پشت در, وام مسکن, تاخیر در کاشت: جنوب دلتا مردمی در تلاش برای نگه داشتن سر بالاتر از آب

لدگر | No comments

سویا و ذرت و پنبه دانه از زندگی می سی سی پی جنوبی دلتا اما تاریخی و جاری شدن سیل در سال 2019 سمت چپ محصولات کشاورزی در تامین کوتاه مدت. کشاورزان می تواند تنها گیاه بالاتر به دلایل و برخی نبودند قادر به قرار دادن یک دانه در زمین است.

این سال را آغاز کرده هیچ بهتر است.

ادامه داد: جاری شدن سیل از رودخانه می سی سی پی و به ظاهر بی پایان باران در حال حاضر با تاخیر برخی از کاشت و ساکنان منطقه از ترس آینده سیل نه تنها می تواند تغییر راه و روش زندگی برای بسیاری از کشاورزان را شهرهای کوچک مانند نورد چنگال پوسته از آنچه آنها در حال حاضر.

طوفانی Deere و جیمی Deere زندگی می کنند در نزدیکی ردوود و تقریبا تحت فشار قرار دادند به یک نقطه شکستن با سال گذشته جاری شدن سیل. درآمد خود را به طور معمول می آید از حدود 370 هکتار آنها در مزرعه و ارائه خدمات سفارشی مانند برداشت و تخلیه برای دیگر کشاورزان ،

“ما ساخته شده صفر درصد از کشاورزی در سال گذشته” طوفانی Deere گفت. “ما تا به حال هیچ کشاورزی درآمد.

“ما قطع هر هزینه ما احتمالا می تواند کاهش دهد. قبل از همه این که من مشغول به کار پاره وقت برای برخی از دوستان. من برداشت دو شغل. ما وام مسکن شده است ، ما تا به حال هزینه های اواخر و مجبور به پرداخت آن است. ما خوش شانس شوهر من می تواند انجام بازسازی و ساخت و ساز. او را قادر به انتخاب کنید تا برخی از آن.”

اما کسانی که شغل کافی نیست. دیری گفت: اگر آنها تجربه یک سال دیگر مانند 2019 اثر خواهد بود ویرانگر برای آنها و کسانی که در اطراف آنها.

“احتمالا ما در حال رفتن به تحت” Deere گفت. “ما در حال رفتن به در بزرگ مشکل است.

“این نه تنها ما. بسیاری از مردم در حال رفتن به در بد مشکل است. این یک بریزد پایین. آن را تحت تاثیر قرار همه نه فقط ما.”

دیری به عنوان مثال یک فروشگاه. مشتریان باید پول کمتری بنابراین مالک به فروش نیست ، در نوبه خود تامین کننده باعث می شود کمتر است. او همچنین گفت: زمانی که کشاورزان و کارگران در حال کار نیستند توقف برای صبحانه و یا خرید دیگر در راه خود را به کار می کنند.

حتی گوزن شکار تا یک اثر در اقتصاد است. دیری گفت: تعداد زیادی از گوزن کشته در سیل سال گذشته تا کمتر شکارچیان به منطقه آمد و صرف پول است.

“آن را غیر واقعی اگر شما واقعا نشستن و فکر می کنم در مورد آن” Deere گفت.

سال به دنبال تلخ هالی بلوف کشاورز می گوید:

اسمیت Stoner از هالی بلوف مزارع 3000 هکتار. سال گذشته او گفت که او دچار 30 درصد کاهش در درآمد با توجه به جاری شدن سیل و در این سال به نظر نمی آید بسیار امیدوار کننده یا به علت جاری شدن سیل محلی بارش باران های سنگین و اشباع زمینه. با توجه به خدمات ملی آب و هوا در جکسون قطعات دلتا را تجربه کرده اند بیش از 21 اینچ باران در این سال تقریبا دو برابر متوسط.

“ما باید آماده برای گیاه ذرت در هفته آینده, اما, که قصد ندارم به اتفاق می افتد” خوانده گفت: در 5 مارس. “این را به ما تاثیر می گذارد عملکرد.

“زمین به خشک کردن. این باران است که نگه داشتن همه چیز اشباع شده است.”

Stoner گفت: باران خیس زمینه را پنج تا 10 روز برای خشک — اگر باران متوقف خواهد شد که برای مدت طولانی. اگر سیل و باران همچنان به تاخیر در کشت Stoner گفت: محصول را بیشتر رنج می برند.

“این قطعا برش به شما سود خالص و جریان نقدی,” دکتر گفت:. “که صدمه زدن به اقتصاد محلی.”

و اثر آن بر اقتصاد محلی نگرانی Stoner.

“اگر این کسب و کار تعطیل شد و مدرسه تعطیل آن را به وحشتناک برای کسانی از ما که هنوز هم در اینجا,” دکتر گفت:. “ما می خواهم که به درایو 45 دقیقه تا یک ساعت فقط به ملزومات اولیه.”

جنوب دلتا جاری شدن سیل: گوزن حیات وحش نیست از جنگل

(داستان همچنان ادامه دارد پس از, گالری عکس, سیل در 2019.)

