بارنت مخزن همچنان به آب نگه دارید اما در رسیدن به ‘خطرناک’ سطح

لدگر | No comments

در راس بارنت مخزن جمع آوری آب بیشتر به عنوان رودخانه مروارید در ادامه به افزایش است. اما آن را شروع به رسیدن به “خطرناک” سطح و نزدیک شدن به نقطه را وادار به باز کردن آن سرریز.

جان Sigman, مدیر اجرایی مروارید دره رودخانه تامین آب در منطقه گفت: مخزن گرفته شده بر روی بیش از یک پا از آب در 24 ساعت گذشته است و انتظار می رود به افزایش 2 پا کرد.

1-پا افزایش آب به مخزن معادل بیش از 30 ، 000 1-پا-در اعماق زمین فوتبال Sigman گفت.

“ما را خاموش نگه دارید انتشار بخش عمده ای از آب به عنوان طولانی به عنوان ما می توانیم به ساکنان زمان برای آماده سازی پایین دست” Sigman گفت.

“ما افزایش آزادی ما در این سد صبح تا 65 ، 000 متر مکعب در ثانیه و نمی بینم تاثیر زیادی بر روی رودخانه. ما را نگه دارید که در آن نقطه بعد از 24 تا 48 ساعت با یک چشم نزدیک بر روی رودخانه و سطح دریاچه.”

مروارید رودخانه و جاری شدن سیل: برخی از جکسون ریجلند ساکنان دستور به تخلیه

نزدیک شدن به نقطه بدون بازگشت

سطح آب در مخزن در بعد از ظهر جمعه بود 296.84 فوت بالاتر از سطح دریا. آن است که انتظار می رود در نزدیکی 299-پا علامت یکشنبه.

در 300 پا Sigman گفت: سرریز مجبور به باز و مخزن را تخلیه حدود 10 فوت آب به دشت سیلابی.

“که در آن نقطه سرریز خود را فعال و یا خود نابود. بر خلاف افسانه شهری, این نیست کسی با فشار دادن یک دکمه” Sigman گفت.

“در 300 پا از آن است که در سراسر این سد بدون توجه به آنچه که ما انجام خواهد شد و در نتیجه فاجعه بار آسیب است.”

خیابان سیل ساکنان تخلیه:: ‘هیچ کس فکر آب بود رفتن به حرکت می کند که سریع’

آب منتشر شده از مخزن در حال آمدن است در یک کلیپ 65,000 متر مکعب در ثانیه. برای چشم انداز متوسط تخلیه این زمان از سال است که حدود 9000 متر مکعب در ثانیه.

این منطقه پیش بینی اوج جریان 83,000 متر مکعب در ثانیه در روز یکشنبه زمانی که رودخانه مروارید است که انتظار می رود به تاج در 38 یا 10 فوت بالاتر از سطح عادی سیل مرحله.

Sigman گفت: پیش بینی نشده دو اینچ از بارش باران در روز چهارشنبه شب و پنج شنبه صبح متورم مخزن به یک “خطرناک” سطح. حدود 7 اینچ از بارش باران کاهش یافته است در 33,000 هکتار از دریاچه ای در هفته گذشته است.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>