تاریخچه بیس بال: داجرز’ حرکت به لس آنجلس برجسته و پر از دست انداز فصل اول

مایدزرت | No comments

در مارس 18, 1958, 62 سال پیش این شنبه گذشته لیگ اصلی بیس بال برای همیشه لطفا برای تغییر.

آن بود که در آن تاریخ که لس آنجلس داجرز ساخته شده اولین خود را در خانه جدید خود را در شهر 2,796 مایل از Ebbets Field در بروکلین است که بازی پس از سال 1884.

رکورد جمعیت 78,672 نشان داد تا برای یک بازی بعد از ظهر در عراق و لس آنجلس سالن بزرگ برای دیدن مشهور داجرز بازی اولین بازی خانگی در کالیفرنیا است.

(آنها بود باز ’58 فصل در سن فرانسیسکو چند روز قبل)

می گویند شهر فرشتگان بود هیجان زده خواهد بود عظیم گرفتن. رژه زخم را از طریق خیابان های لس آنجلس پیشرو بازیکنان به سالن بزرگ.

این تیم نگاه بسیار شبیه به تیم های که شده است به طوری غالب در بروکلین. بنا شد در جهان سری شش بار قبلی خود را در 11 فصل به فصل در بروکلین. Pee Wee ریس دوک اسنایدر گیل هاجز و کارل ارسکین بودند همه در صف شروع. کارل Furillo و Clem Labine نیز در این فهرست هستند. گم شده و البته بزرگ گیر روی Campanella, فلج در یک تصادف که خارج از فصل است.

بیشتر: بابی Winkles: یاد سابق فرشتگان دو و میدانی مدیری است که در 90 سالگی درگذشت

بیشتر: بدون بیس بال ولی خاطرات هنوز هم برای جکی رابینسون روز

اما ریس بود 39 و بازی خود را در فصل نهایی. هاجز شد 34. Furillo 36. دوک بود و تنها 31, اما می تواند به شدت شکنجه, دیوانه پیکربندی در سالن بزرگ ضربه اما 15 خانه اجرا می شود و پس از فوق العاده حداقل هر 40 سال گذشته پنج فصل در بروکلین. او حتی شروع در سمت چپ میدان عادی خود را نقطه در مرکز.

آینده وجود دارد بیش از حد. همین درایسدیل تنها 21 سال و شنی Koufax فقط 22. آنها قابل پیش بینی نامنظم و سوابق خود را نشان داد آن درایسدیل رفتن 12-13 و Koufax 11-11.

همچنین در این تیم در آن سال بود زودرس 19 ساله outfielder از USC ران نسبتا که بعدها را به خانه خود را در اینجا در بیابان برای چند دهه.

در این افتتاح در روز سوم baseman, کیر خاکستری آمار تنها طفره زن هومر در یک 6-5 پیروزی بر غول (غول’ هنک Sauer آمار دو خانه اجرا می شود از ارسکین).

داجرز هر چند می گیرند به جای 7 در لیگ ملی با 71-83 قبل از ثبت محدوده برگشت فصل آینده به برنده سری جهانی.

داجرز شد به وضوح راحت نیست که اول ماه عسل سال است.

“آن را مانند آنها می خواهم (قدیمی Dodgers) شده است کاهش یافته و از یک هواپیما به این عجیب و غریب و خارجی زمین” گفت: جنوب کالیفرنیا بومی درایسدیل در کتاب خود “هنگامی که یک ادم بیکار و تنبل همیشه طفره زن.”

“اگر شما می خواهم که خواسته بازیکنان در داجرز به رای آن ممکن است 25-0 به ماندن در بروکلین” درایسدیل بازگو کرد.

اما وجود دارد که یکی ثابت بین بروکلین و لس آنجلس — قرمز گوینده وین اسکالی که ادامه خواهد داد به اعلام داجرز بازی برای یکی دیگر از 60 سال!

پیت Donovan یک نخل کویر مقیم و سابق لس آنجلس تایمز خبرنگار ورزشی. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>