‘همه از کسب و کار به کشاورزان

در یک صبح بارانی در نورد چنگال براد و جنیفر Britton صاحبان Britton مبلمان نورد چنگال صحبت در مورد جاری شدن سیل اقتصاد و محصولات.

“ما نیاز به این وجه” جنیفر Britton گفت: باران که ریخت بیرون. “آنها گفتند ما قصد دریافت یک اینچ از باران. آن شده است باران از ساعت اندکی از صبح.”

باران نگرانی آنها است. نه تنها آن را حفظ مشتریان از نمایشگاه پر از میز و صندلی و تخت و مبلمان دیگر آن را یادآور 2019 سیل که به شدت تحت تاثیر جامعه کشاورزی و کاهش Britton فروش پایین به 30 درصد از آنچه را که آنها باید شده اند.

“این همه trickles به ما” Britton گفت. “همه کسب و کار به کشاورزان است.

“ما چنین کوچک دلتا جامعه, این همه مبتنی بر کشاورزی است. ما فقط همه متصل است.”

Britton گفت: کسب و کار بهبود یافته است, این سال, اما می داند که اگر سیل همچنان آنها ممکن است مجبور به بستن درهای خود را و راه رفتن دور.

“ما فقط امیدواریم که ما می تواند زنده ماندن” Britton گفت. “ما می خواهم به فروش, اما کسانی که قصد خرید این ساختمان ؟ ما فقط امیدوارم که آن را نمی آمده است.”

مهمان نویس: جنوب منطقه دلتای سزاوار Yazoo, پمپ

مگر اینکه آب به سرعت محو می شود “ما در حال رفتن به قادر به نگه داشتن همه’

در سراسر ایالات متحده 61 چاک لبنی نوار دارای یک پارکینگ پر از پول, اما صاحب تریسی سخت می گوید آن را نشانه ای از یک کسب و کار پررونق.

“است که بسیار گیج کننده” سخت گفت. “ما با برکت برخی از روزهای شلوغ. برخی از مردم در حال گرفتن برخی از درآمد مالیاتی که برای ما خوب است, اما آن چیزی است که گذشته است.”

سخت توضیح داد که در طول معمولی کاشت و برداشت فصل دو از شلوغ ترین زمان از سال های پارکینگ پر است از آنجا که کشاورزان می آیند برای خرید ناهار برای خود و کارکنان. اما پس از 2019 سیل آن نبوده است همان. کشاورزان هنوز هم در حال آمدن به خوردن اما لازم نیست که کارکنان کار که نیاز به ناهار ،

“پارکینگ پر است اما آنها در حال خرید یک بشقاب به جای هفت یا 25” سخت گفت. “سه بار از سال به ما پول است کاشت, برداشت و فصل شکار.

“این آب مؤثر است همه آنها. خوشبختانه ما تا به حال برخی از شکارچیان در آمده به چسبیدن به اطراف اردوگاه ها و تمیز کردن و آنها را به غذا خوردن.”

تا کنون سخت موفق به نگه داشتن همه کارکنان و به آنها معمول خود را پاداش اما او را نمی بینم که در ادامه ،

“با این همه اتفاق می افتد مگر آن که آب می شود از اینجا به سرعت ما قصد داریم به نگه داشتن همه” سخت گفت. “است که یک قرص فرو برد.”

“من می خواهم نفرت برای این شهر کوچک برای شستن’

فقط پایین جاده کارکنان سعی کنید به نگه داشتن مشغول سرویس چوب شرکت که مبادرت به فروش لوازم ساختمانی و سخت افزار اما مشتریان این چند روز.

“آن بوده است صدمه زدن به ما خیلی بد” گفت: مدیر فروشگاه Audie لی Heranney. “مردم تحت تاثیر آب بالا نمی آمدن.

“ما چند نفر چسبیده به آن است. آنها در حال ساخت levees در اطراف خانه های خود را و جمع آوری آنها را در هر سال است.”

Heranney گفت: کارکنان ساعت قطع شده است به عنوان یک هزینه-صرفه جویی در اندازه گیری و کسب و کار است که در حال حاضر بسته شده در شنبه.

“ما فقط همین نیست که کسب و کار به نگه داشتن آن باز” Heranney گفت.

او گفت: این فروشگاه در حال حاضر ارائه مواد برای مشتریان در سایر شهرها در تلاش برای شناور باقی می ماند.

“ما نیاز به کشش به سرزمین های دیگر — رفتن بیشتر به سمت شمال به گرینویل و Indianola” Heranney گفت. “ما در حال حمل و نقل دورتر از ما به طور معمول انجام دهید فقط به هر گونه کسب و کار.”

اما کسانی که محموله های در حال ساخت و برای کمبود محلی دلار و Heranney شگفتی آنچه که در آینده نگه دارید برای جنوب دلتا کسب و کار.

“کسب و کار اصلی ما این است که وابسته به کشاورزان” Heranney گفت. “آنها پول ندارم برای انجام کسب و کار با ما.

“اگر آنها نمی, آن را من نمی دانم آنچه که ما انجام دهد. من می خواهم نفرت برای این شهر کوچک برای شستن اما شهرهای کوچک هستند.”

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>