باور دکتر Fauci و کارشناسان در COVID-19 ‘لیبرال’ anti-تهمت توطئه | Rangel

فلوریدا تودی | No comments

نظر

اگر کسی فکر coronavirus خواهد بود یک اکولایزر است که به ارمغان می آورد مردم با هم است که پل های سیاسی ما تقسیم آنها در اشتباه بودند.

شکاف پدید آمده میان کسانی که بر این باورند که مشاوره از کارشناسان مانند دکتر Anthony Fauci و آنهایی که بر این باورند که افرادی که محتاط در مورد بازگشایی ملت ظالم که می خواهند برای از بین بردن اقتصاد و صدمه زدن به رئیس جمهور تهمت را گشتند شانس.

حقایق به عنوان ما می دانیم که آنها امروز منجر به این نتیجه گیری: اجتماعی فاصله می کرد برای جلوگیری از گسترش ویروس. که این محتمل است که اگر ما آن را شل کنید خیلی سریع و بیش از حد به زودی ما در معرض خطر بیشتر مرگ و میر. که بدون یک واکسن یا درمان قابل اعتماد ما زندگی می کنند با خطر بیشتر شیوع ویروس.

اگر باور این باعث می شود شما استبدادی لیبرال پس از آن می شود.

بیشتر: Coronavirus مرگ: چه کسی است و در حال مرگ از COVID-19 در بروارد

در حالی که صحبت کردن قبل از سنای آمریکا سه شنبه Fauci هشدار داد که واکسن احتمالا نمی خواهد آماده آغاز سال تحصیلی آینده است و ما باید مراقب باشید در مورد بازگشایی مدارس از آنجا که کودکان نیست به طور کامل ایمنی بدن به اثرات ویروس. نیویورک مقامات در حال حاضر در حال بررسی 100 مورد نادر سندرم التهابی است که حملات کودکان است و به نظر می رسد مربوط به ویروس.

رئیس جمهور تهمت و گفت: Fauci نظرات “نه یک پاسخ قابل قبول به خصوص وقتی که می آید به مدارس.” رادیو فردا میزبان رفت و در حمله علیه Fauci با Tucker Carlson گفت: “آیا این پسر می خواهید نمودار آینده کشور ؟ … تونی Fauci است انتخاب شده است به هر چیزی است.”

کارلسون است در نقطه: کارشناسان نیست مسئول تصمیم گیری در خاموش شدن ناگهانی و reopenings. کار آنها این است که به ورودی خود را بر اساس منطقه خود از تجربه و تخصص مطالعات آنها انجام داده ایم و بررسی و شواهدی که در دسترس به آنها. ما نمی تواند دیوانه زمانی که آنها به ما بگویید که چیزهایی که ما نمی مانند.

حتی Fauci اذعان کرده است محدودیت های هدایت دانشمندان ارائه می کنند زمانی که او گفت که او نمی باید آسان در پاسخ به اینکه آیا مدارس باید بازگشایی و یا در مورد اقتصاد است.

“من نمی دهد مشاوره در مورد اقتصادی همه چیز. من نمی دهد مشاوره در مورد هر چیزی به غیر از بهداشت عمومی” او گفت:.

بزرگترین چالش ما با کروناویروس شده است که صدا توصیه های پزشکی اغلب به درگیری با ما نیاز به احیای اقتصاد ما قرار داده و مردم را به کار به عنوان بیکاری پیشی گرفته است 14%.

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: اجازه ندهید خانه سالمندان فرار از مسئولیت حقوقی | نظر

بیایید واقع بینانه باشد: ما نمی توانیم تعطیل اقتصاد تا زمانی که ما پیدا کردن یک واکسن. ما در حال حاضر دیده می شود که یک زن و شوهر از ماه از آن را به اقتصاد ما. اما این بدان معنا نیست که ما باید به بازگشت به حالت عادی. برای اکثر افرادی که اعتقاد به آنچه علم به ما می گوید امروز (و به یادگیری بیشتر در مورد این ویروس است که می تواند تغییر) لزوما خواستار دائمی shutdown.

چگونه انجام شما تعادل نیاز به یک بهبود اقتصادی نیاز به نگه داشتن مردم بی خطر است ؟ که $64,000 که هیچ کس پاسخ — و اگر آنها می گویند که آنها در حال فریب دهد خود را. از آن خواهد شد آزمون و خطا به عنوان متحده مانند فلوریدا بازگشایی شده است.

مشکل این است که بخش های خاصی از سیاسی ما کلاس انجام داده اند مانند یک کار خوب تضعیف دانش علمی و بدنام کردن “کارشناسان” (نگاهی به کسانی که انکار انسان اثرات تغییر آب و هوا و ضد vaxxers به عنوان مثال) است که آن را تبدیل به یک عمل شورش برای برخی به رفتن در برابر توصیه های عمومی بهداشت حرفه ای.

بودن anti-کارشناس ضد علم و ضد هر چیزی که در گزارش به اصطلاح رسانه های جریان اصلی (هر چه این بدان معناست که امروزه) برابر با اینکه طرفدار آزادی در این جهان.

با من تماس یکی از “sheeple” اما من هنوز هم می خواهم به جای گوش دادن به پسر که صرف تمام عمر خود را در مطالعه بیماری های عفونی و که احتمالا نشان داد برخی از سطح از صلاحیت برای تبدیل شدن به مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تحت جمهوری خواه و دموکرات دولت.

اما شاید که Facebook که هنوز هم اصرار دارد COVID-19 است و بدتر از آنفولانزا (از آن است که سه بار مرگبارتر از آنفولانزا در فلوریدا, با توجه به گزارش که توسط ایالات متحده آمریکا امروز شبکه) می داند چیزی در من نیست. و یا کسانی که سوال که آیا این ویروس مرگ و میر به طور مصنوعی بالا حتی اگر شواهد نشان می دهد مرگ و میر ممکن است تحت محسوب می شود.

برای اکثر آمریکایی ها به نظر می رسد با من موافق: 55 درصد از مردم در مخالفت با معترضان که آب گرفتگی دولت capitols در سراسر کشور در برابر stay-at-home سفارشات در مقابل 33 درصد است که با آنها به توافق برسند. و 71 درصد از آمریکایی ها موافق نیاز مردم به ماندن در خانه به جز برای کارهای ضروری, بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده در این هفته توسط دانشگاه شیکاگو الوهیت مدرسه و آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

این به من منجر به این باور و امید که کسانی که اصرار بر تضعیف آنچه که دانشمندان در مورد ویروس در اقلیت هستند. نگرانی من این است که اقلیت با صدای بلند و که بیشتر مردم طبعا از جان گذشته برای این کار به بیش از حد ممکن است پیدا کردن آن را آسان تر به باور آنچه که آنها می خواهند بشنوند.

من باقی خواهد ماند بخشی از استبدادی لیبرال و آزادی نفرت و ترس و اذهان عمومی شد. هر آنچه در آن است که شما می خواهید با ما تماس بگیرید و من ادامه خواهد داد برای گوش دادن به افرادی که می دانم زیادی در مورد این مسائل از من همیشه می تواند از خواب جنگهاى.

Isadora Rangel فلوریدا امروز امور عمومی و تعامل سردبیر و عضو هیئت تحریریه. او ستون منعکس کننده نظر او. حمایت از کار خود را با عضویت در فلوریدا امروز. خوانندگان ممکن است به او در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>