نه محدود به, دودی گوشت خوک لغو احکام صادره ی گوشت قرص نان, همبرگر, استیک, مرغ, اسپاگتی, کشور, سوخاری, استیک گریل چیکن آلفردو, دنده, میگو, میگو درشت لوبیا قرمز و برنج و گوشت خوک کشیده ($9.99 محدوده). ویژه چرخش روزانه و در حال خدمت با طرف های مختلف و چای.

نور خوردن یک مشکل نیست اگر شما انتخاب می کنید یکی از آنجلو سالاد اعم از گوشت خوک کشیده برای مرغ یونانی ($9.49 هر). با خانه باز گشت و یا یکی دیگر از خوشمزه پانسمان آن را یک وعده غذایی است که بیش از برآورده سازد.

آنجلو بهترین است در واقع 128 Weisenberger Rd. در مدیسون. ساعت

دوشنبه تا جمعه از 11 صبح تا 2:30 بعد از ظهر و پس از آن 4:30 – 9 p. m.; 4-9 بعد از ظهر روز شنبه و بسته در روز یکشنبه. تماس 601-898-1070 برای اطلاعات بیشتر.

کارا Thu یک نویسنده مستقل است مدیر روابط عمومی دانشگاه و استاد. می خواهید هر یک از دستور العمل های خود را? ایمیل خود را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>