امن: گلف در گرمای شدید و خطرناک است و در این سال از دوره ها ممکن است کمتر از آب گزینه های

مایدزرت | No comments

پس از یکی از خفیف چشمه صحرا دیده می شود در چند سال – خفیف بهار که اضافه شده به نا امیدی از گلف بازان است که اجازه نداشتند به بازی خود را به بسته های گلف – گرمای تابستان به نظر می رسد که آمار با انتقام در چند روز گذشته.

در حالی که جای تعجب نیست به هر کسی که تا به صرف هر زمان در بیابان در این سال خاص ورود 100-درجه حرارت تولید شده جالب و رک و پوست کنده یک برنامه به طور بالقوه خطرناک ترکیبی. افرادی هستند که خواهان شده است برای دریافت بر روی زمین های گلف است که بسته شده بود توسط شهرستان سفارشات به دلیل coronavirus اما کسانی که دوره های گلف ممکن است ارائه یک کلید برای اینکه قادر به بازی در گرما: آب.

محدودیت در دوره های گلف است که به آنها اجازه بازگشایی در هفته گذشته باعث شده برخی از دوره ها به تغییر راه آنها انجام کسب و کار. در برخی موارد که شامل مصرف کولرهای آبی از چرخ و ارائه بزرگتر آب کولر در دوره. این یک راه برای مطمئن شوید که وجود دارد کمتر در تماس با افراد دیگر فقط به عنوان مصرف با چنگک جمع کردن در خارج از پناهگاه مردم متوسط نیست و دست های با چنگک جمع کردن.

اما در گرمای تابستان – و صحرا نه نزدیک به آن داغترین روز از دوره – گلف بازان نیاز به دسترسی به آب سرد یا یخ به دفع گرما. آبرسانی است که شاید عنصر کلیدی در قادر بودن به بازی در Coachella Valley در ماه ژوئن یا ژوئیه یا اوت.

بنابراین گلف بازان در حال رفتن به باید دقیق در مورد آبرسانی در هفته های آینده از آنها در گذشته است. آنها در حال رفتن به آنها را در آب در بسیاری از موارد. این مهم است به تماس های گلف به شما خواهد شد بازی به چه صورت است و در دسترس نیست. اگر آنها کولرهای آبی در چرخ دستی های خود را مطمئن شوید که آنها به شما اجازه خود را به ارمغان بیاورد.

بیشتر: Riverside County گلف می تواند بازگشایی با محدودیت

بیشتر: 5 چیزهایی که به بحث Coachella Valley golf courses بازگشایی میان coronavirus

و مرطوب قبل از وارد شدن به این دوره مهم خواهد بود بیش از حد. اکثر مردم این کار را انجام نمی, اما داشتن آب قبل از اینکه شما حتی به این دوره باعث می شود آن را آسان تر در سراسر دور به عمل هیدراته باقی بماند.

چیزهای دیگری وجود دارد به خاطر داشته باشید که شما بازگشت به زمین گلف به کسانی که با ارزش دور گلف بازان گم شده در مارس و آوریل. به عنوان مثال:

1. کرم های ضد آفتاب: سوزان درجه حرارت می تواند باعث بسیاری از مشکلات پوستی از جمله سرطان پوست است. و خورشید صحرا می توانید خود را تبدیل پوست به چرم بسیار سریع می باشد. کرم های ضد آفتاب است که عملا الزامی است. شما می توانید انتخاب خود را حفاظت شماره هر چند بسیاری از مردم به شما بگویم 30 SPF باید یک خط پایین.

2. دیگر موارد احتیاط: بله این به نظر می رسد آشکار است اما پوشیدن یک کلاه کمک می کند. آن را نگه می دارد خورشید از صورت و گردن خود را کمی (اگر شما در حال پوشیدن کلاه) و آن را به شما راحت تر است. نکته دیگر این است که نگه داشتن یک حوله سرد در اطراف (شاید در یک پکیج). بازی شیر یا خط که حوله را دور گردن خود را دو یا سه بار دور و شما شگفت زده خواهید شد در اثر خنک کننده.

3. بازی در اوایل: اگر آنها سعی می کنند به شما یک توپ را روی گوه زمان و در ساعت 10 صبح بگویید مردمی که در فروشگاه نرم افزار نه ممنون. هدف شما این روزها به این دوره توسط noon شاید حتی ساعت 11 صبح یا ساعت 10 صبح اگر شما راست توپ را روی گوه زمان. گرمای روز است در 2 یا 3 p. m. و شما نمی تواند در زمین گلف پس از آن. اگر شما بازی در 7 صبح شما می توانید در اطراف در سه ساعت و نه به صورت خرد کردن گرمای روز.

4. نمی شود احمق: گلف است که ارزش خود را از زندگی یا ارزش حتی در کوتاه مدت آسیب به سلامت خود را. اگر شما احساس سرگیجه و یا نمی توانید تمرکز و یا شما توجه کرده اید و عرق کردن در سبد خرید خود را و البته بلافاصله. گرما خستگی و سکته گرما چیزهایی واقعی هستند و شما نباید ریسک هر کدام از آنها برای یک دور از گلف.

پس از اقامت کردن البته اگر شما نمی توانید به دنبال آن قوانین ساده. و به یاد داشته باشید که دمای خنک تر و بهتر بازی شرایط خود را در راه … در نهایت.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>