بارج ضربه می سی سی پی, پل, برخی از رانش به 2 پل

لدگر | No comments

ویکسبرگ — بارج آمار 90 ساله راه آهن پل در طول رودخانه می سی سی پی و برخی را شکست و در حالیکه پشت به موازات جدیدتر پل که تحت آن آنها فقط در روز دوشنبه.

ایالات متحده آمریکا 80 پل راه آهن بسته شد پس از بارج در حال تحت فشار قرار دادند توسط “کاپیتان باک دراز” آمار سه از آن پايههای پل گوتیر کمیسیون سرپرست هرمان اسمیت گفت: Vicksburg پست. کمیسیون نظارت آمریکا 80 پل.

بین 20 پل فقط downriver باقی مانده باز, ایستگاه های تلویزیونی گزارش شده است.

روند: او خود را نجات داد اما هرگز مطرح: غواصان جستجو برای بدن انسان در بارنت مخزن

کروناویروس در می سی سی پی: می سی سی پی می خواهد بیشتر افراد حتی بدون علامت — تست شده برای coronavirus به عنوان آن را بازگشایی اقتصاد

ویدیو نشان می دهد 28 بارج یدک کش شکستن از هم جدا و دست خوش پیشامد میشه به بین 20 پل روزنامه گزارش شده است.

اسمیت گفت: قایق بود که توسط آمریکایی تجاری بارج خطوط Johnson, ایندیانا و هل دادن یک یدک کش بارج هفت و چهار در سراسر. تمام 28 بارج شناور ماند اسمیت گفت.

I-20 پل و آمریکا 80 پل هر برخورد کرد و یک بار در اوایل این ماه در این روزنامه گزارش داد.

نور دکل “Crimson دوک” آمار زیرین I-20 پل در مارس 14; پلیس ایالتی بسته westbound خط تا مهندسین به حال بازرسی آن است.

به “بلیک Benton” هل دادن 25-بارج یدک کش آمار اسکله ایالات متحده 80 پل در آوریل 11.

آمریکا 80 پل ساخته شده در سال 1930. آن را بسته به فضایی و ترافیک عابر پیاده در سال 1998 به جز حوادث از جمله برخی از جاده ها و مسابقات دوچرخه سواری در سابق ترافیک خطوط اما Kansas City Southern راه آهن هنوز هم با استفاده از ریل در یک طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>