Bayside بالا grads خواسته به قرنطینه پس از COVID-19 مورد در گزارش فارغ التحصیلی

فلوریدا تودی | No comments

نزدیک به 300 اخیر بیسید فارغ التحصیلان دبیرستان و مهمانان خود شده اند توصیه به قرنطینه پس از مقامات بهداشت گفت: شرکت کنندگان در روز شنبه شروع مراسم تا به حال COVID-19 یک مدرسه منطقه نماینده است.

خانواده ها اطلاع داده شد در مورد این پرونده روز دوشنبه در نامه ای از فلوریدا وزارت بهداشت در Brevard County است.

“از آنجا که کودک شما احتمالا در معرض کسی در مدرسه بود که COVID-19, DOH-بروارد است به اطلاع پدر و مادر در معرض کنندگان که فرزند خود نیاز به قرنطینه در خانه برای 14 روز از آخرین روز حضور در تاسیسات” نامه به پدر و مادر گفت.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر مورد مشکوک شد و یا تایید مثبت است. فلوریدا امروز رسیده است به وزارت بهداشت برای اطلاعات بیشتر.

بیشتر: معلم قرارداد: COVID-19 ترک تمیز کردن لوازم اصلی چسبیده نقاط با وجود پیشرفت

بیشتر: مدرسه مدیره تصویب Aug. 24 دانشجو تاریخ شروع خواهد شد اما بحث توقف دهانه اگر COVID-19 بدتر می شود

دقیق تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از مردم شده اند نهفته بود فورا در دسترس Brevard, مدارس دولتی, سخنگوی Nicki Hensley گفت.

نزدیک به 300 دانش آموزان و حداقل 30 کارکنان شد در این مراسم و هر دانش آموز اجازه داده شد را به دو مهمان Hensley گفت.

او کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد فرد اشاره شده در وزارت بهداشت, نامه پزشکی با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

“همانطور که با تمام رویدادهای مدرسه, مهم این است که شرکت کنندگان ما به دنبال تاسیس بهداشت و پروتکل های ایمنی. پس از یادگیری از این وضعیت بیت بر ثانیه کار می کرد به سرعت با ما محلی وزارت بهداشت همکاران برای تعیین بهترین روش عمل و در ادامه با ما اطلاع رسانی روند” Hensley گفت: در یک پیامک بیانیه.

جزئیات بیشتر در مورد فرایند تمیز کردن در مدرسه خواهد بود آینده, او گفت:.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>