بیس بال باید نیروی Houston Astros صاحب جیم جرثقیل برای فروش تیم

مایدزرت | No comments

رسانه ها فرود در غرب پالم بیچ فلوریدا., چند روز پیش برای بهار آموزش نمایشگاه بازکن بین جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن و لیگ آمریکا قهرمان Houston Astros. چهل و اعضای رسانه ها نشان داد تا برای بازی سه رفت و به صحبت کردن قهرمان جهان, 37 برای این تیم از دست داده است که این سری است.

مانند بیس بال است امروز. آستروس هستند کانون بازی برای تمام دلایل اشتباه.

یک marvelously با استعداد تیم است که برنده 311 بازی بیش از سه فصل گذشته از جمله لیگ بالا 107 سال گذشته آستروس گرفتار شده بودند در سال 2017 جهان سری زمانی که آنها شکست Dodges در هفت بازی. آنها را به سرقت برده سیگنال های الکترونیکی با استفاده از یک مانیتور تلویزیون برای رمزگشایی جالب توجه است نشانه ها و سیگنال های آنها را به خمیر با کوبیدن بر روی یک سطل زباله می تواند.

آنها باید در حال حاضر شناخته شده به عنوان هوستون ستاره*, قهرمانی خود را از سه سال پیش آلوده برای همیشه لطفا برای.

شده است وجود دارد خوب (5 میلیون دلار) از دست دادن چهار پیش نویس انتخاب و تعلیق از هر دو مدیر کل و مدیر است که در نهایت منجر به آنها را اخراج.

بیشتر: راجر کان ‘پسران تابستان’ ارائه شده بیش از معمولی خود را بیس بال داستان

اما دادگاه افکار عمومی می خواهد بیشتر. بازیکنان خود را می خواهید بیشتر.

“این است که متفاوت از استروئید دوران” Bob Costas با اشاره به در تاون هال نشست در Indian Wells یکشنبه شب. “در آن زمان هر تیم تا به حال کسی با استفاده از PEDs (انجام-داروهای افزایش) بنابراین بازیکنان نمی شد با اشاره انگشتان دست. در حال حاضر 29 تیم که احساس می کنند فریب خورده بودند به خصوص داجرز و یانکی ها (که از لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری به هوستون).”

وجود دارد بسیاری از پیشنهادات و البته یکی از شایع ترین است که در سال 2017 سری جهانی عنوان خالی.

این شده است یک درمان محبوب یکی تایید شده توسط کوستاس یک imminently واجد شرایط بیس بال انسان است که اعلام بازی های لیگ برای چهار دهه است.

“بازیکنان همیشه استفاده از عقل خود را به سرقت علائم. Human element اما این متفاوت است, این است به دست آوردن یک مزیت ناعادلانه” او گفت:.

تخلیه عنوان به احتمال زیاد دلجویی بخش بزرگی از بازیکنان, اما من می خواهم برای دیدن لیگ اصلی بیس بال نیروی هوستون صاحب جیم جرثقیل برای فروش این تیم است.

جرثقیل تحت بررسی بود برای تثبیت قیمت, تبعیض, تعصب و تقلب (در لجستیک کسب و کار) که MLB هنوز هم تصمیم گرفت به او اجازه می دهد به خرید آستروس برای $680 میلیون نه سال پیش.

دقیقا جو تمیز….

گوش دادن به آنچه این مرد گفت: وال استریت ژورنال هفته گذشته: “من درک می کنم که من در نهایت مسئول این تیم است.” خوب اما او همچنین گفت: “من فکر نمی کنم من باید پاسخگو باشند.” متعجب?

اگر NBA می تواند نیروی دونالد استرلینگ به فروش Los Angeles Clippers, چرا نمی توانید MLB انجام همان در هوستون ؟

پیت Donovan یک نخل کویر مقیم و سابق لس آنجلس تایمز خبرنگار ورزشی. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>