بارنت مخزن: Pelahatchie خلیج و قایق های جدید راه اندازی به زودی باز

لدگر | No comments

دو مدتها در انتظار رویدادهای برنامه ریزی شده را در راس بارنت مخزن. قایق ترافیک است که انتظار می رود برای از سرگیری اصلی بین دریاچه و Pelahatchie خلیج و ساخت و ساز از یک قایق جدید راه اندازی می سی سی پی 43 به زودی در جریان است.

Pelahatchie بای بسته شده به قایق ترافیک از اصلی دریاچه از اکتبر 2018 پس از یک مهاجم گونه های گیاهی غول salvinia کشف شد. یک شناور رونق در محل قرار داده شد حاوی این گیاه در خلیج در حالی که تلاش هایی برای از بین بردن آن است. در حال حاضر رونق جدید سیستم برنامه ریزی شده است برای رسیدن به آن باید شامل هر گونه باقی مانده غول salvinia شامل می شود و اجازه می دهد تا قایق ترافیک در داخل و خارج.

“آنها که در صبح روز دوشنبه گفت:” مخزن رابط بابی کلیولند. “من امیدوارم که ما می توانیم آن را انجام داده در یک هفته — یک هفته به آوریل شاید یک هفته و نیم. هستند پیش از فاب آماده برای قرار دادن با هم.”

این کوپن 16 اینچ در قطر برگزار شد و در محل توسط زنجیر و یک سری از بتن مجریان وزن بین 300 تا 1000 پوند. شمال و جنوب ساحل رونق خواهد همپوشانی با 80 فوت گذرگاه اجازه می دهد تا ترافیک. این رونق نیز روشن برای شب ناوبری.

‘او یک فانتوم’: می سی سی پی, جوانان شکارچی برداشت نادر albinotic ترکیه

کروناویروس در می سی سی پی: کروناویروس در می سی سی پی: اسلحه و مهمات افزایش فروش در میان COVID-19 شیوع

دسترسی به خلیج استقبال

جدید کوپن خوش آمدید توسط ماهیگیران تفننی مانند جیم باب براک کریستال اسپرینگز که به طور معمول ماهی باس مسابقات اما هنوز نمی صید بارنت مقدار این بهار.

“بخشی از دلیل من صید دلیل است که برخی از مناطق مورد علاقه من می توانم دسترسی به” براک گفت. “من می توانم ماهی آنها را در مسابقات.

“برخی از مورد علاقه من بهار نقاط در Pelahatchie بای. من نه فقط از کار اخراج شده تا ماهی وجود دارد, بنابراین من ماهیگیری مکان های دیگر.”

فعالیت نزدیک غروب مارینا در می سی سی پی 43 نیز باید قابل توجه در هفته های آینده به عنوان ساخت یک قایق جدید راه اندازی آغاز می شود.

“قرارداد بوده و اجازه این کار قرارداد باید شروع خیلی زود گفت:” مخزن مدیر جان Sigman. “من فکر می کنم آن ممکن است در ماه آینده.

“این خواهد بود که دو رمپ بنابراین شما می توانید دو نفر راه اندازی در یک زمان. وجود خواهد داشت پارکینگ برای 50-60 وسایل نقلیه با تریلر. البته این را باید شناور اسکله.”

Sigman گفت: راه اندازی و پارکینگ باید تکمیل شود در سال جاری و برنامه های بلند مدت می تواند شامل یک راحتی ایستگاه های اضافی پارکینگ و تعمیر و نگهداری ساختمان.

اثر مارگزیدگی دردناک و پر هزینه: چگونه به اجتناب از آنها و چه کاری انجام دهید و انجام دهید اگر شما گاز گرفته

گوشن چشمه پارکینگ خطرناک در زمان

سطح شیب دار خواهد اجازه دسترسی بیشتر به مخزن اما Sigman گفت: دلیل اصلی آن مورد نیاز است برای کمک به کاهش فشار بر گوشن چشمه قایق راه اندازی است که به طور مستقیم در سراسر Mississippi43. به دلیل محبوبیت از راه اندازی boaters و ماهیگیران در حال گاهی اوقات مجبور به پارک وسایل نقلیه خود را بر روی شانه ها از بزرگراه و ایجاد یک وضعیت خطرناک است.

“امیدوارم آن را کاهش می دهد پارکینگ در بزرگراه 43 در مسابقات” Sigman گفت.

و آن را نه فقط در مسابقات بزرگ که مورد گوشن چشمه پارکینگ سرریز. خرگوش راجرز از Fannin گفت: آن را در حال حاضر سرشار با توجه به باس و crappie ماهیگیران در روزهای هفته.

“شما نمی توانید یک محل پارکینگ هر روز هفته در حال حاضر” راجرز گفت. “من نمی خواهد تلاش برای رفتن در یک شنبه.

“این خیلی خطرناک است. آنها خواهید بود پارکینگ در بزرگراه 43 این آخر هفته. بارنت یک محل مشغول است.”

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>