Belhaven دانشگاه ارائه جدید در رشته رسانه های دیجیتال

لدگر | No comments

Belhaven دانشگاه در حال حاضر ارائه مدرک در رسانه های دیجیتال.

میان رشته ای رسانه های دیجیتال برنامه — که در ماه ژانویه آغاز شد — ترکیبی از دوره های از فیلم, تولید, طراحی گرافیک, نوشته, روابط عمومی و برنامه های کسب و کار.

“Belhaven لیسانس هنر در رسانه های دیجیتال کمک خواهد کرد که دانش آموزان آماده شدن برای یک به طور فزاینده دنیای دیجیتال” لایحه Moak, Belhaven دانشگاه صندلی و دستیار استاد ارتباطات گفت: در انتشار اخبار.

“کارشناسان در رسانه های دیجیتال شکل راه جهان مدرن کار می کند یاد می گیرد, ارتباط برقرار, و پخش,” او گفت:. “این که آیا شما علاقه مند در تبدیل شدن به یک روزنامه نگار یک طراح گرافیک یک فیلمساز و یا روابط عمومی حرفه ای و یا هر یک از صدها نفر از دیگر مشاغل مربوط به ارتباطات این رشته کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به هدف خود را و شما آماده برای یک کار با ارزش.”

Belhaven: $20 میلیون Belhaven شهر مرکز توسعه: رستوران, حیاط, و بیشتر

جدید تحویل روبات: روز یا شب روبات حرکت دانشگاه پیاده رو برای ارائه مواد غذایی به Ole Miss دانش آموزان

از طریق دوره های دانش آموزان خواهد آموخت که برای نوشتن برای رسانه های خبری, سیستم عامل, ایجاد, اطلاعات عمومی, روابط تولید و ویرایش ویدئو و همچنین یاد بگیرند که چگونه ارتباطی مختلف-زمینه های مرتبط با هم کار کنند.

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>